Skocz do zawartości

connect nav


jaro190

Rekomendowane odpowiedzi

jako że nie posiadam płyt do coonect nav postanowiłem pobrać pliki z tego forum to

po wypaleniu płytki z Connect Nav - Firmware V12.2 poszedłem do auta i postępowałem zgodnie z poleceniami niestety podczas instalacji w pewnym momencie nawi się wyłącza a płyty nie można wysunąć

proszę o radę jak przywrócić to wszystko do poprzedniego stanu - żona mi chyba j...wyrwie za to zona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> proszę o radę jak przywrócić to wszystko do poprzedniego stanu - żona mi chyba j...wyrwie za to

Przeszukaj forum... był już taki problem/przypadek z wgraniem softu i zablokowaniem CN.... niestety operacja nie jest prosta wiec odradzam osobiście takie eksperymenty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaka jest reakcja CN na power on? Jeśli coś próbuje czytać to należy jakimś sposobem wyjąć cd, np.

> rozkręcając navi. Jeśli nie daje żadnych oznak życia po podaniu zasilania to nie wróżę dobrze.

Ja spotkałem się z 2 takimi przypadkami w Fiatopodobnych wytworach i w obu skończyło się programowaniem układu scalonego po jego wyjęciu/wylutowaniu z płyty z NC .... Na forum może kolega MAREKKOC w tym pomóc lub moge dac namiary na włochów od których ja kupiłem NC do Cromy i którzy tym sie bawią ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Lisek - możesz dać te namiary na Włochów bo w PL chyba nikt mi nie rozwiąże problemu, na Alfaholicy

> jeden gość coś tam robił ale na mojego e-maila nie odpowiada

Zapomniałem o tobie... już szukam

Na 99% to u nich....

Ale popytaj tu.. moze cos podpowiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są, mówiłem już kiedyś, ale żeby zadziałały to obawiam się że musisz zainstalować nowy soft, a tego

> nie chcesz

To gdzieś mi ta informacja umknęła wink.gif

A pozwolisz że sprawdzę na starym wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując aby działała najnowsza mapa z 2012 to muszę wgrać nowy soft do Connect Nav?

Mam na 100% oryginalny soft producenta a po włożeniu płyty z mapa 2012 wyskakuje cd error. Płytka z mapą NIT G1 z 2011 działa bez zarzutu ale mapa trochę już nieaktualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli reasumując aby działała najnowsza mapa z 2012 to muszę wgrać nowy soft do Connect Nav?

Głowy sobie nie dam uciąć, ale jak miałem stary soft to RT3 nie działało.

Przy nowym sofcie działa, ale nikogo nie namawiam do wgrywania nowego softu.

Żeby nie było cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy nowym sofcie działa, ale nikogo nie namawiam do wgrywania nowego softu.

Kurcze wiem że wgranie nowego softu może się nie powieść....ehh....poczytam trochę o nowym sofcie i sam zdecyduję....no chyba że ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chyba 2 raz nie zaryzykował zmiany softu po tym co przeszedłem screwy.gifpodstawa to dobra nagrywarka a właściwie taka która mało wypalała płyt, do wypalania mapy wg mojej opinii najlepiej użyć Nero, mapa Polski G1 śmiga ok.gif czs chyba zassać RT3 slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jechać z mapą z czerwca 2012- originalną.

Brak fragmentu obwodnicy Poznania - Tarnowo Podgórne/ Sady, S11 do A2. Jadę S11 a mapa prowadziła przez pole - pusto, tylko co jakiś czas poprzeczna droga (Buk, Dąbrówka), to samo z fragmentem drogi do Śremu z Kórnika - pole. Oddałem. Nie sprawdzałem czego jeszcze brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u siebie i RT3 na starym sofcie nie pracuje.... sick.gif ale cos mnie gryzie bo ta RT3 to ma czterysta MB i zawiera wschodnia Europe a ta która ja mam to ma ponad pięćset MB i tylko Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdziłem u siebie i RT3 na starym sofcie nie pracuje....

To co zmieniasz soft? cfaniaczek.gif

> ale cos mnie gryzie bo ta RT3 to ma

> czterysta MB i zawiera wschodnia Europe a ta która ja mam to ma ponad pięćset MB i tylko

> Polskę

Zgadza się RT3 ma więcej map i zajmuje mniej miejsca. Postęp? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I gitara, za to Cię lubię, niezłomny

> W obecnej navi mapa Polski zajmuje 60 MB, cała Europa 1,6 GB to dopiero kompresja

Nie wiem jak oni to robią bo w Noki ta sama mapa Polski zajmuje ponad sto MB a przecież dostawca jest ten sam NOVATEQ sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak oni to robią bo w Noki ta sama mapa Polski zajmuje ponad sto MB a przecież dostawca

> jest ten sam NOVATEQ

Masz może rozpiskę pinów connect nav+ do Cromy bo będę musiał podłączyć koledze, a gdzieś zapodziałem swoją rozpiskę.

Chodzi mi głównie o podpięcie zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.