Skocz do zawartości

Co zrobić z burakiem z Urzędu Marszałkowskiego z Krakowa


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

W Krakowie jest miejsce w którym jest niemal wieczny korek. Jest to skrzyżowanie ulic Wrocławskiej i Prądnickiej przy Nowym Kleparzu. Jest to miejsce newralgiczne i wiecznie zapchane - znajduje się przy ujściu Alei 3ch Wieszczów - chyba najbardziej obciążonej ulicy w Krakowie. Korek zazwyczaj wygląda tak jak na obrazku który zamieściłem (czerwone kwadraty). Regularnie w nim stoję i regularnie obserwuję (mam pecha) jak kierowcy Urzędu Marszałkowskiego który jest trochę dalej na Wrocławskiej, którzy widać są ulepieni z innej, lepszej gliny - w imię spraw zapewne potężnej wagi - omijają cały plebs i ładują się z lewo-skrętu który zazwyczaj jest pusty. Auta to zazwyczaj czarny Superb z szybami posmarowanymi chyba smołą bez jakichkolwiek oznaczeń, kogutów itd - jednym słowem nie uprzywilejowane. Maksymalnie mnie to wkurza tym bardziej że ostatnio ściąłem się z Panem z Superba bo ani myślałem go wpuścić po jego manewrze "wpieprzającym" co wywołało gestykulację rąk. Jakieś pomysły co z tym zrobić? Czy lepiej nie kopać się z koniem? zlosnik.gif

286921047-Bez%A0tytu%B3u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zrobić zdjęcie, albo nagrać kamerką i zgłosić na policję?

i coś mu niby zrobią? już jestem bardziej skłonny uwierzyć że jakaś interwencja do naczelnika urzędu odniosłaby większy skutek zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i coś mu niby zrobią? już jestem bardziej skłonny uwierzyć że jakaś interwencja do naczelnika

> urzędu odniosłaby większy skutek

zrobić pewnie nic nikomu nie zrobią, ale może jak się w urzędzie dowiedzą, że są takie sprawy na policji, to zaczną jeździć normalnie... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dołączysz nagranie, złożysz zeznania i mandat będzie miał kierownik Superba... albo sprawę w sądzie.

Czy warto? To już zostawiam w Twojej ocenie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zrobić pewnie nic nikomu nie zrobią, ale może jak się w urzędzie dowiedzą, że są takie sprawy na

> policji, to zaczną jeździć normalnie...

Myślisz, że w Urzędzie dyrektor będzie krył zwykłego kierowcę za taką głupotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taaa juz poprawiłem, widać o co chodzi

Wiadomo, wiadomo zlosnik.gif

Tam jest zawsze bajzel generalnie ale z lewoskrętu to jednak z rzadka się ładują w stronę Kleparza - mnie się nie zdarzyło przynajmniej.

Jak masz kamerkę to nagrać i pchnąć gdzie trzeba a dodatkowo jeszcze do TVP Kraków - może się tym zainteresuje ten z MORD'u nie pamiętam nazwiska.

A wjeżdżać w niego nie wjeżdżaj - za fajne masz furki 270751858-jezyk.gif i szkoda by było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie mnie to wkurza tym

> bardziej że ostatnio ściąłem się z Panem z Superba bo ani myślałem go wpuścić po jego manewrze

> "wpieprzającym" co wywołało gestykulację rąk. Jakieś pomysły co z tym zrobić? Czy lepiej nie

> kopać się z koniem?

poswiecic sia, nagrac tak by byl widoczny manewr oraz blachy dobrze jak bedzie data widoczna na nagraniu, nagranie wyslac na Policje

a zeby bylo lepiej to zrobic to kilka razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i coś mu niby zrobią?

spoko.. skonczy sie to dla niego w najlepszym wypadku wizyta na komisariacie zlozeniem wyjasnien

a jezeli trafi na kogos komu sie chce to postepowanie mandatowe ma jak w banku

jhak nie za pierwszym razem to za kolejnym razem z cala pewnoscia poczuje w kieszeni swoje wyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakieś pomysły co z tym zrobić? Czy lepiej nie

> kopać się z koniem?

Zmienić trasę? biglaugh.gif

A na poważnie to nie sądzę, by Twoje nagrywanie przyniosło spodziewany skutek, co najwyżej sam się narazisz na jakieś nieprzyjemności typu wzmożone kontrole bez powodu itp.

Twierdzę tak na podstawie doświadczeń z własnego podwórka, gdzie jeden idiota jeździ namiętnie crossem. Co się okazuje - jest to synalek gliniarza i z relacji sąsiadów wiem, że "będzie jeździł gdzie chce, jak chce i po czym chce", bo wezwany patrol na dźwięk jego nazwiska odstępuje od wykonywania czynności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Czy lepiej nie kopać się z koniem?

Masz 3 fajne samochody, poza nimi jeszcze Ładę, BMW i Volvo.

Na prawdę obchodzi Cię jakiś sfrustrowany fajans którego życie jest tak nudne jak pożyczony plastik w którym siedzi?

