Skocz do zawartości

Radio z NaVI do Corolli


pol_sc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zastanawiam sie nad zmiana fabrycznego radia na wersje z nawigacja w swojej rolce E15.

Jesli chodzi o wybor to nie ma tego za duzo, min jest cos takiego:

RADIO

GMS 7755 EXCELLENCE

1334762756.png

łaściwości :

- Odczyt plików DVD,CD,DIVX,XVID,MP3,WMA,MPEG,JPG.

- Odczyt z nośników USB,SDHC do 16GB.

- Nawigacja 3D Automapa,IGO8,Navroad,Naviexpert

- Przetwornik C/A 24bit

- Korektor parametryczny 3-drożny

- Możliwość sparowania do 5 tel ,bluetooth A2DP

- Tuner cyfrowy Philips Europa-Azja-Ameryka-OIRT Rosja.

- Wysokiej jakości końcówka mocy MOS-FET 50W x 4.

- Weście AV dla np. kamery cofania

Nie mam zadnego doswiadczenia z tego typu sprzetem, zalezy mi na jakosci dzwieku i dobrym spasowaniu w aucie.

Czy mozecie mi napisac cos o jakosci tego typu sprzetu i czy warto wydac 2k na takie radio? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, zastanawiam sie nad zmiana fabrycznego radia na wersje z nawigacja w swojej rolce E15.

> Jesli chodzi o wybor to nie ma tego za duzo, min jest cos takiego:

> RADIO

> GMS 7755 EXCELLENCE

> łaściwości :

> - Odczyt plików DVD,CD,DIVX,XVID,MP3,WMA,MPEG,JPG.

> - Odczyt z nośników USB,SDHC do 16GB.

> - Nawigacja 3D Automapa,IGO8,Navroad,Naviexpert

> - Przetwornik C/A 24bit

> - Korektor parametryczny 3-drożny

> - Możliwość sparowania do 5 tel ,bluetooth A2DP

> - Tuner cyfrowy Philips Europa-Azja-Ameryka-OIRT Rosja.

> - Wysokiej jakości końcówka mocy MOS-FET 50W x 4.

> - Weście AV dla np. kamery cofania

> Nie mam zadnego doswiadczenia z tego typu sprzetem, zalezy mi na jakosci dzwieku i dobrym

> spasowaniu w aucie.

> Czy mozecie mi napisac cos o jakosci tego typu sprzetu i czy warto wydac 2k na takie radio?

gms to bardzo dobra marka jesli chodzi o dedykowane chinczyki - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybór od 2 do 3 tysięcy:

> http://audiocarshop.pl/index.php?manufacturers_id=16

> Dedykowane do Toyot.

Takie mniej więcej miał radio mój tata - wizualnie identyczne, różniło się menu, więc nie wiem, na ile zmieniono oprogramowanie - generalnie tragedia frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzwonił mój tata tam (właściciel Aurisa) - ponoć nie pasuje - jakieś rogi czy kąty, ale jest jakaś

> różnica. Rzekomo

do Corolli jest cos takiego KLIK

a co AUrisa cos takiego KLIK

Cena taka sama.

A jesli chodzi o ten model ktory poprzednio pokazalem to do Aurisa chyba jednak nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie mniej więcej miał radio mój tata - wizualnie identyczne, różniło się menu, więc nie wiem, na

> ile zmieniono oprogramowanie - generalnie tragedia

Tragedia pod jakim wzdledem?

Napisz cos wiecej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tragedia pod jakim wzdledem?

> Napisz cos wiecej

1. Język polski - tragiczne tłumaczenie.

2. Automapa - chodziła fajnie, ale ucinało początek komunikatu przy słuchaniu w tle radia - tak, jakby w momencie rozpoczecia podawania komunikatu przez AM radio zostało wyciszane i dopiero puszczany głos AM. Wszystko ok, tylko trwało to tyle, że z komunikatu "za 100m skręć w lewo) zostawało samo "w lewo".

3. Bluetooth - nie dało się importowac listy kontaktów.

4. Sterowanie z kierownicy - niby było, ale nie do końca tak, jak trzeba - tu szczegółów nie pamiętam.

5. Jakieś jaja z podświetleniem - kiedyś udało się zrobić takie, jak w Aurisie, potem się zmieniło na inne, ale nikt nie wie jak i dlaczego. Nie udalo się odnaleźć podświetlenia jak w Aurisie już potem. Ale może gdzieś w menu ukryte to było - ja przeszukałem wielokrotnie całe (a obfite nie było) i wszystko zmieniałem - nie udało mi się niestety znaleźć odpowiedzialnej za to opcji.

5. Dźwięk z tego radia był daleko gorszy od dźwięku z radia firmowego - różnica była straszna mimo różnych ustawień w equalizerze,

6. Akurat u mojego taty nie było DVB-T tylko zwykła TV, ale to opcja jest.

6. Był też jakiś problem z ucinaniem początków nagrań chyba z pendriva.

Ale były też plusy - ładnie wykonane i spasowane do deski rozdzielczej, kolor dobrany bdb (a miał je w Aurisie przed liftem ze srebrnym kolorem konsoli). Fajnie działała kamera cofania, miał wirtualną zmieniarkę, czytał płyty DVD i to zarówno z muzyką, jak i filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.