Skocz do zawartości

Problem po wymianie sprzęgła


Bazi1986

Rekomendowane odpowiedzi

dobry jak zawsze pisze i zadaje głupie pytania ale proszę o mądrą odp wink.gif

wymieniałem docisk sprzęgło i łożysko oporowe, po pierwszym odpaleniu jeszcze bez włożonych półosiek biegi pięknie chodziły, pedał sprzęgła tez i nie było żadnego szumu ...

poczym gdy już wszystko zostało złożone w 100% półoski na miejscu auto na ziemi znowu jest szum ze skrzyni ( chyba łożysko oporowe) i nie mam wstecznego ...

jakaś rada by się pozbyć tego problemu ? ooniee.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobry jak zawsze pisze i zadaje głupie pytania ale proszę o mądrą odp

> wymieniałem docisk sprzęgło i łożysko oporowe, po pierwszym odpaleniu jeszcze bez włożonych

> półosiek biegi pięknie chodziły, pedał sprzęgła tez i nie było żadnego szumu ...

> poczym gdy już wszystko zostało złożone w 100% półoski na miejscu auto na ziemi znowu jest szum

> ze skrzyni ( chyba łożysko oporowe) i nie mam wstecznego ...

> jakaś rada by się pozbyć tego problemu ?

po co wymieniales swoje sprzeglo z harta biglaugh.gif jezeli ciagle szumi a jak wcisniesz sprzeglo przestaje to albo lozysko oporowe (ale to wymieniles) albo lozyska w skrzyni, czyli szykuj sie na to drugie biglaugh.gif

tez mialem taka skrzynie ktora szumiala ostro i okazalo sie, ze lozysko walka posredniego przy dyferencjale jest wywalone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po co wymieniales swoje sprzeglo z harta jezeli ciagle szumi a jak wcisniesz sprzeglo przestaje to

> albo lozysko oporowe (ale to wymieniles) albo lozyska w skrzyni, czyli szykuj sie na to drugie

> tez mialem taka skrzynie ktora szumiala ostro i okazalo sie, ze lozysko walka posredniego przy

> dyferencjale jest wywalone

teraz mam cały zestaw z LUK'a 270751858-jezyk.gif

no nie strasz mnie frown.gif

jak to można sprawdzić ?

i jak przywrócić wsteczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teraz mam cały zestaw z LUK'a

> no nie strasz mnie

> jak to można sprawdzić ?

a masz ty wogule olej w skrzyni ?? wedlug mnie juz to sprawdziles biglaugh.gif skoro lozysko oporowe nowe a dalej szumi to juz tylko skrzynia zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam robiłem hmm ok no to posprawdzam to dziś jeszcze

Mi po wymianie sprzegla na luka wraz z wszystkimi lozyskami stuka na biegu jalowym delikatnie.Szum podczas jazdy jest lekki ale to wina beznadziejnej skrzyni jaka byla montowana w 900. Moze za jakis czas zmienie na skrzynie z 1100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.