Nie myśl o tym, następnym razem się do Pana uśmiechnij; a zła karma i TIR na drodze z pierwszeństwem, z pewnością sprawią, że kiedyś osieroci swoje dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maksymalnie mnie to wkurza tym

> bardziej że ostatnio ściąłem się z Panem z Superba bo ani myślałem go wpuścić po jego manewrze

> "wpieprzającym" co wywołało gestykulację rąk. Jakieś pomysły co z tym zrobić? Czy lepiej nie

> kopać się z koniem?

Zlej sikiem prostym lub skośnym, uśmiechnij się i pomyśl sobie, jakie to nieszczęscie jechać tym pseudo-VW.

smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się w donoszenie na policję nie bawił, za mało efektywne. Za to myślę, że warto zainteresować lokalne media wink.gif Krótki opis sytuacji, parę zdjęć w byle jakiej gazetce i urzędnik powinien się już zastanowić jak się na niego patrzy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zmienić trasę?

> A na poważnie to nie sądzę, by Twoje nagrywanie przyniosło spodziewany skutek, co najwyżej sam się

> narazisz na jakieś nieprzyjemności typu wzmożone kontrole bez powodu itp.

> Twierdzę tak na podstawie doświadczeń z własnego podwórka, gdzie jeden idiota jeździ namiętnie

> crossem. Co się okazuje - jest to synalek gliniarza i z relacji sąsiadów wiem, że "będzie

> jeździł gdzie chce, jak chce i po czym chce", bo wezwany patrol na dźwięk jego nazwiska

> odstępuje od wykonywania czynności...

na takich cwaniaków jest sposób, zaufaj mi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jakieś pomysły co z tym zrobić?

Nadać sprawę jakimś mediom z przeciwnej opcji politycznej a także walnąć elaborat do urzędu, że jako ich wyborca jesteś zbulwersowany zachowaniem itp i tak sprawy bez wyciągnięcia konsekwencji nie zostawisz bo ci dziecko sie wystraszyło przez tego buraka w samochodzie.

Elaborat może przynieść skutek, bo urzędasy z politycznego nadania ostatnio mocno tyłkami trzęsą żeby nikt ze społeczeństwa sie do nich nie przywalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich pismo (treść już prawie masz), do wiadomości wpisz jakieś media (np. tv, lokalną prasę), poczekaj na odpowiedź i baw się dobrze zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich pismo (treść już prawie masz), do wiadomości wpisz jakieś media (np. tv, lokalną prasę), poczekaj na odpowiedź i baw się dobrze zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie będzie głupi. Tam jest wiele stanowisk politycznych i każdy pilnuje stołka.

wiec sa dwie opcje zalatwienia sprawy

ja bym nagral i w pierwszej kolejnosci do naczelnika filmik z dopiskiem ze oczekuje wyjasnien

a jezeli tu by byla zlewka to na policje... do skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiec sa dwie opcje zalatwienia sprawy

> ja bym nagral i w pierwszej kolejnosci do naczelnika filmik z dopiskiem ze oczekuje wyjasnien

> a jezeli tu by byla zlewka to na policje... do skutku

Ja myślę, że o wiele prościej byłoby wysłać ten film do lokalnej redakcji i czekać na burzę. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja myślę, że o wiele prościej byłoby wysłać ten film do lokalnej redakcji i czekać na burzę.

jezlei chce sie zrobic porzadek tylko z tym kierowca to nie ma co innych przy tej okazji blotem obrzucac - a angazujac w to media nawet te bardzo lokalne blotem moze dostac ktos kto nie dopuszcza sie tego procederu - za duze pole razenia... chyba ze taki ma sie zamiar ... ale po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiec sa dwie opcje zalatwienia sprawy

> ja bym nagral i w pierwszej kolejnosci do naczelnika filmik z dopiskiem ze oczekuje wyjasnien

> a jezeli tu by byla zlewka to na policje... do skutku

W przypadku rozwiązania nr 1 naczelnik zrobiłby jedno wielkie buachachachahchacha ale w ramach kultury politycznej odpisałby że "Przepraszamy już więcej nie będziemy" (w rzeczywistości tylko przez kolejne 5 dni)

W przypadku rozwiązania nr 2 starszy aspirant poradziłby petentowi poluzować zwieracza i nie zawracać gitary... hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

> W przypadku rozwiązania nr 2 starszy aspirant poradziłby petentowi poluzować zwieracza i nie

> zawracać gitary...

Jeśli poszedłby i narzekał to tak. Jeśli wysmaruje elaborat i wyśle poleconym to będą musieli nadać tok postępowaniu.

Sprawdzone.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokować, wysiąść, wyciągnąć gnoja, skopać mu ryj. Wiem - potem pójść siedzieć... Gówno obijesz - za człowieka pójdziesz siedzieć...

A poważniej - nagrać kamerą i wysłać na policję a kopię do jakiejś TV. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą - donieść do mediów. Kuzynka tam pracowała i podobno urząd bardzo się nie lubi z Faktem wink.gif W ogóle jak napisałeś "burakiem" to skojarzyło mi się z pewnym radnym, który rzeczywiście jest "granatem od pługa oderwany" i nie zdziwiłbym się gdyby to on takie coś odstawiał na tym skrzyżowaniu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.