Skocz do zawartości

VW Transporter ITD


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

> Pytam, bo jechałem niedawno koło takiego - na trzypasmowej drodze wszyscy tempo jazdy dostosowywali

> do niego.

Tak samo jak przy Policji wszyscy jadą tym samym tempem hehe.gif Ograniczenie 50 , Policja jedzie 50, to nikt już nie poleci 70 hehe.gif boją się, a przecież Policja tez by chętnie poleciała 70, ale nie może bo zaraz ktoś na nich doniesie i nagra filmik jak to przekraczają predkosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak samo jak przy Policji wszyscy jadą tym samym tempem Ograniczenie 50 , Policja jedzie 50, to

> nikt już nie poleci 70 boją się, a przecież Policja tez by chętnie poleciała 70, ale nie

> może bo zaraz ktoś na nich doniesie i nagra filmik jak to przekraczają predkosc...

I o to chodzi. W państwie prawa nikt nie jest ponad prawem, bo przestrzegania prawa pilnują wszyscy.

zlosnik.gifok.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I o to chodzi. W państwie prawa nikt nie jest ponad prawem, bo przestrzegania prawa pilnują

> wszyscy.

Nie wiem czy o to chodzi, ale ja zawsze ten cały rząd samochodów wraz z Policja na czele wyprzedzam jadąc +10 ponad ograniczenie i nie sądze by im się chciało mnie zatrzymywac za takie nieznaczne przekroczenie predkosci, wiec nie wiem o co chodzi innym że się wkleką za Policją niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak samo jak przy Policji wszyscy jadą tym samym tempem Ograniczenie 50 , Policja jedzie 50, to

> nikt już nie poleci 70 boją się, a przecież Policja tez by chętnie poleciała 70, ale nie

> może bo zaraz ktoś na nich doniesie i nagra filmik jak to przekraczają predkosc...

najgorzej jest, jeśli ograniczenie jest np. do 70, a policja jedzie 50 i wszyscy grzecznie za nimi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy o to chodzi, ale ja zawsze ten cały rząd samochodów wraz z Policja na czele wyprzedzam

> jadąc +10 ponad ograniczenie i nie sądze by im się chciało mnie zatrzymywac za takie

> nieznaczne przekroczenie predkosci, wiec nie wiem o co chodzi innym że się wkleką za Policją

Jeśli wg prędkościomierza, to pewnie wciąż jesteś po dobrej stronie mocy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najgorzej jest, jeśli ograniczenie jest np. do 70, a policja jedzie 50 i wszyscy grzecznie za nimi

Podobnie głupieją przed fotoradarami. Jest ogr. do 60, a spora część kierowników zwalnia poniżej 50 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobnie głupieją przed fotoradarami. Jest ogr. do 60, a spora część kierowników zwalnia poniżej 50

Ja ich rozumiem zlosnik.gif Bo w nieznanym miejscu gdzies w Polsce, tez zwalniam do 50 przed fotoradarem na wszelki wypadek bo nie wiem jakie było ograniczenie rotfl.gif może było 40 busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja ich rozumiem Bo w nieznanym miejscu gdzies w Polsce, tez zwalniam do 50 przed fotoradarem na

> wszelki wypadek bo nie wiem jakie było ograniczenie może było 40

A zbliżając się do skrzyżowania zawsze się zatrzymujesz, bo nie wiesz, czy masz pierwszeństwo, i patrzysz, czy będą Cię przepuszczać czy nie. Niektórzy naprawdę tak jeżdżą zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A zbliżając się do skrzyżowania zawsze się zatrzymujesz, bo nie wiesz, czy masz pierwszeństwo, i

> patrzysz, czy będą Cię przepuszczać czy nie. Niektórzy naprawdę tak jeżdżą

Zblizajac się do skrzyżowania patrze na znaki zlosnik.gif A jadąc na trasie przez wioski raczej mi się to nie zdarza zlosnik.gif wiem , należy mi się nagana zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak samo jak przy Policji wszyscy jadą tym samym tempem Ograniczenie 50 , Policja jedzie 50, to

> nikt już nie poleci 70 boją się

Ja zawsze wtedy wszystkich wyprzedzam. W miejscach zagrożonych patrolem policji z reguły jadę +20 licznikowe, czyli jakieś +17 rzeczywistej prędkości. Wielokrotnie mnie suszyli i nigdy nie zatrzymali, bo za 50 zł nie opłaca im się pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.