Skocz do zawartości

Kanapy na tył.


blondas

Rekomendowane odpowiedzi

9 lat temu wywaliłem z seicento wszystko co miało jakąś wagę i do tej pory cieszyłem się dziurami w podłodze oraz większym hałasem... im bliżej 40stki tym bardziej człowiekowi innych rzeczy brakuje więc postanowiłem tył auta znowu "wyciszyć"

oryginalnie były tam kanapy tak zwane dzielone. teraz chętnie bym założył niedzielone i w związku z tym pytanie czy do SC rocznik 2000 będą takie pasowały?

czy każde SC ma takie same dziury montażowe? ktoś temat ogrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Polecam poszukać kanapy niedzielonej i bez zagłówków wink.gif

Moja Pauli mulher.gif ma tak w swoim Czarnym Sportingu i powiem Ci szczerze stylistycznie wyglada to duuzo lepiej niz te dwa zaglowki zaslaniajace 3/4 tylnej szyby albo dziury po nich w kanapie..

Na Włochy takie szły, bo to sprowadzany sporting - rocznik 2002. W PL wszystkie auta chyba od '96 musiały mieć zagłówki z tyłu, mój SX z '95 na szczescie ich nie miał zlosnik.gif Mały problem jest też z czepialskimi na przeglądzie, ale jak wiesz gdzie robić to tylne zagłówki to nie problem waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy występowały SC SX z niebieska tapicerka bez zagłówków z tylu? ewentualnie jakies kanapy w

> czarnym kolorze?

SC było już produkowane na tych naszych zasadach 'z zagłowkami', bo produkcja od '98 - dlatego wszystkie bez zagłówkowe kanapy można było znaleźć w SC, które szły na Włochy albo z tamtad wróciły - tak jak w/w zlosnik.gif

Nie wiem jak w SX,bo to 900tki i nie mam pojecia jakie bylo ich zapotrzebowanie u Włochów, ale niesadze tez zeby wracaly do Nas tak jak Sportingi czy Szumki.

Ta w/w kanapa jest czarno szara - jak dla mnie jedna z lepszych wzgledem materiału i designu + chyba najbardziej uniwersalna - tak jak fotele.

Przykladowe foto tego wzoru:

fiat-seicento-hatchback-1-1-michael-schumacher-sporting-3dr-9920006-640x480.jpg

tutaj akurat są zagłówki, ale bez zagłówków w czarnym aucie wygląda to super wink.gif

I tutaj jeśli chodzi o niebieska znalazlem z wersji sporting bez zagłówków niebiesko granatowa kratka - wczesniejsze wersje tapicerki sportinga:

fiat-seicento-sporting-S138276-8.jpg

Może coś sobie z tych 2ch wzorów dobierzesz waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szukam niedzielonej bo zamierzam ją stuningować na własne potrzeby...

niedzielona i bez zagłówków jest waytogo.gif

może dzielona praktyczniejsza, ale prawda jest taka, że złożenie tyłu jest tak szybkie, że te dzielenie nie jest tak potrzebne..

a tjun - leżanko na całości? hmm.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.