Skocz do zawartości

Sprzedam - Kupię, Poszukuję, Oddam ... 05.-06.2013


Maki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do ogłoszeń z 03-04.2013

Drodzy, mili kącikowicze, userzy Asterek i nie tylko smile.gif

Chciałbym przypomnieć, że do zamieszczania wszelkiej maści ogłoszeń służy kącik G i e ł d a. Jeśli jednak chcecie coś Kupić-Sprzedać lub dokonać podobnych transakcji na rzeczach związanych z Asterkami, to jeśli już musicie, proszę ogłoszenie dopisać w niniejszym wątku.

W temacie wiadomości proszę wpisywać rodzaj transakcji i nazwę części, np:

[sprzedam] Łapa silnika X16XEL - Astra F, [Kupię] Rozpórka zawieszenia - Astra G.

Ogłoszenie o Sprzedaży MUSI ZAWIERAĆ KONKRETNĄ CENĘ - w przeciwnym przypadku, po chińskim ostrzeżeniu, wyląduje w koszu.

Proszę bez szczególnych powodów nie zaśmiecać tego wątku, a wszelkie komentarze proszę wymieniać z ogłoszeniodawcą na priv.

Uprasza się o niezamieszczanie DUŻYCH zdjęć, ktore będą powodowały rozjeżdżanie się wątków poza ekran!

Ogłoszenia zamieszczane na forum, poza szczególnie uzasadnionymi przypadkami, będą wymiecione do kosza.

Nie akceptujemy kupowania części i akcesorów niewiadomego pochodzenia, więc jeśli ktoś będzie pytał gdzie coś kupić i nie będzie mu zależało czy dana część jest kradziona czy nie, to wątki z takimi pytaniami będą usuwane.

Nowi kącikowicze proszeni są o uzupełnienie profilu w "Panelu sterowania" przed zamieszczeniem ogłoszenia!

Raz na jakiś czas będzie zakładany nowy wątek na ogłoszenia, a stary będzie blokowany. Link do starych ogłoszeń będzie widoczny w nowym wątku.

!!! UWAGA NA OSZUSTÓW !!!

!!! ZA TOWARY NIE WPŁACAJCIE KASY Z GÓRY, JEŚLI NIE MACIE ZAUFANIA DO TEGO, OD KOGO COŚ KUPUJECIE !!!

ZA TREŚĆ OGŁOSZENIA I JEGO ZGODNOŚĆ ZE STANEM FAKTYCZNYM PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ OSOBA UMIESZCZAJĄCA OGŁOSZENIE !!!

JAK WSZĘDZIE TAKŻE I TU NALEŻY STOSOWAĆ ZASADĘ OGRANICZONEGO ZAUFANIA !!!

Dziękuję za uwagę. busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania Opla Astre F za 2300 zł z możliwością negocjacji. Zdjęcia oraz opis pod tym linkiem: http://otomoto.pl/show?id=C29077574&preview=1

Spokojnie, to nie koniec moich przygód z Astrą smile.gif zamierzam kupić astrę G ale najpierw muszę sprzedać astrę F wink.gif zachęcam do oglądania. Mogę podesłać więcej zdjęć i odpowiedzieć na pytania smile.gif

P.S. Jeśli ktoś ma do sprzedania Astrę G (II) to proszę o kontakt smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zamierza się pozbywać ,a autko w dobrym stanie prosze o info .Interesuje mnie ,w miarę ładna blacha rocznik bez znaczenia

Astra F-obowiązkowo wspomaganie,jeśli by była klima to jeszcze lepiej,najlepiej kombi ale rozważę i htb,sedan odpada.

Vectra B-jak wyżej kombi,lub htb.

Najchętniej benzyna+gaz,ale jeśli w miarę w ładnym stanie może być i sama benzyna.

Auto potrzebne mi jest od września(oczywiście ,moge zakupić wcześniej ).

Info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Do sprzedania mam samochód OPEL Astra cały na części.

Samochód na prawdę był zadbany jeżdżony tylko do miasta i lekarza - służył mojemu dziadkowi bardzo dzielnie, był jego oczkiem w głowie aż do czasu.

Astra jest po kolizji drogowej: samochód wpadł w poślizg i uderzył bokiem w latarnię - nadwozie jest delikatnie wygięte w rogalik - nie nadaje się już raczej do naprawy.

