Skocz do zawartości

NOWY ZAMIENNIK PASA PRZEDNIEGO DO SC..... PASUJE TO??


92madzia77

Rekomendowane odpowiedzi

Nie krzycz zakładając temat no.gif

Jak dobry blacharz to wstawi Ci nawet pas z punta smile.gif

Znając jednak polskie rzemioslo wolałbym kupić używany wycięty z jakiegoś rozbitka... dłużej wytrzymie niż nówka podróba.... ja tak przynajmniej zrobiłem jak wymieniałem u siebie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spoko pas właśnie kupiłem http://allegro.pl/show_item.php?item=2966732349

> teraz tylko jakoś go założyć i będzie wszystko grać. jeszcze małe problemy mam z maską do przodu

> można kupić ale trochę przerażają mnie ceny:)

Ponieważ na wiosnę przymierzam się do wymiany pasa przedniego, to tak z ciekawości mógłby kolega zdradzić ile worków złota krzyczą sobie za wymianę pasa?

Przeglądając oferty nowych pasów przednich jedna rzecz mnie zastanawia, mianowicie występują te elementy osobno okulary i "belka" z mocowaniem zamka maski czy ta "belka" to jest element okularów? Czy pas przedni jest jedno czy dwuczęściowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponieważ na wiosnę przymierzam się do wymiany pasa przedniego, to tak z ciekawości mógłby kolega

> zdradzić ile worków złota krzyczą sobie za wymianę pasa?

> Przeglądając oferty nowych pasów przednich jedna rzecz mnie zastanawia, mianowicie występują te

> elementy osobno okulary i "belka" z mocowaniem zamka maski czy ta "belka" to jest element

> okularów? Czy pas przedni jest jedno czy dwuczęściowy?

Kolego nie wiem czy do mnie to pytanie ale mi za 400zł blacharz wymienia pas, wyciąga podłużnice, wymienia błotnik i składa wszystko do kupy. Chłodnica lampa itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolego nie wiem czy do mnie to pytanie ale mi za 400zł blacharz wymienia pas, wyciąga podłużnice,

> wymienia błotnik i składa wszystko do kupy. Chłodnica lampa itd.

Zapytałem autora tematu bo napisał, że wymienia ale ok bardzo dziękuje za odpowiedz. piwo.gif Nie orientuje się cenach tego typu usług więc zapytam czy ta cena to normalna stawka czy promocyjna??

Teraz jeszcze kwestia jak to jest z tym pasem. Wiem że SPI i MPI są inne. W internecie można znaleźć pas przedni i to są okulary i jest osobno belka/listwa z mocowaniem do zamka maski. Dopiero te dwa elementy tworzą całość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponieważ na wiosnę przymierzam się do wymiany pasa przedniego, to tak z ciekawości mógłby kolega

> zdradzić ile worków złota krzyczą sobie za wymianę pasa?

> Przeglądając oferty nowych pasów przednich jedna rzecz mnie zastanawia, mianowicie występują te

> elementy osobno okulary i "belka" z mocowaniem zamka maski czy ta "belka" to jest element

> okularów? Czy pas przedni jest jedno czy dwuczęściowy?

Nie kupuj nowego zamiennika weź używkę w miare dobrym stanie. ja dałem 200 zł http://allegro.pl/show_item.php?item=2966732349

a za robotę nie płacę bo robię to sam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie kupuj nowego zamiennika weź używkę w miare dobrym stanie. ja dałem 200 zł

> http://allegro.pl/show_item.php?item=2966732349

> a za robotę nie płacę bo robię to sam:)

jakby co to mam na sprzedaz nowiutki oryginalny z ASO nigdy nie montowany

co do zamiennika to widac i czuc ze oryginal jest wykonany z grubszej blachy

jak ktos jest zainteresowany --> PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.