Skocz do zawartości

felgi 14stki a zawieszenie - jeszcze raz


PannaDzika

Rekomendowane odpowiedzi

Zawieszenie i felgi po raz kolejny...

Obniżony parch, siedzi fajnie, ale nie o tym moje 14stki wejdą na przód spokojnie, problemu ze skrętem też nie ma, ale tył... aua lekko minimalnie mi trze o wahacz czy co tam wystaję, bo o nadkolu nie wspominam nawet bo to jakoś by się potraktowało mocniej, da się jakoś zaradzić temu bym je zostawiła ?

Nie mam koncepcji na inne kółka, a te są ok frown.gifsick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 4x98, ET kurde teraz nie pamiętam dokładnie ale 35 chyba (niech mnie trzaśnie bo jestem półśpiąca i półmyśląca już) ? własnie rant nadkola to nie jest problem to by się coś podziałało, no trze milimetrami ale na tyle że z garażu wyjechać nie mogłam bo zaraz bym miała po oponie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam 4x98, ET kurde teraz nie pamiętam dokładnie ale 35 chyba (niech mnie trzaśnie bo jestem

> półśpiąca i półmyśląca już) ? własnie rant nadkola to nie jest problem to by się coś

> podziałało, no trze milimetrami ale na tyle że z garażu wyjechać nie mogłam bo zaraz bym miała

> po oponie

szlif wachacza by tu chyba pomógł jak poprzednik pisze waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodziło mi o szerokość felgi. A 4*98 to rozstaw śrub mocujacych koło. Ale z tego co piszesz

> wychodzi na to że w miejscu gdzie opona trze o wachacz podszlifować albo dystans. A rant

> nadkola można zaklepać.

opona jej wchodzi 165, chodzi o szerokosc zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile masz obniżony zawias? I podłączam się do pytania o szerokość felgi i ciekawym też jakie masz na nich opony:)

Pytam bo mam 14stki do wyciągnięcia ale są pewne obawy/wątpliwości.

Co do Twojego problemu to faktycznie szlif wahacza i wyklepanie rantu nadkola mogą pomóc, ale nie rozwiązać problemu. U mnie przy zawieszeniu -35 i wyklepanym nadkolu na innych kołach i tak miałem tarcie przy większym obciążeniu. Kombinować zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył cięty o jeden zwój ale który gęsty czy żadki? Zawszę można dać dystans 5 mm na tył i może nie będzie trzeba szlifować wahacza, z tego co pamiętam to ty masz szerokość felgi 6 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tył cięty o jeden zwój ale który gęsty czy żadki? Zawszę można dać dystans 5 mm na tył i może nie

> będzie trzeba szlifować wahacza, z tego co pamiętam to ty masz szerokość felgi 6 cali

Z tego co widziałem na fejsie to za nisko jak na cięty gęsty zwój, u mnie siadło podobnie na 2 gęstych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co widziałem na fejsie to za nisko jak na cięty gęsty zwój, u mnie siadło podobnie na 2

> gęstych.

To tero Dzika będzie szurać wahaczem po ziemi drive.gifzlosnik.gif Tak jak Seba mówi, daj krążek 5 mm z DF i będzie bo felgi masz pewnie 6J et36 i one z tyłu wchodzą bez dystansu przy serii albo takim -40 zawiasie, a jak żeś boszką polatała trochę to pewnie to je to biglaugh.gif Spróbuj, taki dystans to za grosze dorwiesz, a jak nie to pożyć od Mateusza bo on ma 3 i 5 mm, a teraz zima to nie używa wink.gif I zarzuć jeszcze foto jak to siadło food.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co widziałem na fejsie to za nisko jak na cięty gęsty zwój, u mnie siadło podobnie na 2

> gęstych.

czyli można wnioskować że jest tył cięty o dwa zwoje, Kozi ale Dzika ma pusty tył a ty masz kanapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tym bardziej powinna mieć wyżej jak ja, ja kupuje mts na tył jak będzie za nisko dalej wsadzę gumy

> dystansowe.

jest troszkę wyżej, tedy od magików jechałam to miała tył zawalony gestami smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.