Jump to content
Sign in to follow this  
blondas

Kanapy na tył.

Recommended Posts

9 lat temu wywaliłem z seicento wszystko co miało jakąś wagę i do tej pory cieszyłem się dziurami w podłodze oraz większym hałasem... im bliżej 40stki tym bardziej człowiekowi innych rzeczy brakuje więc postanowiłem tył auta znowu "wyciszyć"

oryginalnie były tam kanapy tak zwane dzielone. teraz chętnie bym założył niedzielone i w związku z tym pytanie czy do SC rocznik 2000 będą takie pasowały?

czy każde SC ma takie same dziury montażowe? ktoś temat ogrania?

Każde sc jest przygotowane na montaż kanapy dzielonej i nie dzielonej , posiada wszystkie miejsca do przykręcenia, niektóre są zaślepione ja tak miałeś w sc vanie z 2004r jak go przerabiałem na osobówke zlosnik.gif A tak to wszystko pasuje, 893goodvibes.gif

> Tak

dziękuję bardzo za podpowiedzi... zaczynam w takim razie takowych foteli szukać

pzdr.

+ Polecam poszukać kanapy niedzielonej i bez zagłówków wink.gif

Moja Pauli mulher.gif ma tak w swoim Czarnym Sportingu i powiem Ci szczerze stylistycznie wyglada to duuzo lepiej niz te dwa zaglowki zaslaniajace 3/4 tylnej szyby albo dziury po nich w kanapie..

Na Włochy takie szły, bo to sprowadzany sporting - rocznik 2002. W PL wszystkie auta chyba od '96 musiały mieć zagłówki z tyłu, mój SX z '95 na szczescie ich nie miał zlosnik.gif Mały problem jest też z czepialskimi na przeglądzie, ale jak wiesz gdzie robić to tylne zagłówki to nie problem waytogo.gif

a czy występowały SC SX z niebieska tapicerka bez zagłówków z tylu? ewentualnie jakies kanapy w czarnym kolorze?

> a czy występowały SC SX z niebieska tapicerka bez zagłówków z tylu? ewentualnie jakies kanapy w

> czarnym kolorze?

SC było już produkowane na tych naszych zasadach 'z zagłowkami', bo produkcja od '98 - dlatego wszystkie bez zagłówkowe kanapy można było znaleźć w SC, które szły na Włochy albo z tamtad wróciły - tak jak w/w zlosnik.gif

Nie wiem jak w SX,bo to 900tki i nie mam pojecia jakie bylo ich zapotrzebowanie u Włochów, ale niesadze tez zeby wracaly do Nas tak jak Sportingi czy Szumki.

Ta w/w kanapa jest czarno szara - jak dla mnie jedna z lepszych wzgledem materiału i designu + chyba najbardziej uniwersalna - tak jak fotele.

Przykladowe foto tego wzoru:

fiat-seicento-hatchback-1-1-michael-schumacher-sporting-3dr-9920006-640x480.jpg

tutaj akurat są zagłówki, ale bez zagłówków w czarnym aucie wygląda to super wink.gif

I tutaj jeśli chodzi o niebieska znalazlem z wersji sporting bez zagłówków niebiesko granatowa kratka - wczesniejsze wersje tapicerki sportinga:

fiat-seicento-sporting-S138276-8.jpg

Może coś sobie z tych 2ch wzorów dobierzesz waytogo.gif

szukam niedzielonej bo zamierzam ją stuningować na własne potrzeby... mam nadzieję że na borki się z tym tjunem wyrobię wink.gif

gdybym szukał kanapy by wozić kanapę wolałbym oczywiście dzieloną ale...

korzystając z tematu powiedzcie czy kanapa z cc pasuje do sc? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, a leży mi w garażu bez zagłówków.

> korzystając z tematu powiedzcie czy kanapa z cc pasuje do sc? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem,

> a leży mi w garażu bez zagłówków.

Inne zamki, w CC masz tak jakby przykręcane do budy, a w SC masz w oparciu grinser006.gif

Ale przy lekkich modyfikacjach można stosować zamiennie bo u siebie w CC z niedzielonej z zagłówkami zmieniłem na dzieloną bez z SC.

> szukam niedzielonej bo zamierzam ją stuningować na własne potrzeby...

niedzielona i bez zagłówków jest waytogo.gif

może dzielona praktyczniejsza, ale prawda jest taka, że złożenie tyłu jest tak szybkie, że te dzielenie nie jest tak potrzebne..

a tjun - leżanko na całości? hmm.gifzlosnik.gif