Skocz do zawartości

kto ma dacie duster albo lodgy?


czechu

Rekomendowane odpowiedzi

> z tego co pamiętam kilku kolegów posiada auta dacii - chciałem zapytać o opinie po kilku miesiącach

> użytkowania

Ja mam. Generalnie jestem zadowolony. Jak każdy samochód ma wady, ma też zalety. oink.gif Jak potrzebujesz informacji o konkretnym modelu to chyba wygodniej będzie poszukać informacji na forum Daci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co pamiętam kilku kolegów posiada auta dacii - chciałem zapytać o opinie po kilku miesiącach

> użytkowania

od 2 lat sprzedaje dacie, mam klientow np. firmy ochorniarskie, dustery maja grubo ponad 200kkm i sie smieja, że nic sie nie dzieje zlosnik.gif

lodgy to młode auta, duzo powiedziec sie nie da, ale spałbym spokojnie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lodgy to młode auta, duzo powiedziec sie nie da, ale spałbym spokojnie

Przy okazji przeglądu mojego auta i chwilowego pobytu w salonie wsiadłem do Lodgy. Auto błyszczało się i pachniało nowością ale patrząc na plastiki czułem się jak w moim dawnym Clio I z 92 roku. Szkoda, że nie montują tam mocniejszych silników bo kupiłbym to auto. Po 2 latach miałbym je spłacone a po 3 oddałbym te i wziął nowe. I tak w kółko zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiązując do sprzedaży Daciek, to zainteresowałem się ostatnio tematem, bo mojej babie wpadła w oko nowa Logan. blush.gif

No i tragedia panie z tym jest. Zamawiasz teraz, a odbiór dopiero w okolicach września. yikes.gif

Cóż to? Rumuni mają małe moce przerobowe, a może jest tak wiele zamówień, a może jednak to wam, sprzedawcom tak słabo ta sprzedaż wychodzi? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak nawiązując do sprzedaży Daciek, to zainteresowałem się ostatnio tematem, bo mojej babie wpadła

> w oko nowa Logan.

> No i tragedia panie z tym jest. Zamawiasz teraz, a odbiór dopiero w okolicach września.

> Cóż to? Rumuni mają małe moce przerobowe, a może jest tak wiele zamówień, a może jednak to wam,

> sprzedawcom tak słabo ta sprzedaż wychodzi?

myślę że wariant środkowy - zbyt wielka ilość zamówień zwłaszcza na rynki europy zachodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak nawiązując do sprzedaży Daciek, to zainteresowałem się ostatnio tematem, bo mojej babie wpadła

> w oko nowa Logan.

> No i tragedia panie z tym jest. Zamawiasz teraz, a odbiór dopiero w okolicach września.

> Cóż to? Rumuni mają małe moce przerobowe, a może jest tak wiele zamówień, a może jednak to wam,

> sprzedawcom tak słabo ta sprzedaż wychodzi?

Polska ma mały przydział miejsc produkcyjnych, ja moge sprzedac takie auto z odbiorem do miesiąca czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polska ma mały przydział miejsc produkcyjnych, ja moge sprzedac takie auto z odbiorem do miesiąca

> czasu

W dowolnej konfiguracji? cfaniaczek.gif

Powiedzmy, że kupuję nowego Logana w wersji Laureate, w kolorze "czerwień ognista" i z motorkiem 0.9 TCE. Też dasz radę? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam 1 miesce , dzis auto jest czarne tce bez opcji, jak sie szybko dogadamy w pierwszym tygodniu

> maja masz auto

Tak naprawdę pośpiechu nie ma, bo najpierw musiałbym spieniężyć moją padlinę, a część zakupu nowego auta sfinansować kredytem. Ale dobrze wiedzieć, że możesz pomóc w tej sprawie. Jeśli mi nie przejdzie, to odezwę się do Ciebie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak naprawdę pośpiechu nie ma, bo najpierw musiałbym spieniężyć moją padlinę, a część zakupu nowego

> auta sfinansować kredytem. Ale dobrze wiedzieć, że możesz pomóc w tej sprawie. Jeśli mi nie

> przejdzie, to odezwę się do Ciebie na priv.

Pomijając aspekt robienia sztucznego ruchu w sieci poprzez pisanie że tyle a tyle trzeba czekać na odbiór nowego auta od dealera, po co zawracasz komuś d..... skoro nie masz perspektywy nawet na za kilka miesięcy na pieniądze na nowe auto smile.gif ?

