Jump to content

amortyzatory tyl

eosik
 Share

Recommended Posts

jakie amortyzatory na tyl polecacie oprocz pzm1??

nie interesuja mnie jakies chinole typu mts.

celowalbym w kyb, albo

monroe sensatrac, albo

bilstein BNE-2857

gleba -50 ciety jeden zwoj

Ja polecam Koni Sport, mam ustawione na średnią twardość i jestem zachwycony, czasami to aż niewiarygodne jak auto trzyma się drogi, aczkolwiek testy na ostro dopiero przede mną.

> Ja polecam Koni Sport, mam ustawione na średnią twardość i jestem zachwycony, czasami to aż

> niewiarygodne jak auto trzyma się drogi, aczkolwiek testy na ostro dopiero przede mną.

ja mam w chwili obecnej amorki od kompletu gwintu noviteca i tez zastanawiam sie, czy ich poprostu nie zregenerowac

> jak kiedyś pytałem w zerkopolu to mi odpowiedziano, że do -40 maks czego oni nie polecają.

no właśnie też gdzieś słyszałem o obniżeniach cento że niby max -35

swojego B6 z przodu nie udało mi się spiąć pod -60

podłącze się na chwilkę.... czy zawieszenie Weitec Ultra GT 60/40 jest dobrym zawiasem ??? bo nikt o nim nic nie wspomina przy tematach o zawieszeniu ....

> fajny amor

> tak przy okazji amorków

> do ilu w dół można seryjne B6 ładować żeby działały tak jak powinny

oni w zerkopolu moga skrocic skok amorka i wtedy nawet pod -60 sprezyny podchodzi tylko trzeba im przy regeneracji o tym powiedziec....seryjne -35 ...Moje przygotowali pod -60

> oni w zerkopolu moga skrocic skok amorka i wtedy nawet pod -60 sprezyny podchodzi tylko trzeba im

> przy regeneracji o tym powiedziec....seryjne -35 ...Moje przygotowali pod -60

nie wiem czy je zurzyje na tyle żeby je do nich wysyłać zlosnik.gif

Ogrzeje kotleta coby nowego wątku nie zakładać.

Kupiłem nowe pzm1 n allegro dokładnie takie sztuki:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=pzm+seicento

Przyszły w pudle Delphi, są bardzo twarde ALE sprężyna fk -70 jest luźna na amortyzatorze.

Dzwoniłem do sprzedającego a on mi że nowe pzm nie miały skróconego skoku i nie nadają się pod takie obniżenie.

Sprężyna -50 noviteca siedziała sztywno podejrzewam że -60 też byłaby ciasno ale 70 była luźna.

• 11 months later...

Witam mam pytanie załizyłem ostatnio zawieszenie 60/40 do mojego seja i mam mały problem jadac bo swojej dziurawej trodze tylne zawieszenie dobija mi do opony chciałbym to troche usztywnic gdzies wyczytałem ze ktos wstawiał bałwanki z fiata 126 ale czy moglby ktos mi wytłumaczyc ile tego i jak to zamontowac ?

> Witam mam pytanie załizyłem ostatnio zawieszenie 60/40 do mojego seja i mam mały problem jadac bo

> swojej dziurawej trodze tylne zawieszenie dobija mi do opony chciałbym to troche usztywnic

> gdzies wyczytałem ze ktos wstawiał bałwanki z fiata 126 ale czy moglby ktos mi wytłumaczyc ile

> tego i jak to zamontowac ?

polska trudna język hehe.gifgrinser006.gif

> Witam mam pytanie załizyłem ostatnio zawieszenie 60/40 do mojego seja i mam mały problem jadac bo

> swojej dziurawej trodze tylne zawieszenie dobija mi do opony chciałbym to troche usztywnic

> gdzies wyczytałem ze ktos wstawiał bałwanki z fiata 126 ale czy moglby ktos mi wytłumaczyc ile

> tego i jak to zamontowac ?

o takim czymś mówisz?

klik

klik

przy -40 w miałem całe nie ucinane

jutro mogę spojrzeć przy -50 jak mam, ale też kojarzy mi się że nic nie ciołem

> tylne zawieszenie dobija mi do opony chodzi mi ze jak wjade w dziure w drodze to karoseria mi

> dobija do opony bo mam załozene mattigi z et 3 i wystaja mi bardzo. To sa takie jak w sc a ja

> slyszałem ze zakladaja od malucha nie wiem czy nie takie cos

> jakiś tekst

a nie lepiej gumy założyć w sprężyny. Jak założysz po 2 w każdą to mało się będzie uginał.... albo zastosuj amory pzm-y.

> tylne zawieszenie dobija mi do opony chodzi mi ze jak wjade w dziure w drodze to karoseria mi

> dobija do opony bo mam załozene mattigi z et 3 i wystaja mi bardzo. To sa takie jak w sc a ja

> slyszałem ze zakladaja od malucha nie wiem czy nie takie cos

> jakiś tekst

Ja z tyłu w SC usunąłem spinkę zderzaka do budy i zeszlifowałem wystający fragment plastiku, już mi nic nie ociera przy dobiciu przy 7J, ale mam ET25 bez dystansu.

Ja w sc mam z tyłu 7J ( 175/50R13) ET 25 + 12mm dystansu springi Fk - 50 ranty nie klepane dziś założyłem po dwie gumy usztywniające na każdą sprężyne ciachłem o jeden zwój wysokość jest taka jak była wcześniej Nic już nie trze zawias beton

a mozesz mi powiedziec miedzy miej wiecej ktore zwoje włozyles te gumy pierwsze od samej gury czy gdzies w polowie ? bo ja włozylem je od samej góry i moze dlatego tak miał albo dlatego mi dobijalo bo mialem bardzo stare gumy i sie moze juz rozklekotały

Pierwszy zwój od góry mam wolny od drugiego zwoju mam włożone gumy jedna na styk do drugiej w gumach zrobiłem otwory przez które przełożyłem trytytki i spiołem gume do sprężyny. Zwój od gęstego mam ucięty. Gumy kupiłem po 5 zł za sztuke jak miałem po jednej na spężyne dobijało tylko na wielkich wybojach . Bałwanki mam podcięte o połowe.