Skocz do zawartości

Zafira A + 4 rowery.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiał ktoś taki temat? Jak najlepiej to przewozić? Na dachu, na tylnej klapie, na haku?

Chodzi o 4 rowery, kilka razy w roku. Praktycznie i w miarę tanio. Może ktoś się wypowie - najlepiej z autopsji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam bagaznik dachowy i daje radę. Oczywiście trzeba patrzeć na ciężar, więc muszą być dosyć

> mocne belki do relingów, po drugie niezbyt szerokie uchwyty do rowerów, coby dało radę

> zmiescić cztery sztuki.

A co z wysokością? Nie haczyłeś o nic? Jakie odcinki pokonywałeś? Bezpieczne i pewne to było?

U mnie priorytetem jest dach ale boję się o wysokość właśnie. Masz może jakieś foto takiego zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co z wysokością? Nie haczyłeś o nic? Jakie odcinki pokonywałeś? Bezpieczne i pewne to było?

> U mnie priorytetem jest dach ale boję się o wysokość właśnie. Masz może jakieś foto takiego

> zestawu?

Wysokośc jak wysokość, trzeba mieć świadomość, że wieziesz rowery i tyle. Przecież nie wjedziesz na parking podziemny.

Jeśli bagażnik i uchwyty są solidnej firmy, to nie ma problemu. Ja przynajmniej nigdy nie miałem kłopotu, a mam już drugą Zafirę.

Najdłuższe odcinki to ok. 500km waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wysokośc jak wysokość, trzeba mieć świadomość, że wieziesz rowery i tyle. Przecież nie wjedziesz na

> parking podziemny.

> Jeśli bagażnik i uchwyty są solidnej firmy, to nie ma problemu. Ja przynajmniej nigdy nie miałem

> kłopotu, a mam już drugą Zafirę.

> Najdłuższe odcinki to ok. 500km

Czyli da się... ok.gif a już myślałem, że to będzie wieża eiffla na kołach.

Dzięki wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Przerabiał ktoś taki temat? Jak najlepiej to przewozić? Na dachu, na tylnej klapie, na haku?

> Chodzi o 4 rowery, kilka razy w roku. Praktycznie i w miarę tanio. Może ktoś się wypowie -

> najlepiej z autopsji...

Woziłem na zafce 4 rowery, miałem wtedy bagażniki thule /belki, łapy, uchwyty rowerowe/. Mocno siedziały i bez obawy. Pamiętam, że w jednym rowerku trzeba było skręcić kierownice bo nijak 4 górale nie chciały wejść. Normą było u mnie wożenie na dachu 2 rowery + 2 deski windsurfingowe /jedna na drugiej/ i obok jeszcze wciśnięty maszt a na deskach żagiel w pokrowcu. Zafka daje radę a tyko trzeba pamietać o wjeżdżaniu do garażu !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.