Jump to content
Sign in to follow this  
mily1979

aplikacja "yanosik" na androida

Recommended Posts

>

> porównanie yanosika vs. icoyote .... więc wiarygodność jest lepiej weryfikowana w icoyote

To jest Yanosik na Androida?

Na czym ta wiarygodność ma polegać, skoro użytkowników jest kilka(naści/dziesiąt?) rzędów mniej?

> To jest Yanosik na Androida?

Nie, to jest ich nowy terminal (urządzenie, nie aplikacja).

> Na czym ta wiarygodność ma polegać, skoro użytkowników jest kilka(naści/dziesiąt?) rzędów mniej?

Cały ten kojot to jakiś żart, chwytają się wszelkich sztuczek żeby zdyskredytować Yanosika. Nie dziwię im się, ale robią to wszelkimi metodami, również tymi nie do końca fair czerwona.gif.

Mi tam Yanosik już nie raz ratował tyłek ok.gif, do tego jest to produkt polski ok.gif i od początku do końca darmowy drive.gifcool.gif

>

> porównanie yanosika vs. icoyote .... więc wiarygodność jest lepiej weryfikowana w icoyote

Jaka wiarygodność kolego? Test nic takiego nie pokazał.

Prosimy o spamowanie poza Autokącikiem czerwona.gif

> witam.znajomek zainstalował sobie "yanosika "w smartfonie,i jak twierdzi, cb radio już mu

> niepotrzebne czy faktycznie "yanosik"to taka rewelacja???czy mapy są w miare dokładne,a

> ostrzeżenia o "utrudnieniach" przychodzą na czas???może ktos używa i może potwierdzic???

> w internecie jest wiele różnych opinii i czy faktycznie używanie tej aplikacji jest całkowicie

> darmowe????pozdrawiam

Mam i używam. Powiem tak na gęsto uczęszczanych drogach sprawdza się. Ostrzeżenia podawane dość wcześnie. Masa ludzi to ma, często około kilkudziesięciu tysięcy użytkowników online.

Kumpel używa dłużej i wiele razy mu to uratowało kieszeń, bądź ostrzegło o wypadku przed nim na drodze.

> Masa ludzi to ma, często około kilkudziesięciu tysięcy użytkowników online.

Bardzo sprytny zabieg marketingowy, bo do tej liczby zaliczają się również (jeśli nie w zdecydowanej większości) pojazdy flotowe, które dają tylko dane o bieżącym ruchu drogowym.

Ale cyfra (fakt) robi wrażenie wink.gif

twoje 2 posty od rejestracji na forum

Quote:

iCoyote własnie informuje o ilości pojazdów przed nami, przez co program jest wiarygodny, bo skauci potwierdzają zdarzenia

Quote:

polecam wypróbować iCoyote, jest tez darmowy a zdarzenia są zawsze weryfikowane, nie da się oszukiwac, szacun za to

i ty piszesz o wiarygodności

teraz to na pewno takiego produktu nie przetestuję

Od chwili kiedy mój zestaw CB powiedział koniec, używam Yanosika. Czyli od 2-3 miesięcy. Uważam, że jest bardzo dokładny a że czasem są błędne komunikaty to tylko wina użytkowników, którzy podobnie jak na CB dają złe komunikaty dla zabawy!!!

Teraz na androida pojawiło się dużo klonów Yanosika:

Radarstop od Mapymap i Rysiek od Naviexperta narazie darmowe grinser006.gif Spróbowałem kiedyś w sobote Coyota, miałem w odległości 15km od siebie 4 użytkowników,to dyskwalifikuje narazie aplikacje.

> [...ciach....] używam Yanosika. Czyli od 2-3 miesięcy. Uważam, że

> jest bardzo dokładny a że czasem są błędne komunikaty to tylko wina użytkowników, którzy

> podobnie jak na CB dają złe komunikaty dla zabawy!!!

Po primo, jak na CB ktoś durnie coś powie, to momentalnie inni to skorygują.

Po drugie problemem aplikacji typu Yanosik nie są błędne komunikaty (bo nie trzepnie Cię po portfelu, gdy "niepotrzebnie" zwolnisz) a brak takowych w wielu miejscach.

Spowodowane jest to zbyt małą (jeszcze i jeszcze długo zapewne) ilością użytkowników w porównaniu do użytkowników CB.

Ponadto wszystkie CB są kompatybilne ze sobą a te programy już nie.

Dlatego najlepiej używać i tego i tego cool.gif

> Dlatego najlepiej używać i tego i tego

Mając CB nie odczuwam żadnej potrzeby używania tego typu aplikacji.

Chyba, że w celach poznawczo-rozrywkowych. wink.gif

> Mając CB nie odczuwam żadnej potrzeby używania tego typu aplikacji.

> Chyba, że w celach poznawczo-rozrywkowych.

Ja rowniez, kolejny dodatkowy gadzet na szybie przeszkadzajacy kierowcy.

A ja dalej testuje Yanosika i dziś na CB była cisza programik ostrzegł przed nieoznakowanymi patrolami smile.gif

Mi Yanek 2 razy uratował doope przed ukrytymi fotopstrykami (sm suszyła z nieoznakowanego berlingo z foto w środku).

Czasami jednak gada bzdury (tel jest wygaszony i apka tylko sobie mowi), ale generalnie jestem na tak.

> Mi Yanek 2 razy uratował doope przed ukrytymi fotopstrykami (sm suszyła z nieoznakowanego berlingo

> z foto w środku).

Mi już wielokrotnie, a skuteczność na przestrzeni ostatnich 2 lat poprawiła się i to bardzo.

> Czasami jednak gada bzdury (tel jest wygaszony i apka tylko sobie mowi), ale generalnie jestem na

> tak.

Czasami musi gadać bzdury, policja odjedzie, a w systemie zgłoszenie wisi do 2 odwołań.