Jump to content

Silnik Wycieraczek przód

ScFuNbAnDit
 Share

Recommended Posts

> Dzięki, bo chyba mam w zapasie niestety 2 biegowy.

> A stary się spalił po 7 latach peszek.

> A powiedz mi jeszcze którego biegu będzie brakować ?

> Na logikę chyba tego pośredniego?

Nie będzie działać 1 machnięcie wycieraczek (wajcha w górę od położenia wycieraczki wyłączone) oraz nie będzie działać praca szybka ciągła. Jak przełączysz wajchę w to położenie to wycieraczki zatrzymają się w tym położeniu w którym aktualnie się znajdują. Praca przerywana oraz ciągła wolna będą działać poprawnie

szczerze powiem, że po tylu latach nie sądziłem, że zaskoczy mnie w seju silniczek wycieraczek i to, że są dwie odmiany. A ponieważ mi się spalił bieg wolny i to jednokrotne klikniecie to mam pytanie jak poznać wersje silniczka? Czego nie posiada ten dwubiegowy?

A jak mam obecnie w aucie silnik i pałąk 2 biegowy ale mam luźny silnik 3 biegowy i pałąk 3 biegowy to jak wsadze teraz do auta to będzie to to banglało czy jest jeszcze jakiś dodatkowy kabel w wiązce potrzebny ? cfaniaczek.gif

Spi były 2 biegowe Mpi 3.. żeby 3 bieg ruszył zapewne trzeba dołożyć przewód.

Jak poznał silniczek - po ilości przewodów które wchodzą bezpośrednio do silniczka 2 lub 3. pozdro

• 4 years later...

Cześć, 

Odświerzę trochę temat. Mianowicie zabieram się do wymiany silniczka wycieraczek w seju 1.1 mpi z 2003r. 

Powodem był zapieczony mechanizm, który po spaleniu się bezpiecznika i wyczyszczeniu oraz nasmarowaniu mechanizmu, spowodował uszkodzenie silniczka.

Działa tylko szybki ciągły tryb. Przedtem działał przerywany i ciągły szybki. Silnik miał 2 kable w kostce.

Manetka ma jedno pociągnięcie w gorę i 3 ( lub 2, nie jestem w 100% pewny ) w dół. 

Jaki silniczek zatem moge wsadzić? 2 czy 3 biegowy? Nie ukrywam ze jedno pociągnięcie w góre byłoby wygodne. Podejrzewam że ktoś już go przede mną wymieniał i po prostu wsadził to co było pod ręką.

Pozdrawiam 

Edited by Bartez194