Skocz do zawartości

Toyota MR2


camel00

Rekomendowane odpowiedzi

Rocznik +/- 2000

Silnik 1.8

Przykładowe ogłoszenie 1

Przykładowe ogłoszenie 2

Są jakieś bolączki? cfaniaczek.gif

Jest to rozważana alternatywa dla MX5

Pytanie łączone dla MR2 i MX5 - czy facet 180-185cm wzrostu zmieści się 'za' szybą?

Pytanie masakrator: da to się zagazować? zlosnik.gifgrinser006.gif

Nie planuję, pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rocznik +/- 2000

> Silnik 1.8

> Przykładowe ogłoszenie 1

> Przykładowe ogłoszenie 2

> Są jakieś bolączki?

> Jest to rozważana alternatywa dla MX5

> Pytanie łączone dla MR2 i MX5 - czy facet 180-185cm wzrostu zmieści się 'za' szybą?

> Pytanie masakrator: da to się zagazować?

> Nie planuję, pytam z ciekawości.

Mogę Ci odpowiedzieć o mx5 smile.gif Kupiłem w lutym, mam 180cm wzrostu i jest git. Prowadzenie po prostu bajka. Nie odczujesz tego w żadnym kompaktowym samochodzie. Wrażenia z jazdy 1,6 nie złe ale wiedziałem, że nie będzie to potwór. Na szczęście dosyć łatwo można zaturbić ten motorek i 180-200KM wystarczy do pełni szczęścia smile.gif Super autko a wiele wiedzy jest na Forum mx5. Co do zagazowania czytałem tam, że się da alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rocznik +/- 2000

> Silnik 1.8

> Przykładowe ogłoszenie 1

> Przykładowe ogłoszenie 2

> Są jakieś bolączki?

Ponoc silniki przedlifta nie byly najtrwalsze. A tak naprawde to jak takie auto ma juz tyle lat to raczej kwestia egzemplarza niz jakis szczegolnych bolaczek.

> Jest to rozważana alternatywa dla MX5

Moim zdaniem srednio trafiona. MX5 jako klasyczne FR z rozkladem 50/50 ma duzo fajniejszy i bardziej naturalny balans, latwiej nia jezdzic szybko i w poslizgu. No i jest przestronniejsza i praktyczniejsza. Do tego wieksza podaz wiec latwiej znalezc dobry egzemplarz.

> Pytanie łączone dla MR2 i MX5 - czy facet 180-185cm wzrostu zmieści się 'za' szybą?

Mam 190cm i w MR2 nie bylo juz fajnie. W MX5 tez sredniawo ale troche lepiej. Za szyba sie miescilem grinser006.gif

> Pytanie masakrator: da to się zagazować?

Tam chyba siedzi motor 1ZZ-FE wiec ponoc niezbyt lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem srednio trafiona. MX5 jako klasyczne FR z rozkladem 50/50 ma duzo fajniejszy i

> bardziej naturalny balans, latwiej nia jezdzic szybko i w poslizgu. No i jest przestronniejsza

> i praktyczniejsza. Do tego wieksza podaz wiec latwiej znalezc dobry egzemplarz.

> Mam 190cm i w MR2 nie bylo juz fajnie. W MX5 tez sredniawo ale troche lepiej. Za szyba sie

> miescilem

Czyli olać MR2 i szukać MX5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem srednio trafiona. MX5 <CIACH> No i jest przestronniejsza

> i praktyczniejsza.

to moze byc gorzej? shocked.gifzlosnik.gif

juz w MX5 przestronnosc i praktycznosc nie sa cechami nad ktorymi projektanci jakos szczegolnie sie zastanawiali. Jak dla mnie auto bylo raczej scisle dopasowane do kierowcy a nie mam zbyt wielkich rozmiarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

>180-185cm wzrostu zmieści się 'za' szybą?

> Pytanie masakrator: da to się zagazować?

> Nie planuję, pytam z ciekawości.

mx5 gazuje sie bez problemow - mr2 dac tez sie da ale chyba lepszy silnik do gazu bedzie w mx5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.