Skocz do zawartości

BMW seria 3 do oceny


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy mając 19 kpln do wydania na auto warto pchać się w BMW serii 3? Szukam auta z LPG i znalazłem dwie oferty: nr 1 i nr 2. Proszę o opinię na temat podlinkowanych aut. Znalazłem jeszcze coś takiego, ale wiek i cena budzą podejrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawdziwe Bmw musi być R6 bądź więcej.

to co sądzisz o tym ?

W sumie odpuściłem sobie temat zmiany samochodu, a bawarki nie brałem nawet pod uwagę, ale może... spontaniczne pomysły z dupy są przeważnie najlepsze zlosnik.gif

Stary rupieć za worek złota, czemu nie hehe.gif jutro zadzwonię i może podjadę, tylko napiszcie czy w ogóle warto podnosić telefon dla tego egzemplarza.

Zdjęcia były robione przed zimą, więc trochę się już chyba (nie) sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,daleko nie ma aby obejrzeć więc czemu nie? zlosnik.gifZ doświadczenia tylko powiem,że nie warto jechać po takie auto dalej niż 150km od miejsca zamieszkania bo jakieś 90% tych aut to szroty. zlosnik.gifJak chcesz sobie porównać jak powinno wyglądać zużycia wnętrza po jakiś 300tys km to możemy się spiknąć. grinser006.gif Co do auta z ogłoszenia chyba lakierowany lewy przedni błotnik,reszta to miernik w łapę i posprawdzać,a vin rozkodować,sprawdzić zgodność wyposażenia z rzeczywistym,może będzie nawet jakaś historia serwisowa jak sprowadzony,przejechać ścieżkę na skp i tyle. zlosnik.gifTo nie są jakieś duże pieniądze więc też nie ma co przesadzać. zlosnik.gifDobrego Getza za to chyba nie kupisz coś mi się zdaje. zlosnik.gif

P.S Dla mnie ładniejszą wersją jest taka jak mam czyli po lifcie,ale ten turas też nie jest zły. zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P.S Dla mnie ładniejszą wersją jest taka jak mam czyli po lifcie,ale ten turas też nie jest zły.

Ostatnio zrobiłem rekreacyjnie 700km, żeby obejrzeć Chevy Epica więc te ~10km po bawarkę nie powinno być problemem. Zastanawiam się na tą subaryną ale musiałbym doliczyć z 5k zł do ceny, a mam teraz trochę innych wydatków. Znalazłem też Opla ale jest chyba zbyt 'tatusiowy' i -przy tej mocy- ma napęd na złe koła wink.gif Przez ten wątek, wlazłem przypadkiem na powyższe ogłoszenie i stwierdziłem, że skoro nie mogę/chcę kupić teraz tego co planuję, to może na próbę zobaczę co te wszystkie dresy widzą w niebiesko-białym śmigle grinser006.gif jak się nie spodoba, to sprzedam i dołożę do Imprezy. A Getz jest tak beznadziejnie bezawaryjny, niezawodny i tani w eksploatacji, że -poza tym, że już mi się znudził- nawet nie mam argumentu, żeby go sprzedać. Ostatnio przepalił mi się tylny stop... po 185k km hehe.gif

e46 330d jeździłem więc mniej więcej wiem jak powinien wyglądać, ale jeśli po telefonie i wstępnych oględzinach nie stwierdzę, że to kompletny szrot, to najwyżej się uśmiechnę do Ciebie, żebyś zerknął fachowym okiem. Pewnie lepiej będziesz wiedział na co zwrócić uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> e46 330d jeździłem więc mniej więcej wiem jak powinien wyglądać, ale jeśli po telefonie i wstępnych

> oględzinach nie stwierdzę, że to kompletny szrot, to najwyżej się uśmiechnę do Ciebie, żebyś

> zerknął fachowym okiem. Pewnie lepiej będziesz wiedział na co zwrócić uwagę.

