Skocz do zawartości

amortyzatory tyl


eosik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam Koni Sport, mam ustawione na średnią twardość i jestem zachwycony, czasami to aż niewiarygodne jak auto trzyma się drogi, aczkolwiek testy na ostro dopiero przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja polecam Koni Sport, mam ustawione na średnią twardość i jestem zachwycony, czasami to aż

> niewiarygodne jak auto trzyma się drogi, aczkolwiek testy na ostro dopiero przede mną.

ja mam w chwili obecnej amorki od kompletu gwintu noviteca i tez zastanawiam sie, czy ich poprostu nie zregenerowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się na chwilkę.... czy zawieszenie Weitec Ultra GT 60/40 jest dobrym zawiasem ??? bo nikt o nim nic nie wspomina przy tematach o zawieszeniu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajny amor

> tak przy okazji amorków

> do ilu w dół można seryjne B6 ładować żeby działały tak jak powinny

oni w zerkopolu moga skrocic skok amorka i wtedy nawet pod -60 sprezyny podchodzi tylko trzeba im przy regeneracji o tym powiedziec....seryjne -35 ...Moje przygotowali pod -60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrzeje kotleta coby nowego wątku nie zakładać.

Kupiłem nowe pzm1 n allegro dokładnie takie sztuki:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=pzm+seicento

Przyszły w pudle Delphi, są bardzo twarde ALE sprężyna fk -70 jest luźna na amortyzatorze.

Dzwoniłem do sprzedającego a on mi że nowe pzm nie miały skróconego skoku i nie nadają się pod takie obniżenie.

Sprężyna -50 noviteca siedziała sztywno podejrzewam że -60 też byłaby ciasno ale 70 była luźna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Witam mam pytanie załizyłem ostatnio zawieszenie 60/40 do mojego seja i mam mały problem jadac bo swojej dziurawej trodze tylne zawieszenie dobija mi do opony chciałbym to troche usztywnic gdzies wyczytałem ze ktos wstawiał bałwanki z fiata 126 ale czy moglby ktos mi wytłumaczyc ile tego i jak to zamontowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam pytanie załizyłem ostatnio zawieszenie 60/40 do mojego seja i mam mały problem jadac bo

> swojej dziurawej trodze tylne zawieszenie dobija mi do opony chciałbym to troche usztywnic

> gdzies wyczytałem ze ktos wstawiał bałwanki z fiata 126 ale czy moglby ktos mi wytłumaczyc ile

> tego i jak to zamontowac ?

polska trudna język hehe.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam pytanie załizyłem ostatnio zawieszenie 60/40 do mojego seja i mam mały problem jadac bo

> swojej dziurawej trodze tylne zawieszenie dobija mi do opony chciałbym to troche usztywnic

> gdzies wyczytałem ze ktos wstawiał bałwanki z fiata 126 ale czy moglby ktos mi wytłumaczyc ile

> tego i jak to zamontowac ?

o takim czymś mówisz?

klik

klik

przy -40 w miałem całe nie ucinane

jutro mogę spojrzeć przy -50 jak mam, ale też kojarzy mi się że nic nie ciołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylne zawieszenie dobija mi do opony chodzi mi ze jak wjade w dziure w drodze to karoseria mi

> dobija do opony bo mam załozene mattigi z et 3 i wystaja mi bardzo. To sa takie jak w sc a ja

> slyszałem ze zakladaja od malucha nie wiem czy nie takie cos

> jakiś tekst

a nie lepiej gumy założyć w sprężyny. Jak założysz po 2 w każdą to mało się będzie uginał.... albo zastosuj amory pzm-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylne zawieszenie dobija mi do opony chodzi mi ze jak wjade w dziure w drodze to karoseria mi

> dobija do opony bo mam załozene mattigi z et 3 i wystaja mi bardzo. To sa takie jak w sc a ja

> slyszałem ze zakladaja od malucha nie wiem czy nie takie cos

> jakiś tekst

Ja z tyłu w SC usunąłem spinkę zderzaka do budy i zeszlifowałem wystający fragment plastiku, już mi nic nie ociera przy dobiciu przy 7J, ale mam ET25 bez dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi powiedziec miedzy miej wiecej ktore zwoje włozyles te gumy pierwsze od samej gury czy gdzies w polowie ? bo ja włozylem je od samej góry i moze dlatego tak miał albo dlatego mi dobijalo bo mialem bardzo stare gumy i sie moze juz rozklekotały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zwój od góry mam wolny od drugiego zwoju mam włożone gumy jedna na styk do drugiej w gumach zrobiłem otwory przez które przełożyłem trytytki i spiołem gume do sprężyny. Zwój od gęstego mam ucięty. Gumy kupiłem po 5 zł za sztuke jak miałem po jednej na spężyne dobijało tylko na wielkich wybojach . Bałwanki mam podcięte o połowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.