Skocz do zawartości

Skoda Octavia Wagon


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie wagon zlosnik.gif

A na poważnie - całkiem niebrzydkie auto. Nudne, jak to Skoda i w ogóle VW, ale niebrzydkie ok.gif Oczywiście, wersja "polski PeHowiec" będzie porażała kołpaxami i kółeczkami w rozmiarze 15, plastikami i tak dalej, ale sam fakt, że nie jest brzydsza od poprzedniczki (która może się podobać ludziom o konserwatywnym i nudnym guście) jest dużym sukcesem ok.gif Mogli przecież zepsuć tak jak Fabię II sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszedłem na skoda.pl sprawdzić ile kosztuje sedan i taki kwiatek zauważyłem

tez ostatnio byłem i zauważyłem, że róznica pomiędzy najtańszym rapidem TSI+klima, a najtańszą octavią(1.2 TSI jest podstawowym modelem i ma klimę w standardzie) wynosi 2250 zł, gdzie sens i logika...

A octa III w kombiaku podoba mi się ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w salonie i pomacałem wersję za jakieś chore pieniądze, ze 140 konnym TSI (niestety hadlowiec nie był mi w stanie powiedzieć czy dalej jest w nim łańcuch czy już pasek, jak tu wspominano).

Ktoś tu pisał, że na boczkach jest plastik. W wersji która oglądałem było coś skajopodobne (wolałem jednak material z poprzednich wersji), wnętrze ponure czyli bez zmian, ogólnie oglądając zdjęcia w sieci liczyłem na takie łał slinka.gif jak już ja zobaczę, ale odebrałem ten samochód bardzo spokojnie irked.gif

Za ledy w lampach trzeba dopłacać. Reasumując, wydaje mi się że wyszedł większy rapid. Chyba jednak moje zachwyty były przedwczesne. Będę się musiał teraz przyzwyczajać do wnętrza jak do O2 FL hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem dziś w salonie i pomacałem wersję za jakieś chore pieniądze, ze 140 konnym TSI (niestety

> hadlowiec nie był mi w stanie powiedzieć czy dalej jest w nim łańcuch czy już pasek, jak tu

W Polsce widziałeś O3? W jakim mieście był ten salon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszedłem na skoda.pl sprawdzić ile kosztuje sedan i taki kwiatek zauważyłem

No ale o co chodzi? wink.gif

Każdy ma taka gałkę na jaką zasłużył lub jaka se zamontował... ja lubiłem te z "zatopionym autem" w 126p zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> CARSED w Mińsku Mazowieckim Z handlowcem w piątek rozmawiałem, miała być we wtorek i jest

Dzięki, już doczytałem na OCP, że w Wawie też podobno już są.

No nic trzeba będzie się ruszyć pooglądać i obmacać devil.gif.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ale bardziej czekam na FL Superba oczywiście kombi.

Gdzieś mi się obiło o uszy że będzie FL Superba i to już ostatni Superb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z 1.6 TDI będzie palić tyle co nic, bardzo poprawnie to wygląda.

miałem ten silnik w Golfie VI kombi, i on ma pewną wadę, osiągi na poziomie malucha z przyczepą N126 zdobywającego Col de Turini ku chwale państwa socjalistycznego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem ten silnik w Golfie VI kombi, i on ma pewną wadę, osiągi na poziomie malucha z przyczepą

> N126 zdobywającego Col de Turini ku chwale państwa socjalistycznego

Mi tam od razu jak zaczęli na siłę promować modę na małe wysilone silniki się to nie podobało.

Dotyczy to zarówno benzyn jak i diesli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tu cisza

> kufer 610/1740 l

Auto całkiem ładne. Skodzie lepiej wychodzą kombi.

Ale zastanawia mnie gdzie jest granica tych kufrów. 600l? Po co komu tyle i do czego to zmierza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto całkiem ładne. Skodzie lepiej wychodzą kombi.

> Ale zastanawia mnie gdzie jest granica tych kufrów. 600l? Po co komu tyle i do czego to zmierza?

ale co w tym dziwnego? Mercedes E W211 ma 690l. I tak nie wiem, czy to jest rekord... Rodzinka jadąca z dziećmi na wakacje zapełni każdą ilość miejsca 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto całkiem ładne. Skodzie lepiej wychodzą kombi.

> Ale zastanawia mnie gdzie jest granica tych kufrów. 600l? Po co komu tyle i do czego to zmierza?

Głównie kupują floty, a tam 600 l się przydaje.

Rodziny z dziećmi też narzekać nie będą.

IMHO dobry kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto całkiem ładne. Skodzie lepiej wychodzą kombi.

> Ale zastanawia mnie gdzie jest granica tych kufrów. 600l? Po co komu tyle i do czego to zmierza?

Jadąc O2 FL w Bieszczady w 2 osoby z rowerami na dachu, zapakowaliśmy bagażnik kombi prawie na full (pod roletę) zlosnik.gif Torby podróżne + jakieś sakwy i inne graty. Wyjazd typowo turystyczny grinser006.gif Ja lubię mieć miejsce w samochodzie i pewność, że się zmieszczę bez napinki, dlatego być może następne będzie kombi.

Przy 4 osobach myślę, że taki bagażnik bez problemu zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.