Skocz do zawartości

Co jest "nie tak" z tą pandą?


Tomasso

Rekomendowane odpowiedzi

> http://allegro.pl/2008-fiat-panda-1-2i-60-km-nowy-sacz-i2890149144.html

> Szukam tekstu drobnym drukiem i nie widzę. Auto wygląda jak nowe, a cena ciekawa - w czym rzecz?

wieeeeeeeeeeeeeeeeeelki napis...

Quote:

Cena samochodu

DO LICYTACJI


poza tym...

łączenie blach pod progiem lewym - czyste jak po malowaniu...

pod prawym - brudne...

malowanie kielichów pod maską - jakieś takie dziwne...

przyjrzałbym się dość mocno powłoce lakierniczej... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wieeeeeeeeeeeeeeeeeelki napis...

> Quote:

> Cena samochodu

> DO LICYTACJI

> poza tym...

> łączenie blach pod progiem lewym - czyste jak po malowaniu...

> pod prawym - brudne...

> malowanie kielichów pod maską - jakieś takie dziwne...

> przyjrzałbym się dość mocno powłoce lakierniczej...

To malowanie pod maską dziwne jakieś hmm.gif moja jest starsza ale komora silnika ma kolor taki sam jak buda old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To malowanie pod maską dziwne jakieś moja jest starsza ale komora silnika ma kolor taki sam jak

> buda

napis elegance jakoś niechlujnie naklejony...

taka wersja nie miała czarnych słupków? hmm.gif

1,2 60KM z klimą i nie ma zbiorniczka wyrównawczego na nadkolu? hmm.gif

linka oz zamka maski jakoś dziwnie puszczona hmm.gif

świeży aku 4max z intercarsu zlosnik.gif

moja 2006r

286572527-2006.jpg

post-21387-14352518453742_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To malowanie pod maską dziwne jakieś moja jest starsza ale komora silnika ma kolor taki sam jak

> buda

tak pod maską ma być- od 2007 r. oszczędności w malowaniu- nawet maska jest w tylko podkładzie.

jak dla mnie auto ma wymieniony lewy przedni błotnik ( zerknij w okolice skrzynki bezpieczników od wewnątrz - element do którego mocowany jest błotnik- dla mnie coś tam kombinowane podobnie jak widoczna przednia cześć podłużnicy z lewej - coś zbyt czysta oraz jakby nówka przedni lewy amorek oraz zderzaki przód i tył ciemniejszy odcień- z racji haka obejrzałbym dobrze tylną podłogę bagażnika oraz kosz na koło zapasowe wraz z pasem tylnym. do tego skorodowany tylny tłumik.

na ostatnim foto nawet chyba widać połamane i klejone górne ucho lewego reflektora

niepokoi mnie także tylna klapa. Mogła być wymieniona- wersje Eleganza były sprzedawane w ...GB

także tylny lewy błotnik jakby ciemniejszy

jak dla mnie - ulep od handlarzyny naprawiony byle jak na sztukę nie warty zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% malowana... wewnatrz komory silnika kielichy sa pomalowane tak jak pomalowalby to lakiernik oslaniajac tylko te elementy ktorych nie chce pomalowac:D przedni zderzak wymieniony w 100% fabrycznie kolor nadwozia dobiera sie do odcieniu zderzaka:D a tutaj jest odwrotnie:D

jak to sie mowi dostal strzala z lewej strony bo mamy prawostronny ruch:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 100% malowana... wewnatrz komory silnika kielichy sa pomalowane tak jak pomalowalby to lakiernik

> oslaniajac tylko te elementy ktorych nie chce pomalowac:D przedni zderzak wymieniony w 100%

> fabrycznie kolor nadwozia dobiera sie do odcieniu zderzaka:D a tutaj jest odwrotnie:D

> jak to sie mowi dostal strzala z lewej strony bo mamy prawostronny ruch:D

o malowaniu komory silnika niestety się mylisz- polecam obejrzeć inne fotki z rocznika od mniej więcej 2006 w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Hej

Nie chciałem zakładać nowego tematu. Otóż wymieniłem dziś termostat w Pandzie mojej mulher.gif po poskładaniu wszystkiego panda w ogóle nie chce odpalić. Przekręcam zapłon i nic... kontorolki się świecą i nic się nie dzieje. Gdzie szukać problemu...?

- Podczas wymiany zdemontowałem obudowę akumulatora.

