Skocz do zawartości

Hyundai ix35 a Blaupunkt NY 800


Quattroporte

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tutaj znajde odpowiedz na pytanie ale warto spróbować.

Pacjent to Hyundai ix35 z taką kierownicą hyundai-ix35-drivers-%20steering-wheel.jpg

W salonie zostało zamontowane akcesoryjne radio Blaupunkt New York 800.

W radioodtwarzaczu były ustawione wszystkie przyciski z lewej strony kierownicy jednakże nie działa ten jeden z prawej od wybierania głosowego.

Czy da się gojakoś podłączyć czy w serwisie tego nie zrobili czy tez po prostu nie ma takiej możliwości?

W radioodtwarzaczu można ustawić do 8 przycisków i je dowolnie konfigurować. I to są własnie te po lepwej stronei kerownicy, po prawej sa odpowiedzialne za tempomat i za wybiranie głosowe. W ori radiu to podobno działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ny800 nie ma wybierania głosowego, ale sam przycisk do innej funkcji powinienies moc przypisac

> sterowanie z kierownicy masz po CANie?

Nie wiem 270751858-jezyk.gif

Szkoda kurcze, ale radio z tego co widziałem pozwala na konfigurację 8 przycisków, które już są skonfigurowane, na kierownicy przycisk od wybierania głosowego jest dziewiątym także nie da się go do niczego przypisać.

Dzięki wielkie. Tata się męczył i zastanawiał długo czemu przycisk nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy tutaj znajde odpowiedz na pytanie ale warto spróbować.

> Pacjent to Hyundai ix35 z taką kierownicą

> W salonie zostało zamontowane akcesoryjne radio Blaupunkt New York 800.

> W radioodtwarzaczu były ustawione wszystkie przyciski z lewej strony kierownicy jednakże nie działa

> ten jeden z prawej od wybierania głosowego.

> Czy da się gojakoś podłączyć czy w serwisie tego nie zrobili czy tez po prostu nie ma takiej

> możliwości?

> W radioodtwarzaczu można ustawić do 8 przycisków i je dowolnie konfigurować. I to są własnie te po

> lepwej stronei kerownicy, po prawej sa odpowiedzialne za tempomat i za wybiranie głosowe. W

> ori radiu to podobno działa.

sterowanie masz tam analogowe iz tego co kojarze to da sie ten guzik przypisac musisz wejsc w SWC i sobie zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sterowanie masz tam analogowe iz tego co kojarze to da sie ten guzik przypisac musisz wejsc w SWC i

> sobie zobaczyc

W menu SWC można przypisać 8 przycisków.

1. Głośność +

2. Głośnośc -

2. Utwór +

4. Utwór -

5. Menu

6. Mute

7. Odbierz rozmowe

8. Zakończ rozmowe

Poza tym tam właśnie nie widziałem czegoś takiego jak wybieranie łosowe w tym menu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

> Czy model NY830 posiada wybieranie głosowe?? W salonie zbywaja Nas niestety. Chyba otrze się

> wszystko o Hyundai Polska :/

nie ... HP nic nie pomoże bo to akcesria z poza oferty hyundaia - tylko salon robideal z 2n everpolem wink.gif ew innym dealerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ... HP nic nie pomoże bo to akcesria z poza oferty hyundaia - tylko salon robideal z 2n

> everpolem ew innym dealerem

Czyli 830 tez nie posiada wybierania głosowego? W pismie z salonu twierdza ze nie ma technicznej mozliwosci aby to działało. Teraz montuja własnie 830 i mysałem ze jak bedzie posiadac ta funkcje aby wymienii moje 800 na 830 :/

Napisali tez ze Blaupunkt jest produktem autoryzowanym przez Hyundai Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ... HP nic nie pomoże bo to akcesria z poza oferty hyundaia - tylko salon robideal z 2n

> everpolem ew innym dealerem

Blaupunkt mozna oficjalnie montowac w hyundaiu. Nawet na stronie www to widzialem. Ale generalnie to zalezy od elektryka w ASO jak jest sredni to bedzie druciarstwo. Ceny podniesli ale porzadnej nawigacji czy zestawu audio fabrycznego to juz nie maja. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Blaupunkt mozna oficjalnie montowac w hyundaiu. Nawet na stronie www to widzialem. Ale generalnie

> to zalezy od elektryka w ASO jak jest sredni to bedzie druciarstwo. Ceny podniesli ale

> porzadnej nawigacji czy zestawu audio fabrycznego to juz nie maja.

