Skocz do zawartości

Fiat Remont, xenon?


bas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie kupuję, ale nudziłem się.

Przeklikałem się przez stronę Fiata, przez Eper'a i wychodzi na to, że Fiat ma autko za ponad 100kzł z segmentu D bez xenonów?

Żeby było śmieszniej to chyba się tego mocno wstydzą bo nie da się znaleźć przednich lamp(żadnych, nawet niexenonowych) w Eper'ze(pomyślałem, że jeśli istnieją xenony to będzie taka lampa w Eper'ze i będzie system auto poziomowania).

Czy ja źle patrzę czy faktycznie ktoś sobie robi jaja?

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie, nie kupuję, ale nudziłem się.

> Przeklikałem się przez stronę Fiata, przez Eper'a i wychodzi na to, że Fiat ma autko za ponad

> 100kzł z segmentu D bez xenonów?

> Żeby było śmieszniej to chyba się tego mocno wstydzą bo nie da się znaleźć przednich lamp(żadnych,

> nawet niexenonowych) w Eper'ze(pomyślałem, że jeśli istnieją xenony to będzie taka lampa w

> Eper'ze i będzie system auto poziomowania).

> Czy ja źle patrzę czy faktycznie ktoś sobie robi jaja?

> Pozdrawiam BAS

Ręki sobie nie dam uciąć, jednak wydaje mi się, że freemonty, które spotkałem w Poznaniu na ulicach świecą "xenonowo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak kiedyś przeglądałem otomoto to nie było ani jednego Freemonta z xenonem i byłem tym bardzo

> zaskoczony.

dodge journey tez nie mial xenonow, to i do Freemonta tez nie dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenonów chyba nie ma, ale zwykłe lampy są grinser006.gif

Proszę: K05067786AC

U nas tego bardzo mało jeździ, ale ogólnie w Europie sprzedali tego niewiele mniej niż Renault Laguny icon_eek.gif Coś odpowiednio w zaokrągleniu Fiat 25 tyś, Renault 29 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a xenony we freemoncie to nie są "automatyczne światła przednie"....

> w konfiguratorze są wskazane jako opcja...poza tym tak się zastanawiam po co dawać mechanizm

> samopoziomowania do zwykłych świateł....

xenony w konfigu to xenony a nie opcja automatycznego on swiatel miajania zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie Ty tam widzisz mechanizm samo poziomowania?

> Pozdrawiam BAS

Tylko moja interpretacja słowa "automatyczne" w powiązaniu z kategorią gdzie występuje w konfiguracji (czujniki)...przez myśl mi nie przyszło że może być to aż automatyczny włącznik świateł...

no ale jeżeli rzeczywiści tak jest to nic tylko pogratulować..pewnie jest więcej takich "strzałów" co wyjaśnia dlaczego Freemont tak "dobrze " się sprzedaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeździłem przez 3 dni freemontem i faktycznie nie ma opcji domówienia xenonów. Wiem bo pytałem w fap w bielsku, bo delikatnie rzecz ujmując przednie światła kiepsko świecą i na forach freemonta zalecają mocniejsze żarówki zapodać typu +50% światła. Fiat standardowo strzela sobie w stopę, w samochodzie za ponad 100 tyś przednie światła kiepskie, xenonów brak a marketing ... tzn brak marketingu bo ja osobiście nie widziałem żadnej reklamy i to wszystko tyczy się samochodu, który teoretycznie uważany jest za samochód, który ma zapełnić miejsce po cromie czyli tyczy się największego auta marki facepalm%5B1%5D.gif. A potem się dziwią, że auta się nie sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.