Skocz do zawartości

KWIECIEŃ - PLECIEŃ - czyli cd. spamu


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

> Zależy ile klientów przyślesz:

> 100 klientów 20%

> 1000 klientów 25%

> 10000 klientów 30%

> 100000 klientów 35%

> 1000000 klientów 40%

> 10000000 klientów 45%

> 100000000 klientów 50%

> Pasuje?

wymagajacy jestes hehe.gifhehe.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ty będziesz miał już trzecią szybę?

tak hehe.gifhehe.gif pierwsz ori pekla od kamienia, zalozyli nowa, ale zauwazylem 2 tygodnie temu ze to nie ta co miala byc, no i teraz znow zakladaja juz dobra rotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To średnio co dwa miesiące nowa szyba

Tym razem 3 miesiace wytrzymala, pierwsz poleciala 10 dni po odbiorze auta, az sie zdziwilem ze szyba nie pękła mocniej a tam by wzor gwiazdki, ale ze auto szyba byla to wymieniili, a teraz opel na swoj koszt wymienia hehe.gifhehe.gif chcieli mnie wykiwac zebym znow z auto szyby skorzystal, a ja mowie ze nie bo to wasza wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wziąłem się za stuki przy otwieraniu i zamykaniu dopływu powietrza z zew. 30min dla laika. Najwięcej problemu z przestawieniem zębatki z uszczerbionym zębem. Teraz cisz przy zmianie cyrkulacji powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale, ze na lewa strone czy od innego auta:)))

Mialem szybe odbijajaca promienie sloneczne, czyli patrzac pod katem widziales ze jest taka fioletowa, a głąby wsadzily zwykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mialem szybe odbijajaca promienie sloneczne, czyli patrzac pod katem widziales ze jest taka

> fioletowa, a głąby wsadzily zwykla.

a ze mnie i 2 wymian szyby czołowej się śmiałeś biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAkim wygodnym samochodem jest Croma.... Odstawiłem do warsztatu ze wzgledu na problemy z odpalaniem i przesiadłem sie do 147 mojej zona.gif obniżony zawias to nie dla mnie. Jak taczką po schodach biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JAkim wygodnym samochodem jest Croma.... Odstawiłem do warsztatu ze wzgledu na problemy z

> odpalaniem i przesiadłem sie do 147 mojej obniżony zawias to nie dla mnie. Jak taczką po

> schodach

No jest bardzo wygodnym autem, ja na obnizonym zawiasie bym nie mogl jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja miałem obniżone punto i nie narzekałem. fakt to było 10 lat temu:)

Obnizone mozna miec w De a nie u nas, nieraz widzialem golfy IV na -30 i mozna plomby z zebow stracic na przejazdach.

Porazka, ani to lans ani zdrowe dla kregoslupa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JAkim wygodnym samochodem jest Croma.... Odstawiłem do warsztatu ze wzgledu na problemy z

> odpalaniem i przesiadłem sie do 147 mojej obniżony zawias to nie dla mnie. Jak taczką po

> schodach

No tak Croma to tak typowo dla dziadka, miękka co by w krzyżu nie łupnęło grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak Croma to tak typowo dla dziadka, miękka co by w krzyżu nie łupnęło

no to chyba juz dziadek jestem biglaugh.gif a zaraz mnie czeka wyjazd do OBI do bytomia wiec sobie popodskakuje na Beuten Strasse biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobry Dzień Fiaciarze Co tam słychać ??

> Majne Skoda jeszcze jeździ, 11 tys stuknęło i nie chce się zepsuć

gdzies czytalem ze rozrząd musisz jechać robić. Ktoś się podszywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobry Dzień Fiaciarze Co tam słychać ??

> Majne Skoda jeszcze jeździ, 11 tys stuknęło i nie chce się zepsuć

Już kolejny raz widzę Cię drogi Pepcio w postach jak chwalisz swę ową skodę wink.gif Czy aby nie mamy tu do czynienia z tzw. w psychologi "racjonalizacją" - uzasadniasz sobie i nam że podjąłes jedyna słuszną decyzje przesiadajązc się na budżetową wersję "panzwagena" - my i tak wiemy że kochasz fiata ( no i fiaciarzy).

Zakupiłeś auto nowe i dziwisz się że się nie psuje? Każde auto psuje się dzień po upłynięciu gwarancji, czyli za jakieś dwa lata lub (okreslony) przebieg. Lepiej nam napisz ile zapłacisz za pierwszy przeglad w ASO czy "nie aso".

O bezawaryjności pogadamy za jakieś 100 000 km wink.gif

PS.: Przesiadł sie do skody i zaraz po czesku gada: "Dobry dzień",

wiosenne pozdrowienia - MaryskaBlue co jeździ Cromą wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już kolejny raz widzę Cię drogi Pepcio w postach jak chwalisz swę ową skodę Czy aby nie mamy tu do

> czynienia z tzw. w psychologi "racjonalizacją" - uzasadniasz sobie i nam że podjąłes jedyna

> słuszną decyzje przesiadajązc się na budżetową wersję "panzwagena"

Nie rozumiesz Pepcia. To nie jest jakaś tam zwykła Skoda, to jest Skoda po TEŚCIU wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.