Niestety model Blaupunkt NY800 który oferowali w momencie kupna auta nie posiadał funkcji wybierania głosowego. Radio to dodatek od salonu, chcemy po prostu wymiany albo dostosowania aby wszystkie funkcje ktore powinny działac działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety model Blaupunkt NY800 który oferowali w momencie kupna auta nie posiadał funkcji

> wybierania głosowego. Radio to dodatek od salonu, chcemy po prostu wymiany albo dostosowania

> aby wszystkie funkcje ktore powinny działac działały

Ja to doskonale rozumiem. IMO prosciej bedzie sprzedac to na allegro dolozyc pare stowek i miec wszystko co trzeba. Niestety w naszej rzeczywistosci walka z ASO i HPL bedzie droga przez meke. Poniewaz powiedza Ci nie mam Panskiego plaszcza i rob co chcesz. Z ciekawosci czemu kupowaliscie to w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja to doskonale rozumiem. IMO prosciej bedzie sprzedac to na allegro dolozyc pare stowek i miec

> wszystko co trzeba. Niestety w naszej rzeczywistosci walka z ASO i HPL bedzie droga przez

> meke. Poniewaz powiedza Ci nie mam Panskiego plaszcza i rob co chcesz. Z ciekawosci czemu

> kupowaliscie to w ASO?

Blaupunkt był gratisem od firmy grinser006.gif

Chciałbym tylko aby to co ma auto na wyposazeniu działało. Fajnie ze jest navi ale nikt nie powiedział Nam ze navi bedzie kosztem innych funkcji i oto Nam chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Blaupunkt był gratisem od firmy

> Chciałbym tylko aby to co ma auto na wyposazeniu działało. Fajnie ze jest navi ale nikt nie

> powiedział Nam ze navi bedzie kosztem innych funkcji i oto Nam chodzi.

ale czego chcesz? wybieranie głosowe to funkcja radia. W ory radiu nie ma innej możliwości jak wybrać głosowo. Ale w Blaupunkcie możesz z wyświetlacza.

IMo samochód spełnia specyfikacje bo ma telefon BT więc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale czego chcesz? wybieranie głosowe to funkcja radia. W ory radiu nie ma innej możliwości jak

> wybrać głosowo. Ale w Blaupunkcie możesz z wyświetlacza.

> IMo samochód spełnia specyfikacje bo ma telefon BT więc ?

Jak mi jeszcze napiszesz ze klikanie na wyswietlaczu jest bezpieczniejsze od wcisniecia guzika na kierownicy i powiedzenie nazwy kontaktu to gratuluje.

Auto posiada funkcje wybierania głosowego a radio nie. Widzisz sprzecznośc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak mi jeszcze napiszesz ze klikanie na wyswietlaczu jest bezpieczniejsze od wcisniecia guzika na

> kierownicy i powiedzenie nazwy kontaktu to gratuluje.

> Auto posiada funkcje wybierania głosowego a radio nie. Widzisz sprzecznośc?

auto posiada guzik- tak jak niektóre fury maja guzik Phona a telefonu nie widziały nigdy. To są niestety wady akcesoryjnego radia.

btw - wybieranie w ori radiu działa wyśmienicie smile.gif ... może zamiana ? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> auto posiada guzik- tak jak niektóre fury maja guzik Phona a telefonu nie widziały nigdy. To są

> niestety wady akcesoryjnego radia.

> btw - wybieranie w ori radiu działa wyśmienicie ... może zamiana ?

Mam ori radio, lezy w garazu.

Widzisz tata duzo jezdzi i bezpieczniej jest korzystac z guzika i o to chodzi glownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.