Skocz do zawartości

Wybór instalacji LPG - Opel Astra G 1.6 16v X16XEL


analyzer64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w tytule tematu smile.gif noszę się z zamiarem montażu gazu do swojej AG z powyższym silnikiem. Po głowie chodzą mi następujące zestawy:

Mam jednak kilka konkretnych typów co do montażu LPG w tym aucie.

I zestaw:

A w nim do wyboru:

Sterownik: STAG 4 / STAG3 ISA2,

Wtryskiwacze: Hana2000, OMVL Regfast, Barracuda

Reduktor: Zavoli Zeta N, może Lovato - jeśli tak to który?

II zestaw:

BRC Sequent 24

III zestaw:

KME Nevo

Co byście wybrali i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, jak w tytule tematu noszę się z zamiarem montażu gazu do swojej AG z powyższym silnikiem.

> Po głowie chodzą mi następujące zestawy:

> Mam jednak kilka konkretnych typów co do montażu LPG w tym aucie.

> I zestaw:

> A w nim do wyboru:

> Sterownik: STAG 4 / STAG3 ISA2,

> Wtryskiwacze: Hana2000, OMVL Regfast, Barracuda

> Reduktor: Zavoli Zeta N, może Lovato - jeśli tak to który?

> II zestaw:

> BRC Sequent 24

> III zestaw:

> KME Nevo

> Co byście wybrali i dlaczego?

IV: LpgTech214 + Hana/Barracuda+ZZN/ACR01... biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Instalacja ma być dobra, w żadnym razie nie najtańsza, chciałbym żeby auto pracując na tym paliwie

> było jak najmniej awaryjne.

To chyba najbardziej uzależnione jest od samego montażysty, jego wiedzy i doświadczenia w tym co robi...

Tak więc szukaj polecanych zakładów na forum lpg lub skoro jesteś z mazowieckiego skorzystaj z usług autokącikowego Kolegi (chwalonego tutaj) czykita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> III zestaw:

> KME Nevo

proponował bym nawet w wersji Nevo-Pro OBD najbardziej rozbudowana obsługa ustawień w sterownikach LPG

wielofunkcyjny panel kabinowy programowalny wedle zachcianek klienta itp

do tego nowy reduktor KME Tur i wtryskiwacze hana ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, jak w tytule tematu noszę się z zamiarem montażu gazu do swojej AG z powyższym silnikiem.

Ten silnik jest na tyle mało wymagający że pojedzie na "byle czym" jeśli czynnik ludzki ma pojęcie o tym co robi. Znajdź dobrego gazownika i zamontuj to co poleca. Ja mam zwykłą kuchenkę i śmiga jak ta lala. Ale nosze się z przeróbką tak dla draki. A jako że nie chce podwajać wartości auta to celuję w Staga 4 , wtryski OMVL reduktor Zavoli i kabelek coby raz na jakiś czas obadać co dolega temu misiu biglaugh.gif

Stag wygrywa dlatego że jest najbardziej popularny i ma dostępny soft na stronie producenta, wsparcie techniczne na firmowym forum. Dla takiego dłubacza jak ja jest to bardzo istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.