Skocz do zawartości

Wyświetlacz biegów


hhkaras

Rekomendowane odpowiedzi

jak kupiłem SC kable z tego wyświetlacza były urwane, trzy z nich były pod obrotkiem, czwarty znalazłem dopiero przy robieniu swapa, leżał pod licznikiem, ale podłączając wszystkie kable wyświetlacz się załączył świeci czerwona lampka ze szczałką i przez chwile obraca się w koło zielona kreska i dźwiękiem sygnalizuje załączenie silnika, czy to trzeba jakoś dostroić ???? czy czegoś mi jeszcze do tego brakuje ??? z góry dzięki za pomoc

286604333-Zdj%EAcie-0070.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak kupiłem SC kable z tego wyświetlacza były urwane, trzy z nich były pod obrotkiem, czwarty

> znalazłem dopiero przy robieniu swapa, leżał pod licznikiem, ale podłączając wszystkie kable

> wyświetlacz się załączył świeci czerwona lampka ze szczałką i przez chwile obraca się w koło

> zielona kreska i dźwiękiem sygnalizuje załączenie silnika, czy to trzeba jakoś dostroić ????

> czy czegoś mi jeszcze do tego brakuje ??? z góry dzięki za pomoc

Miałem swego czasu takie coś. Konfiguracja jest dosyc skomplikowana. Trzeba podłączyć sygnał z obrotka i prędkościomierza.

Kiedyś była instrukcja na stronie producenta - napisz a napewno podeślą na maila

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak kupiłem SC kable z tego wyświetlacza były urwane, trzy z nich były pod obrotkiem, czwarty

> znalazłem dopiero przy robieniu swapa, leżał pod licznikiem, ale podłączając wszystkie kable

> wyświetlacz się załączył świeci czerwona lampka ze szczałką i przez chwile obraca się w koło

> zielona kreska i dźwiękiem sygnalizuje załączenie silnika, czy to trzeba jakoś dostroić ????

> czy czegoś mi jeszcze do tego brakuje ??? z góry dzięki za pomoc

Tak coś mi się wydaje że to pierwsza wersja wyświetlacza. W nich nie było pamięci i po każdym odpięciu aku trzeba było na nowo wczytywać skrzynie. Nic trudnego tylko koła do góry i po kolei każdy bieg (nie trzeba do odcinki tylko kilka sekund około 2000/3000obr/min) aż pojawi się odpowiednie oznaczenie na wyświetlaczu.

Jak coś to pisz do MAVI WRC Gear Box Monitor na fejsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.