Skocz do zawartości

Prośba o manual


pionas

Rekomendowane odpowiedzi

> dźwignia przykrecana w progu kierowcy, a linka ma iść tak jak przewody z tym ze u mnie chowa się

> (wchodzi do progu) w okrągłym otworze innym niż kable.

Gdzie się przykręca dźwignie od linki bagażnika? niewiem.gif

Wszystko zamontowałem a otworów i niczego nie widzę gdzie można to jakoś podpiąć. Poradź ktoś coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie się przykręca dźwignie od linki bagażnika?

> Wszystko zamontowałem a otworów i niczego nie widzę gdzie można to jakoś podpiąć. Poradź ktoś coś.

Jak nie miałeś seryjnie linki otwierania klapy to nie masz nitów do których przykręca się tą dzwignie

ja raz w pewnym cento od wewnątrz progu wsunąłem śrubę i od zewnątrz przy dźwigni skręciłem nakrętką, innego pomysłu nie mam na tą rączkę

jak dobrze pamiętam to rączkę przykręca się mniej więcej przy tym otworze, ale jest późno i mogę się mylić grinser006.gif

286811512-12092010610a.jpg

post-66214-14352519833204_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszczasz go progiem (przekładasz przez otwór okrągły pokazany na zdjęciu wyżej co chłopaki pokazali) musisz ściągnąć boczek pasażera i umocować linkę najlepiej plastikową opaską do wiązki - ja tak zrobiłem i u mnie gitez jest smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras_MM dobrze pokazał. Zaraz przy fotelu przykręcasz tak jak opisał Stefan a linke prowadzisz tak jak idą kable i ściągasz tylną lewą lampe żeby przeprowadzić linkę do zamka przez otworek przy samym zamku. Zaczepiasz i cieszysz się otwieranym bagażnikiem ze środka grinser006.gif czyli od początku smile.gif

Odkręcasz fotel kierowcy, męczysz się z przełożeniem śrubek przez otwory do mocowania rączki, przykręcasz rączkę (śruby nie za długie bo fotela nie zmieścisz), ciągniesz linkę od rączki w zdłuż kabli idących do progu, ściągasz tylny boczek, dalej ciągniesz linke wzdłuż kabli do tylnej lampy, odkręcasz lampe, przeciągasz linkę za lampą do otworu na pasie tylnym zaraz przy zamku, przykręcasz zatrzask razem ze sprężynką, przyczepiasz linkę, składasz wszystko z powrotem i się cieszysz że zrobiłeś wszystko sam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie no tutaj gdzie zaznaczyłeś to nie bo jak byś wsiadał do auta to byś za każdym razem kopał tą

> rączkę, a seryjnie jest na wysokosci szyn fotela

> tadaam

Stefan ta dźwignią co na foto to w twoim sejmu siedzi? Bo ja mam właśnie takie kubły i mi szynką przeszkadza i nie wiem jak to zrobić. Poradz coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stefan ta dźwignią co na foto to w twoim sejmu siedzi? Bo ja mam właśnie takie kubły i mi szynką

> przeszkadza i nie wiem jak to zrobić. Poradz coś.

Ehe, przecież to są ori szyny z ori taboretów więc tam wsio siedzi jak w serii niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ehe, przecież to są ori szyny z ori taboretów więc tam wsio siedzi jak w serii

Dobra już zamontowałem. Musiałem zdjąć szyny. Myślałem że uda się bez zdejmowania ale nje grinser006.gif

Wszystko działa jak należy, dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.