Luzik,jak coś to służę pomocą. smile.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiera ma o stowke wiecej

W optymistycznym wariancie,po obcowaniu z tym modelem stwierdzam,że kierę w takim stanie ma auto z przebiegiem większym niż 400tys km. ok.gif

Do tego dochodzi stan wnętrza(panel klimatronicu)oraz przetarty fotel od wsiadania i wysiadania,dla mnie to auto jest warte max.20tys zł o ile bezwypadkowy. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, czy mając 19 kpln do wydania na auto warto pchać się w BMW serii 3? Szukam auta z LPG i

> znalazłem dwie oferty: nr 1 i nr 2. Proszę o opinię na temat podlinkowanych aut. Znalazłem

> jeszcze coś takiego, ale wiek i cena budzą podejrzenie.

nie mogę wysłać do Ciebie priva (jakiś błąd wyskakuje) a może zainteresuje Ciebie 328i tourning ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to bylo jako pcja czy standart ? czlowiek jednak uczy sie cale zycie

Tylko w europejskiej wersji kombi. Do tego wyróżniały je ksenony i hill holder.

Sedan i wersje zza wielkiej wody tego nie miały.

Tzn. sedan nie miał reduktora i hill holder'a, ksenony w wersji EU pewnie były wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mogę wysłać do Ciebie priva (jakiś błąd wyskakuje) a może zainteresuje Ciebie 328i tourning ?

a możesz napisać coś więcej hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W optymistycznym wariancie,po obcowaniu z tym modelem stwierdzam,że kierę w takim stanie ma auto z

> przebiegiem większym niż 400tys km.

> Do tego dochodzi stan wnętrza(panel klimatronicu)oraz przetarty fotel od wsiadania i wysiadania,dla

> mnie to auto jest warte max.20tys zł o ile bezwypadkowy.

dodam swoje trzy grosze na temat kierownic, foteli i gałek w autach... podawanie przebiegu auta na podstawie tych rzeczy to wróżenie z fusów, bywa tak że auto ma mały przebieg a zniszczone wnętrze, a bywa też odwrotnie, auto ma duży nalot a nie widać tego po niczym. Można to barć nawet na chłopski rozum. dwa auta, jedno ma zrobione 300tys. km w ciagu rok, a drugie ma zrobione 200tys w ciągu 10 lat. Które ma ładniejszą kierownice? chyba odpowiedz jest prosta.

Dodam tylko, że pisze to na podstawie około 500 aut, które sprzedałem przez ostatnie 4 lata... i powtarzam, że nie da się ocenić po stanie kierownicy czy fotela ile auto ma przejechane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój brat ma do sprzedania złote E46 coupe z LPG przed lift. Jeśli jesteś zainteresowany pisz na PW

Ogladałem e90 320d z 2007r ,przeb160kkm,33K szwagra.W srodku skóra kremowa oslabiony.gif decha kremowo-czarna,ogólnie mi sie nie podoba.W dodatku na lewym fotelu -boczku popekana skóra do wymiany płat.Ciut wytarty lewarek na kancie -rancie .Czy mozna sprawdzic ten przebieg w sieci po VIN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogladałem e90 320d z 2007r ,przeb160kkm,33K szwagra.W srodku skóra kremowa decha

> kremowo-czarna,ogólnie mi sie nie podoba.W dodatku na lewym fotelu -boczku popekana skóra do

> wymiany płat.Ciut wytarty lewarek na kancie -rancie .Czy mozna sprawdzic ten przebieg w sieci

> po VIN?

w sieci raczej nie sprawdzisz, chyba że trafisz kogoś z dostępem do bazy, najlepiej podjechać do aso ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogladałem e90 320d z 2007r ,przeb160kkm,33K szwagra.W srodku skóra kremowa decha

> kremowo-czarna,ogólnie mi sie nie podoba.W dodatku na lewym fotelu -boczku popekana skóra do

> wymiany płat.Ciut wytarty lewarek na kancie -rancie .Czy mozna sprawdzic ten przebieg w sieci

> po VIN?

w E90 z pierwszych lat przy takim przebiegu to norma.

Kolega zmieniał całe wnętrze po 4 latach jazdy.

Aluminiowe wstawki też pewnie powycierane i z wgniotkami? palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.