Skocz do zawartości

Jaka skrzynia do CC Turbo


suchy_86

Rekomendowane odpowiedzi

> Pany prosze o konkretne info jaka skrzynia z jakim oznaczeniem... obecnie mam 6b stilo a chce jak

> najdluzsza 5b

Potrzeba Ci skrzyni z Seicento S z podciąganym wstecznym grinser006.gif

Skrzynia c.514.5

1->3.909

2->2.158

3->1.345

4->0.974

5->0.766

R->3.818

Przelozenie glowne 3.562(16/57)

Zbesztajcie mnie jak się mylę grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzeba Ci skrzyni z Seicento S z podciąganym wstecznym

> Skrzynia c.514.5

> 1-2-3-4-5-R-Przelozenie glowne 3.562(16/57)

> Zbesztajcie mnie jak się mylę

skrzynia S-kowa jest najdłusza i daje rade u mnie taka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzeba Ci skrzyni z Seicento S z podciąganym wstecznym

> Skrzynia c.514.5

> 1-2-3-4-5-R-Przelozenie glowne 3.562(16/57)

> Zbesztajcie mnie jak się mylę

Dlaczego wszyscy tak kochaja "S"kową skrzynie ? Przeciez ona ma beznadziejne przełożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzeba Ci skrzyni z Seicento S z podciąganym wstecznym

> Skrzynia c.514.5

> 1-2-3-4-5-R-Przelozenie glowne 3.562(16/57)

> Zbesztajcie mnie jak się mylę

C 514 513 44 to bedzie to samo ?? bo mam taka do wziecia a w faq z tego co widze to chyba inna i juz nie jest taka dluga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego wszyscy tak kochaja "S"kową skrzynie ? Przeciez ona ma beznadziejne przełożenia.

Jak dla mnie milutki drugi bieg, pozatym zależy też do czego kto ją potrzebuje. Jak jedziesz 120 km/h autobahnem to cisza z skowej jest niezastąpiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie milutki drugi bieg, pozatym zależy też do czego kto ją potrzebuje. Jak jedziesz 120

> km/h autobahnem to cisza z skowej jest niezastąpiona.

Jezdzenie jakimkolwiek sejem dalej niz 50 km to dla mnie katorga, od tego jest dupowóz zlosnik.gif A do "dynamicznej jazdy" ta skrzynia sie nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie milutki drugi bieg, pozatym zależy też do czego kto ją potrzebuje. Jak jedziesz 120

> km/h autobahnem to cisza z skowej jest niezastąpiona.

ja polecam skrzynie z punto 2-3 z 1.2 8/16v 60/80 ps

1 i 2 ma dl;uzsze niz eska a 3-4 krotsze od eski, porownywalne ze sportingiem. 5 krotka ale ja wlozylem z eski i mam najdluzszy mozliwy bieg jaki mozna uzyskac w c514.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja polecam skrzynie z punto 2-3 z 1.2 8/16v 60/80 ps

> 1 i 2 ma dl;uzsze niz eska a 3-4 krotsze od eski, porownywalne ze sportingiem. 5 krotka ale ja

> wlozylem z eski i mam najdluzszy mozliwy bieg jaki mozna uzyskac w c514.

Też wygląda ciekawie. A jakie przelożenie główne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale juz mam w glowie metlik mam 6b ze stilo i chce cos dlugiego zeby tak nie wachlowac no i moze trakcja by sie poprawila bo obecnie na 3-4 moge zaczac jechac.. opony mam yokohamy 539 z 2011 roku i maja duzo miesa wiec to nie wina opon.. chce 5 bo bedzie napewno lepsza od 6 tylko wlasnie jaka kazdy ma inne zdanie moze napisze przeznaczenie auta.. Auto do uzytku w weekendy zeby sobie wyjechac i sie pokrecic wyleczyc kilka osob na swiatlach.. na krotkiej skrzyni wydaje mi sie ze bedzie lipa bo auto ma moc 151KM wiec trakcji nie bedzie napewno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, mialem sportinga i 175/50 i najlepiej mi sie jezdzilo, mocy u mnie szacuje na ok 140 koni wiecej raczej nie. Teraz na esce i 15 mam takiego zamulacza ze szok a wczesniej na sportingu i 13 to mialem taka dzide na 3 biegu ze szok zlosnik.gif

Aha tez mam 16vT ale ja mam troche wieksze T i pozniej wstaje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale juz mam w glowie metlik mam 6b ze stilo i chce cos dlugiego zeby tak nie wachlowac no i moze

> trakcja by sie poprawila bo obecnie na 3-4 moge zaczac jechac.. opony mam yokohamy 539 z 2011

> roku i maja duzo miesa wiec to nie wina opon.. chce 5 bo bedzie napewno lepsza od 6 tylko

> wlasnie jaka kazdy ma inne zdanie moze napisze przeznaczenie auta.. Auto do uzytku w weekendy

> zeby sobie wyjechac i sie pokrecic wyleczyc kilka osob na swiatlach.. na krotkiej skrzyni

> wydaje mi sie ze bedzie lipa bo auto ma moc 151KM wiec trakcji nie bedzie napewno..

O opony sie nie przejmuj, nic seryjnego nie zapewni Ci trakcji na 1 i 2 biegu grinser006.gif a nawet slick sie spali na 1 biegu.

Pamietam jak kiedys zmienialem skrzynie i na chwile zalozylem 6 b do turbo. nie dalo sie jezdzic. Trakcji brak, wachlowalem lewarkiem a w ogole nie czulem aby auto jechalo. W tak krotkiej skrzyni nie czuje sie w ogole momentu obr. Zaloz sportinga ta skrzynia to cos pomiedzy eska a 6b ze stilo/p2 ( ktora ma 5 biegow jak w palio a 6 bieg to jak 5tka w sprtingowej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam skrzynie sportinga, auta używam do jazdy na co dzień i na weekendy zlosnik.gif jak dla mnie skrzynia wystarczająca, inio mam paręnaście koni mniej niż Wy 270751858-jezyk.gif chociaż na autostradzie przydała by się dłuższa piątka, i tylko na autostradzie bo tak po lokalnych drogach w zupełności wystarczy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.