Cena 300 zł jest ceną za pełną dokumentację (po szczegóły dzwonić) dowód rejestracyjny jest, przegląd się skończył OC też.

Reszta auta na sprzedaż:

Silnik - c16nz w idealnym stanie - 300 zł

Skrzynia f13 - 150 zł

sprzęgło valeo kpl - przejechane na nim z 5000 km - 150 zł

rozrusznik po regeneracji na oryginalnych częściach - lepszy niż chińczyk z allegro - 100 zł

alternator - 50 zł

lampy przednie w bdb stanie - 40 zł / szt

grill - 40 zł

Drzwi z szybą i podnośnikiem - bez tapicerki - 100 zł szt - bdb stan drzwi

fotele P+T stan idealny- 150 zł

Podsufitka do szyberdachu fabrycznego - 70 zł

McPhersony kpl 100 zł szt

Zawieszenie przód

Zawieszenie tył

Ukł. hamulcowy

Ukł kierowniczy ze wspomaganiem

Wydech CAŁY z katalizatorem w bdb stanie 350 zł

Ćwiartki cięte jak kto chce smile.gif

Butla w koło z wielozaworem - 350 zł - ważna jeszcze 8 lat - 30 L LPG w środku smile.gif

Hak holowniczy -70 zł

i wiele wiele innych ...

Jak ktoś jest zainteresowany tymi lub innymi częściami nie wymienionymi tutaj to niech dzwoni.

Zapewniam taniego kuriera lub dowóz w niedalekiej okolicy.

Mogę też jak masz uszkodzone części wymienić je w Twoim aucie za naprawdę minimalne kwoty.

Pozdrawiam

Tel. 503954520

Foto i linki do ogłoszeń na http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/mnU9/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania mam samochód Opel Astra II 1.7 DTI Njoy kupiony w Polskim salonie, rok produkcji 2003, pierwsza rejestracja marzec 2004.

Samochód jak na swoje lata jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym (co chyba widać na aktualnych zdjęciach).

Od czterech i pół roku jestem jego drugim użytkownikiem od nowości (nie jestem handlarzem, auto jest zarejestrowane na osobę prywatną), przez ten czas spisywał się bardzo dobrze i nie uległ poważniejszej awarii, ani wypadkowi. Auto jest w ciągłej eksploatacji, na chwilę obecną przebieg to około 191 tys.km. W komplecie są 2 kluczyki i książka serwisowa od poprzedniego właściciela, wpisy z przeglądów do kilkudziesięciu tys. km w okresie gwarancyjnym.

Przegląd ważny do marca 2014 roku.

Powodem sprzedaży jest zmiana na nowszy samochód.

Istnieje możliwość zakupu z kompletem kół zimowych 15" (felgi+opony+kołpaki oplowskie)

Wyposażenie:

*2 poduszki powietrzne

*ABS

*fabryczny autoalarm

*centralny zamek

*immobilizer

*klimatyzacja (oczywiście sprawna i uzupełniona w połowie 2012 roku)

*elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka

*elektryczne szyby (przód)

*radio CD

*światła przeciwmgielne

*skórzana kierownica ze sterowaniem radia

*podłokietnik

*aluminiowe felgi 15"

Samochód można obejrzeć w Warszawie

Kontakt: 502-423-305

Cena dla AK: 12700 PLN

17.jpg

18.jpg

19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania felgi aluminiowe DOTZ Imola 14"

Felgi używane w bardzo dobrym stanie.

Dla zainteresowanych foto na priv.

Dane techniczne:

ET38 4x100

6.0JX14H2

Dla kupujących gratis dorzucam komplet śrub i pierścieni centrujących pasujących do Opla Astry F.

Cena dla AK 550zł. Odbiór osobisty na terenie śląska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam do sprzedania cewkę zapłonową pasującą do silników 1,8 16v (x18xe1, z18xe). Cewka jest nowa firmy Valeo (takie same zakładane były na pierwszy montaż). Założona była tylko raz w moim silniku, niestety okazało się, że nie jest to wina cewki dlatego ją sprzedaję.

Cena 330zł + koszt wysyłki lub odbiór osobisty w Łodzi.

Pozdrawiam

286988948-cewa1.jpg

286988948-cewa2.jpg

286988948-cewa3.jpg

286988948-cewa4.jpg

post-49052-14352520728708_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.