No bo jeśli miałbyś wolną kupkę z przeznaczeniem na nowe auto to faktycznie irytującym byłoby czekanie kilka miesięcy na odbiór zamówionego dziś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak naprawdę pośpiechu nie ma, bo najpierw musiałbym spieniężyć moją padlinę, a część zakupu nowego

> auta sfinansować kredytem. Ale dobrze wiedzieć, że możesz pomóc w tej sprawie. Jeśli mi nie

> przejdzie, to odezwę się do Ciebie na priv.

każde kolejne auto bedzie na 33 tydzień, okolice sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty taki nerwowy kolego? Nie od Ciebie kupuję i nie Ciebie pytałem. Każdy swój poprzedni samochód sprzedawałem góra przez tydzień, to i ten założę się, że sprzedam szybko. Reszta na kredyt i przy odrobinie chęci za 2 tygodnie wyjeżdżam nowym autem z salonu. Tyle, że z odbiorem nowych Dacii rzeczywiście jest problem. Na forum Dacii piszą ludzie, którzy właśnie zamawiali auta, a odbiór mają dopiero pod koniec lata. Jak widać pośpiechu więc nie ma. A tak nawiasem mówiąc to forum chyba po to jest, by pytać. Czyż nie? Tym bardziej jeśli kolega wyskakuje z ofertą sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co pamiętam kilku kolegów posiada auta dacii - chciałem zapytać o opinie po kilku miesiącach

> użytkowania

Używam Dustera od Lipca 2012. Wersja 1.6 16v benzyna.

Do dzisiaj mam przejechane troche ponad 16tys km.

Na razie brak jakichkolwiek usterk, zbliżam się do przeglądu 20tys km.

Ogólnie autko przyjemne, fajnie sie prowadzi i dobre zawieszenie na nasze drogi rodem z Marsa wink.gif

Ogólnie za mały przebieg żeby coś powiedzieć o awaryjności ale mam nadzieje, że 3 letnia gwarancja + dodatkowe 2 lata gwarancji Renault nawet w przypadku problemów pomogą.

Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony z zakupu, to jest pierwsze nowe auto jakie do tej pory kupiłem i nie żałuje decyzji. ok.gif

Jak chcesz coś więcej wiedzieć to śmiało pytaj waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nop jak wystawię picasso i zara sprzedam to pośpiech jest zlosnik.gif zakładam jednak że to się może wlec w czasie a i otrzymanie tego co chcę zamówić potrwa ze 2-3 miesiące

jeśli możesz - napisz na priwa jak to u ciebie by wyglądało, gdzie odbiór byłby i jak finansowanie najlepsze jeśli mam gotówki na połowę pojazdu

dzięki za zaiteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nop jak wystawię picasso i zara sprzedam to pośpiech jest zakładam jednak że to się może wlec w

> czasie a i otrzymanie tego co chcę zamówić potrwa ze 2-3 miesiące

> jeśli możesz - napisz na priwa jak to u ciebie by wyglądało, gdzie odbiór byłby i jak finansowanie

> najlepsze jeśli mam gotówki na połowę pojazdu

> dzięki za zaiteresowanie

żadna tajemnica, odbior w lipcu, fiansowanie przez RCI Renault Bank, odbior auta w Warszawie, zaliczka 2000zł i czekamy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jezdziles tym samochodem?

tak, teść ma ok.gif

> Poza tym co rozumiesz pod pojeciem "nie przyspiesza"???

silnik 1.6 do tego auta jest za słaby,

połączenie dużej budy i wielkich kół nie wpływa dobrze na osiągi.

Nie jest to auto do ścigania, ale przy wyprzedzaniu momentami brakuje kilku KM

> Czy kazdy samochod musi miec 200KM pod maska?

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> silnik 1.6 do tego auta jest za słaby,

> połączenie dużej budy i wielkich kół nie wpływa dobrze na osiągi.

> Nie jest to auto do ścigania, ale przy wyprzedzaniu momentami brakuje kilku KM

I jak dobrze zauwazyles nie jest to auto do scigania.

Dla mnie w zupelnosci taka dynamika wystarza, a przy wyprzedzaniu mozna zredukowac i da rade wyprzedzic ok.gif

Sam jak go kupowalem wiedzialem, ze jak na taki silnik moze byc mulowaty ale naprawde jestem pozytywnie zaskoczony, ze nie jest tak zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.