Skocz do zawartości

Giełda Opla Styczeń - Luty - Marzec - Kwiecień 2013


Darek_mat

Rekomendowane odpowiedzi

Link do poprzedniego wątku giełdowego

Ogłoszenie musi posiadać w temacie rodzaj transakcji (np. sprzedam , kupię [K], zamienię [Z]) oraz czego dotyczy (np. Silnik X16XEL).

Ważny aby rozmiar zdjęcia nie przekraczał rozdzielczości 640x480 ponieważ będzie się forum 'rozjeżdzać'.

Ogłoszenia bez ceny wylatują od razu podobnie jak tylko linki do np. Allegro

Nowi użytkownicy, którzy chcieli by coś sprzedać/kupić proszeni są o podanie chociaż kliku podstawowych danych w profilu.

Wątek giełdowy będzie zmieniał się co miesiąc lub dwa w zależności od ilości ogłoszeń, stary będzie zamykany, w nowym będzie link do ogłoszeń z poprzedniego wątku giełdowego.

Wszelkie dyskusje w tym wątku są zabronione, o dokładne informację pytamy się na privie.

Chroniczne nie stosowanie się do wyżej wymienionych zasad skutkuje banem

Prosiłbym również aby ogłoszenia były odpowiedzią na ten post.

Za treść i zgodność z rzeczywistością ogłoszeń odpowiadają osoby zamieszczające ogłoszenie!!!

UWAGA WAŻNE!!!

W związku z tym że forum AK się rozrasta i nie zawsze trafiają tutaj osoby do końca uczciwe a My (użytkownicy) nie jesteśmy w stanie wszystkich skontrolować lub poznać osobiście, więc apelujemy do wszystkich abyście uważali na wasze rozliczenia finansowe, niestety otrzymujemy sygnały że nie wszyscy rozliczają się uczciwie a Administarcja i Moderatorzy nie mają na to wpływu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która znajduje się przy tylnej popielniczce i zasłania bebechy tzn. regulację ręcznego i takie tam...

czyli brakujący element ze zdjęcia...

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d21d2d1010e5000a

oraz wtyczkę - zdaje się czujnika ciśnienia klimatyzacji - wtyczka wpięta w rurkę biegnącą poniżej obudowy filtra powietrza - rękę dość głęboko trzeba wsadzić wink.gif a przewód idzie po krawędzi obudowy filtra powietrza... wtyczka okrągła z trzema przewodami... zdaje się to ta ze zdjęcia...

http://dppartner.com/sklep/45/dsc00864.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak w temacie do sprzedania pare gratów:

1. Poduszka Silnika Prawa Astra Vectra A Calibra 16V 25zł

2. Łapa Silnika Prawa Astra Vectra A Calibra 16V 30zł

3. Łapa Silnika Prawa Astra Vectra A Calibra 8V 45zł

4. Zderzaki Polonez Caro 60zł

Wszystkie szczegóły w lnku:

http://moto.allegro.pl/listing/user.php?us_id=19909040

WYSYŁKA KURIEREM GRATIS

Kontakt PW lub 668328218

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie będę sprzedawał Opla Vectre B X18XE 96' z gazem.

Autko bardzo doinwestowane na markowych częściach.

W ostatnim czasie np: rozrząd z pompą wody,tylna zawiecha lemforder,koncowki i laczniki TRW,czujniki walu i walka siemens,reduktor lovato,świece,przewody,tlumiki,akumulator,itp,itd

Z wypasu: 4el. szyby,tempomat,sterowanie z kierownicy,klima,el lusterka i podgrzewane,pelny komp.

Cena jaka by mnie interesowała to 6500zł.

Wiem,nie mało.Ale wiem ile wsadziłem w auto i jak jest doinwestowane. Po zakupie wystarczy, aby lać gaz i jeżdzić. Aha spala w zime ok 10l lpg, a w lato 9l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sprzedam dwa nowe lozyska ktore kupilem ale okazalo sie ze niepotrzebnie. Lozyska sa do Opla Vectry, Signum, Fiata Cromy itd.

