Skocz do zawartości

Loklizator GPS - coś na złodzieja ?


hubertmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś przerabiał ten temacik .

Chciałbym coś założyć co prawda do quada ale ...

Chodzi mi o coś prostego ( bez comiesięcznych opłat ) - lokalizator pojazdu .

Ewentualnie jakiś gadżet odcinający zapłon itp .

Coś na nie wyrachowanego złodzieja .

Macie jakieś pomysły ??

Pozdrawiam

Ps. Mam AC ale mimo tego zależy mi na pojezdzie który często uczestniczy w rajdach stoi w polu itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem inaczej.

Moja stara Nokia E71 podpieta na ładowanie jak silnik jest włączony.

Oprogramowanie za darmo znajdziesz w sieci.

Karta PRE-PAI oplacona na jakieś minimum.

Jak chcesz wiedzieć gdzie jest samochód, wysyłasz SMSa na ten numer, GPS pobiera współrzędne i odsyła SMSem. Działa mi to już od 2 lat. Problem bo zapomniałem kodu do odblokowania telefonu zlosnik.gif i tak od 2 lat sobie działa (w moim przypadku doładowanie 5 Funtow na rok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zrobilem inaczej.

> Moja stara Nokia E71 podpieta na ładowanie jak silnik jest włączony.

> Oprogramowanie za darmo znajdziesz w sieci.

> Karta PRE-PAI oplacona na jakieś minimum.

> Jak chcesz wiedzieć gdzie jest samochód, wysyłasz SMSa na ten numer, GPS pobiera współrzędne i

> odsyła SMSem. Działa mi to już od 2 lat. Problem bo zapomniałem kodu do odblokowania telefonu

> i tak od 2 lat sobie działa (w moim przypadku doładowanie 5 Funtow na rok)

Jest to sposób bo na tej zasadzie działają te pudełeczka ( lokalizatory )

Tylko pytanie czy jest sens wkładać tel jak można kupić gotowy produkt za 150 zł .

Może ktoś ma i podzieli się swoimi spostrzeżeniami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na byle "Kowalskiego" zadziala. Ale do monitoringu auta bym nigdy nie zastosował. Znajomy miał w nowym Cayanne taki monitornig i od momentu kradziezy po 2 minutach juz nie było śladu po aucie. Odłączyli albo gdzieś na TIRa zapakowali i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na byle "Kowalskiego" zadziala. Ale do monitoringu auta bym nigdy nie zastosował. Znajomy miał w

> nowym Cayanne taki monitornig i od momentu kradziezy po 2 minutach juz nie było śladu po

> aucie. Odłączyli albo gdzieś na TIRa zapakowali i po temacie.

Jak chcą ukraść to wszystko ukradną .

Chyba nie ma idealnego sposobu no.gif

Chyba w takim razie to nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest to sposób bo na tej zasadzie działają te pudełeczka ( lokalizatory )

> Tylko pytanie czy jest sens wkładać tel jak można kupić gotowy produkt za 150 zł .

> Może ktoś ma i podzieli się swoimi spostrzeżeniami .

Wiesz, telefon stary służbowy, moglem przy odnawianiu kontaktu wrzucić do pudełka na RECYCLING albo zabrac sobie. Stwierdziłem że zawsze się do czegoś przyda (a to GPS licznik rowerowy, a to kamera na latawcu .... smile.gif

Od dwóch lat jeździ w samochodzie schowany pod tapicerką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej myślałem o czymś taki włączanym w razie potrzeby .

> http://allegro.pl/lokalizator-gps-gsm-tracker-podsluch-nowy-okazja-i3020877328.html

> Może ktoś testował coś podobnego

tego nie kupuj smile.gif tyle powiem z doswiadczenia 270751858-jezyk.gif jak chcesz dobry lokalizator to dodaj do tego conajmniej 500 zl grinser006.gif Holux jest calkiem przyjemny

wez pod uwage tez sytuacje, ze jak ktos ukradnie to raczej na dworze tego trzymal nie bedzie grinser006.gif a w pomieszczeniu juz gps taki jak dales w linku sobie totalnie nie radzi, w schowku samochodowym slabo sie odnajdywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym coś założyć co prawda do quada ale ...

Co prawda quadem nigdy nie jeździłem ale czy miałbyś gdzie go schować? Po pierwsze, żeby nie było go widać, po drugie żeby nie odpadł za którymś skokiem, po trzecie żeby nie zagrzał się od silnika no i żeby nie zamókł w terenie lub podczas zwykłego deszczu. Pamiętaj, że złodzieje to bestie które Ci wszystko poniszczą jak nie dadzą rady go odpalić. Możesz kupić zwykły alarm samochodowy za 100 zł na pilot i odcinać nim dopływ paliwa. Zanim się wkurzą to z 2-3 razy spróbują odpalić i może to usłyszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tego nie kupuj tyle powiem z doswiadczenia jak chcesz dobry lokalizator to dodaj do tego

> conajmniej 500 zl Holux jest calkiem przyjemny

> wez pod uwage tez sytuacje, ze jak ktos ukradnie to raczej na dworze tego trzymal nie bedzie a w

> pomieszczeniu juz gps taki jak dales w linku sobie totalnie nie radzi, w schowku samochodowym

> slabo sie odnajdywal

Dzięki za info , poszukam czegoś lepszego tak jak proponujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a gdzie tak płacisz i co za to masz?

w poznaniiu nie pamietam nazwy firmy ale moge sprawdzic

co za to mam

GPS w aucie i oprogramowanie na 2 kompach w firmie

moge sprawdzac co soe działo z autma do pół roku wstecz. poza granicą historia dopiero schodzi jak wracam do kraju.

mam predkość ,wylaczoną/wlaczona stacyjkę i trase oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej myślałem o czymś taki włączanym w razie potrzeby .

> http://allegro.pl/lokalizator-gps-gsm-tracker-podsluch-nowy-okazja-i3020877328.html

> Może ktoś testował coś podobnego

mam taki lokalizator i kiedyś użytkowałem, teraz leży i się "kurzy"

Moge ci go odsprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.