Skocz do zawartości

Nissens czy NRF ?? Chlodnica klimy...


Muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, co by tu zalozyc, cena jest bardzo ale to bardzo zblizona... Wydaje mi sie ze jakosc Nissensa bedzie wyzsza, ale moze mi sie wydaje ... Co szanowni kacikowicze sadza na temat tych 2 firm ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie, co by tu zalozyc, cena jest bardzo ale to bardzo zblizona... Wydaje mi sie ze jakosc

> Nissensa bedzie wyzsza, ale moze mi sie wydaje ... Co szanowni kacikowicze sadza na temat tych

> 2 firm ??

Jeśli ceny jednakowe założyłbym nissensa, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że firma bardziej uznana na rynku. Jakość pewnie zbliżona więc nie ma co zawracać sobie głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie, co by tu zalozyc, cena jest bardzo ale to bardzo zblizona... Wydaje mi sie ze jakosc

> Nissensa bedzie wyzsza, ale moze mi sie wydaje ... Co szanowni kacikowicze sadza na temat tych

> 2 firm ??

Zasadniczo Nissens ale... Kupiłem pare lat temu chłodnicę Nissens do swojej Alfy a w środku znalazłem tajwański produkt firmy Man Zai czy coś takiego. Miałem wtedy baaaardzo zaufanego sprzedawcę części i zapewniał mnie, że to żaden przekręt. Zadzwoniłem więc do Nissens'a i pytam co jest grane a oni, że jeśli samochód nie jest dość popularny to to jest to jak najbardziej spotykane bo są pewni tych chłodnic. Jakbym miał teraz kupować to zgadnij czego bym szukał? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i thermotec jest najtanszy, roznica w cenie to juz okolice 60zl ztcp.

Mój brat w Astrze F zmieniał chłodnicę, kupił Thermotec'a, ponad rok jeździ i nie narzeka, spasowanie również było dobre, wykonanie to samo.

Ja będę zmieniał u siebie w AG, kupię też Thermoteca, chyba że Nissens będzie w podobnej cenie to wezmę Nissensa, ale wątpię żeby cena była podobna smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissens ma ostatnio spore problemy ze spasowaniem swoich skraplaczy zlosnik.gif i jak sie na nie patrzy to jakościa tez odbiegaja od swoich produktów z przed lat waytogo.gif więc z wymienionych nie sugerował bym sie marką tylko cena bo jakość ta sama waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i thermotec jest najtanszy, roznica w cenie to juz okolice 60zl ztcp.

tyle tylko,że thermotec lubi się rozłazić na końcach(na plastikach).Ale jak się nie rozleci,to jest ok.Ja bym brał NRF'a.Nissens to teraz często chińczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NRF nie znam ale jakiś czas temu Nissens dał ciała z chłodnicami klimy do Nubiry, niby mocowania 100 razy lepsze niż oryginału ale jakoś stopu ALU tragiczna bo rozpadały się po cirka 1-2 latach

Tak więc w obecnych czasach to loteria jest oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Misiek, to ma byc do mego prywatnego auta, nie ma mowy o tym zeby wygraly wzgledy odnosnie fajnosci

> badz nie ekipy pracujacej

Żartuję sobie ale sam wiesz że nikt nie da Ci 100% gwarancji idealności jednego czy drugiego produktu. Ja Ci dałem argument za Niss smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mantoon ja Cie prosze ja sie pytam o opinie a nie o linki do stron producentow...

Jak czytam ten watek to widze jaskrawą rozbieżnośc miedzy tym czego należałoby się spodziewać na podstawie informacji podanych na stronach producentów a praktyką. W skrócie: nawet produkty znanych firm straciły w ostatnim czasie na jakości. Produkuja sobie w Chinach albo tną koszty. Ciekawe czy ich wyroby przeznaczone na rynek np. holenderski czy duński też są takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując rynek mocno od wewnątrz wygląda to nieco inaczej. Poziom wymiany informacji wzrósł, jeżeli cokolwiek nam się zdarzy zaraz w sieci się tym podzielimy. 5 czy 10 lat temu tak nie było.

Jakość się nie zmienia. Nawet jeżeli zmieni nam się kraj produkcji to materiały, technologie zostają praktycznie te same.

Na rynek całej Europy generalnie wysyłany jest ten sam produkt. Pamiętajmy, że magazyny centralne obsługują często jak nie cała, to chociaż wielki kawał Europy. Nikt tam się nie zastanawia czy dane pudełko trafia do DE, DK, PL czy RO. Po prostu pakują i jedzie. A ponadto PL to jeden z większych rynków EU na części więc go raczej producenci dopieszczają niż dają 2gi gatunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.