Sa oryginalnie zapakowane. Cena za kompelt 100zl

Sprzedam nowa piaste z Abs do Opla Vectry C, signum i podobnych. Piasta jest nowa, oryginalnie zapakowana. Cena 200zl.

Sprzedam uzywana dokladke zderzaka przod do Opla Vectry C i Signum. Dokladka lewa. Stan bardzo dobry. Cena 100zl

Oczywiscie do wszystkich cen nalezy doliczyc koszta wysylki. Info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Opel Corsa B 93r 1,2 3 drzwiowa, gaz, robione hamulce, ladne letnie opony + 3 kola i jedna gola felga, do roboty dziura w nadkolu od strony bagaznika kolo wlewu paliwa, do wymiany akumulator, do roboty przedni zdes, i fotel kierowcy. Autko sprowadzone z niemiec w 2007r w 2008r zalozony gassssss, oplacone oc do sierpnia przeglad do 24 kwietnia... cena jaka mnie interesuje 1250zl do malej negocjacji ze wzgledu na niska cene nie chce mi sie zyczac aparatu i robic fotek do ogladniecia w olsztynie kolo czestochowy. wiecej info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam do sprzedania koło, które było u mnie na zapasie. Opona jak i felga praktycznie nówki. Zrobione jest na nim dokładnie 120 km. Rozstaw 5x110, ET 37.

286794374-DSC00050ps.jpg

286794374-DSC00051ps.jpg

Cena: 150zł do negocjacji

Odbiór: najlepiej osobisty

Pozdr

post-49052-1435251978156_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć!

Pozostałość po Astrze G 2.0 DI, (pasuje też do 2.0DTI DTH, i 1.7) szwankował mi zawór podciśnienia ale pierwsze podejrzenia padły na przepływomierz.

Przepływka oryginalna boscha, nie pamietam tylko czy to jest ta z auta czy ze sklepu (oryginał też jest boscha) bo objawy miałem tylko jak padał deszcz wiec trochę jeździłem na nim. Czujnik na pewno sprawny.

Nr bosch 0 281 002 180

Cena 100zł + wysyłka

DSC00765.JPG

DSC00764.JPG

DSC00763.JPG

DSC00762.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Szukam właściwie 3 rzeczy:

1. Plastikowa listwa boczna z drzwi kierowcy (najlepiej bez pojemności silnika, a jeśli już to 2.0)

2. Osłona głośnika z drzwi lewy tył

3. Lewe tylne światło (klosz wystarczy) z Vectry B kombi

4. Silniczek wycieraczek tył Vectra B kombi z nieutlenionym gwintem (mogę się zamienić na silniczek z sedana)

I to tyle smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam zafiry z motorem 1.8, benzyna, ewentualnie z gazem.

Wymagania:

- cała smile.gif

- rejestracja PL

- Warszawa lub okolice, powiedzmy 50km, chociaż np. Radom też dobry bo łatwo dojechać

- jeżeli lakier inny niż czarny to niebieska tapicerka odpada

- najważniejsze - cena - powiedzmy, że do 12k

propozycje -> PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania omegę B z 99r., silnik 2,0 16v po tuningu irmscher (150KM).

Zdjęcia i podstawowe informacje w ogłoszeniu KLIK

Samochód jest mojego taty, jeździ nim od 6 lat, znam całą historie i z czystym sumieniem mogę polecić. Z wad to delikatnie uszkodzony przedni lewy błotnik- podklepany, wystarczy lekko podszpachlować i pomalować lub wymienić na nowy (dokładam gratis błotnik w kolorze, wystarczy przełożyć). Do zrobienia jest też rozrząd i lekki luz na prawej końcówce drążka. Trzeba by też pomyśleć o nowych oponach. Samochód po przeglądzie, wymianie oleju kilka dni temu, ubezpieczenie będzie na dniach przedłużone na pół roku. Uczciwa oferta, polecam, samochód mimo wieku prezentuje się bardzo ładnie i ma bogate wyposażenie, m.in. ksenony, webasto, klima dwustrefowa (sprawna ) i dużo innych bajerów. Cena 6900 do drobnej negocjacji dla AK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.