Skocz do zawartości

Jakie opony polecacie? 205/55 r16


Matts

Rekomendowane odpowiedzi

> A w zasadzie jakiego producenta, półka cenowa niższa.

baloon.pl i oponeo.pl - tam masz przegląd cenowo jakościowy opon. Na każdych, nawet tych najtańszych da się jeździć. Następnym razem zanim szwagier kupi kolejny za duży i za drogi samochód, niech najpierw sprawdzi ile kosztują opony i inne części eksploatacyjne - będzie mniej rozczarowań i wbijania zębów w tynk grinser006.gifzlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A w zasadzie jakiego producenta, półka cenowa niższa. Szwagier szuka coś na lato. Nowe.

całkiem ładnie z opon budżetowych spisują się Kleber Dynaxer HP3, ale w podobnej cenie można mieć już uniroyale rainexpert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> baloon.pl i oponeo.pl - tam masz przegląd cenowo jakościowy opon. Na każdych, nawet tych

> najtańszych da się jeździć. Następnym razem zanim szwagier kupi kolejny za duży i za drogi

> samochód, niech najpierw sprawdzi ile kosztują opony i inne części eksploatacyjne - będzie

> mniej rozczarowań i wbijania zębów w tynk .

Nie o to chodzi, on je po prostu szybko zjeździ. Bo może kupić i komplet za 2k ale zużyją się tak samo szybko 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> baloon.pl i oponeo.pl - tam masz przegląd cenowo jakościowy opon. Na każdych, nawet tych

> najtańszych da się jeździć. Następnym razem zanim szwagier kupi kolejny za duży i za drogi

> samochód, niech najpierw sprawdzi ile kosztują opony i inne części eksploatacyjne - będzie

> mniej rozczarowań i wbijania zębów w tynk .

Co do wielkości samochodu. Ja będę zakładał taki rozmiar do Corsy.

Co do ceny. A może jest bogaty ale ma jakieś inne powody. Co się czepiasz? smile.gif

Może lepiej nie wyciągaj pochopnych wniosków.

Do wątkotwórcy. Jaki budżet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do wielkości samochodu. Ja będę zakładał taki rozmiar do Corsy.

> Co do ceny. A może jest bogaty ale ma jakieś inne powody. Co się czepiasz?

> Może lepiej nie wyciągaj pochopnych wniosków.

> Do wątkotwórcy. Jaki budżet?

Sam nie wiem, na razie się chcę rozeznać, może ktoś z jakichś korzysta. Na pewno chce nowe a nie jakieś używki czy bieżnikowane. Ale i nie najtańsze. Pewnie do 250 zł za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam nie wiem, na razie się chcę rozeznać, może ktoś z jakichś korzysta. Na pewno chce nowe a nie

> jakieś używki czy bieżnikowane. Ale i nie najtańsze. Pewnie do 250 zł za szt.

Ja jestem prawie zdecydowany na Dunlop Bluresponse. Kosztują jakieś 280zl, wydaje mi się, że Semperity speed life (255zł) są też OK.

Tyle, że 250 to nie wydaje mi się niższa półka cenowa. Niższą półką były by np. kormorany za 195. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L> Sam nie wiem, na razie się chcę rozeznać, może ktoś z jakichś korzysta. Na pewno chce nowe a nie

> jakieś używki czy bieżnikowane. Ale i nie najtańsze. Pewnie do 250 zł za szt.

klebery w sam raz pasują waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A w zasadzie jakiego producenta, półka cenowa niższa. Szwagier szuka coś na lato. Nowe.

conti eco contact2. Zajedwabiście się trzymają, tylko przy tym rozmiarze są głośne. Ścieralność większa niż przeciętnie, jak się ostrzej jeździ i szybko wchodzi w zakręty, to asfalt je zjada zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie o to chodzi, on je po prostu szybko zjeździ. Bo może kupić i komplet za 2k ale zużyją się tak

> samo szybko

dunlop jest twardy i trzeba porzadnie zagrzac lacka zeby zaczal tracic trakcje. Paskudny na mokrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakiś Dunlop czy blueresponse? W testach wypada OK

boje_sie.gif musze odszczekac. Dunlopow uzywalem za czasow kiedy byly numerowane p2000 p3000 p6000 oink.gif

z w/w powodow odstawilem dunlopa jako producenta na rzecz innych bardziej uniwersalnych gum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> conti eco contact2. Zajedwabiście się trzymają, tylko przy tym rozmiarze są głośne. Ścieralność

> większa niż przeciętnie, jak się ostrzej jeździ i szybko wchodzi w zakręty, to asfalt je zjada

ja nie polecam tych oponek miałem taki komplecik i byłem bardzo niezadowolony. Na suchej drodze było oki jednak odrobina deszczu i opona się drogi nie trzymała frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.