POMOCY!!!! confused.gifconfused.gifconfused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Nie chciałem zakładać nowego tematu. Otóż wymieniłem dziś termostat w Pandzie mojej po

> poskładaniu wszystkiego panda w ogóle nie chce odpalić. Przekręcam zapłon i nic... kontorolki

> się świecą i nic się nie dzieje. Gdzie szukać problemu...?

> - Podczas wymiany zdemontowałem obudowę akumulatora.

> POMOCY!!!!

Operowałeś blisko cewek zapłonowych- może coś rozłączyłeś np. zasilanie cewek, rozłączałeś sterownik kompa ? może źle połączyłeś dwie wtyki kompa?.

Radze wszystko co miałeś zdemontowane posprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Nie chciałem zakładać nowego tematu. Otóż wymieniłem dziś termostat w Pandzie mojej po

> poskładaniu wszystkiego panda w ogóle nie chce odpalić. Przekręcam zapłon i nic... kontorolki

> się świecą i nic się nie dzieje. Gdzie szukać problemu...?

> - Podczas wymiany zdemontowałem obudowę akumulatora.

> POMOCY!!!!

Jeżeli rozrusznik nie kręci to obstawiam przewód masowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ogóle rozrusznik nie kręci. A gdzie jest masa w Pandzie?

Gruby przewód idzie od minusa akumulatora do podłużnicy i dalej do silnika/skrzyni biegów. Można chwilowo w celu sprawdzenia podłączyć drugi przewód np. kabel rozruchowy od minusa akumulatora do silnika i zobaczyć czy rozrusznik zakręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze jeszcze raz wszystko od początku.

Wczoraj zabrałem się za wymianę termostatu, ponieważ po przeczytani kilku for to było przyczyną problemu. Zdemontowałem akumulator oraz obudowę. Wymieniłem termostat i poskładałem wszystko od tyłu. Chciałem przetestować działanie termostastu lecz panda nie chce wogóle odpalić. Kontrolki świecą [oprócz ładowania i oleju] a po przekręceniu kluczyka nic się nie dzieje.

- Bezpieczniki sprawdzone

- Masa też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kontrolki świecą [oprócz ładowania i oleju] a po przekręceniu kluczyka nic się nie dzieje.

> - Bezpieczniki sprawdzone

> - Masa też

Gdyby się swieciły po wł zapłonu kontrolki ładowania i oleju to obstawiał bym immo i na próbe bym wziął drugi kluczyk . Ale w Twoim przypadku to dziwności jakoś. Zrób fotke wskaźników po przekręceniu zapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby się swieciły po wł zapłonu kontrolki ładowania i oleju to obstawiał bym immo i na próbe bym

> wziął drugi kluczyk . Ale w Twoim przypadku to dziwności jakoś. Zrób fotke wskaźników po

> przekręceniu zapłonu.

Przykro mi ale już fotki nie zrobię ponieważ Panda jest u mechanika. Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc. Po powrocie autka napisze co było przyczyną awarii. Pozdrawiam i dla wszystkich piwo.gifpiwo.gifpiwo.gifpiwo.gifpiwo.gifpiwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam z sąsiedniego kącika, szukam pandy co możecie powiedzieć o tym egzemplarzu?

> panda

> dzięki za wszelkie sugestie

A co tu powiedzieć z tak wyczerpującego opisu i zdjęć nadających się na PG? grinser006.gif

Panda jak Panda, otarte drzwi jak u mnie, brak silnika, brak fotek wnętrza więc pewnie full golas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam z sąsiedniego kącika, szukam pandy co możecie powiedzieć o tym egzemplarzu?

> panda

> dzięki za wszelkie sugestie

wg mnie jest to oferta na ezgemplarz typu - cena rozsadna i widzisz co kupujesz.. czyli jak obcierka to nie marudz bo w cenie uwzglednione

szkoda ze nie ma przebiegu napisanego

jezeli ktos ma podobna filozofie co ja to ... woli sprzedac pare zl taniej niz bujac sie za dlugo z nim

dla przykladu ja swoja w ubieglym roku z 2003 sprzedalem za 6500 - od podjecia decyzji o sprzedazy do zainkasowania kasy uplynelo 2 dni - nie stac mnie na to by bujac sie z samochodem nie wiem ile tylko po to by sprzedac za 1000 drozej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.