Skocz do zawartości

i30 po lifcie benzyna 1.6 126KM


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

> Tak jak w temacie - ile spala wam autko w mieszanym cyklu?

zrobiłem test w i30 wagon 1.6 GDI. Średnie zużycie to 5l/100km przy jeździe 80% trasa (80-90 km/h) 20 miasto. sprawdzone na odcinku ok. 120 km w dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podczepiam się pod pytanie. I czy faktycznie w trasie jest tak głośno? Diesel 1.6 jest praktycznie niesłyszalmy a nt. benzyny 1.6 są odwrotne opinie... crazy.gif

I czy w wersji po FL też notorycznie przepalają się żarówki, czy rozwiązali ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podczepiam się pod pytanie. I czy faktycznie w trasie jest tak głośno? Diesel 1.6 jest praktycznie

> niesłyszalmy a nt. benzyny 1.6 są odwrotne opinie...

> I czy w wersji po FL też notorycznie przepalają się żarówki, czy rozwiązali ten problem?

Nikt nic nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nikt nic nie wie?

mam 1,6 126KM po lifcie i:

1. żarówka przepaliła się jedna

2. co do głośności w trasie, ja mam skrzynie 5MT i na autostradzie przy 160-170km/h było głośno, przy spokojnej jeździe 110-120km/h uważam, że jest całkiem OK. klekotem nie jeździłem więc porównania nie mam.

3. spalanie po mieście, średnio 9,5l/100km latem do 12l/100km zimą. Ale to wina stosunkowo krótkich pokonywanych odcinków i mojej nieco ciężkiej nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam 1,6 126KM po lifcie i:

> 1. żarówka przepaliła się jedna

> 2. co do głośności w trasie, ja mam skrzynie 5MT i na autostradzie przy 160-170km/h było głośno,

> przy spokojnej jeździe 110-120km/h uważam, że jest całkiem OK. klekotem nie jeździłem więc

> porównania nie mam.

> 3. spalanie po mieście, średnio 9,5l/100km latem do 12l/100km zimą. Ale to wina stosunkowo krótkich

> pokonywanych odcinków i mojej nieco ciężkiej nogi.

Dzięki. A ta jedną żarówka to na jaki przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

> mam 1,6 126KM po lifcie i:

> 1. żarówka przepaliła się jedna

> 2. co do głośności w trasie, ja mam skrzynie 5MT i na autostradzie przy 160-170km/h było głośno,

> przy spokojnej jeździe 110-120km/h uważam, że jest całkiem OK. klekotem nie jeździłem więc

> porównania nie mam.

> 3. spalanie po mieście, średnio 9,5l/100km latem do 12l/100km zimą. Ale to wina stosunkowo krótkich

> pokonywanych odcinków i mojej nieco ciężkiej nogi.

Cicho jadąc 100km/h jest 3tyś obrotów yikes.gif 140 4.4 yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.