Skocz do zawartości

swiatla do jazdy dziennej w halogenach przeciwmglowych


Rekomendowane odpowiedzi

przerabial ktos ten temat zeby zaraz po przekreceniu kluczyka zapalaly sie halogeny (jako swiatla do jazdy dziennej) a po wlaczeniu swiatel pozycyjnych automatycznie gasly i dodatkowo zeby przy zapalonych mijania mozna bylo wlaczyc halogeny przeciwmglowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przerabial ktos ten temat zeby zaraz po przekreceniu kluczyka zapalaly sie halogeny (jako swiatla

> do jazdy dziennej) a po wlaczeniu swiatel pozycyjnych automatycznie gasly i dodatkowo zeby

> przy zapalonych mijania mozna bylo wlaczyc halogeny przeciwmglowe

Nie możesz zapakować gotowych dziennych żarówkowych od firmy WESEM? Tylko kombinować z takimi niezbyt legalnymi rozwiązaniami zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie chodzi mi zbytnio co jest dozwolone a co nie tylko jak to rozwiazac zeby dobrze dzialalo

bez problemu da się przerobić musisz dać tylko dodatkowy przekaźnik, chyba że chcesz zrezygnować z funkcji halogenów włączanych przyciskiem to wykorzystujesz już ten fabryczny przekaźnik nad schowkiem. Jak chcesz to rozrysuje ci na szybkości schemat wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez problemu da się przerobić musisz dać tylko dodatkowy przekaźnik, chyba że chcesz zrezygnować z

> funkcji halogenów włączanych przyciskiem to wykorzystujesz już ten fabryczny przekaźnik nad

> schowkiem. Jak chcesz to rozrysuje ci na szybkości schemat

ja mozesz to poprosze z tym dodatkowym przekaznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trzymaj, zostawiam w załączniku bo trochę duże

a wersja z uzyciem obecnego przekaznika? trzeba by dolozyc jeszcze jakis modul ktory wlaczalby dopiero po zapaleniu silnika. mowisz ze ten przekaznik jest za schowkiem?

oczywiscie jestem za wersja normalnych lamp DRL tam masz zarowki o 50% słabsze. fajnie by bylo wykozystac obecna instalacje bez zbednego dlubania pod maska 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja pierdziele... Ani to nie razi, ani nie przeszkadza. Co Was Obywatelu tak boli?

Już mówię, otóż od ostatniego roku to większość kierowców, którzy chyba chcą na siłę jeździć na dziennych a nie kupią takowych to takie cyrki odwalają, że yikes.gif.

A to jeżdżą na długich, a to włączają pozycyjne + halogeny przednie właśnie- albo co gorsza w drugą stronę, kupują jakiś szit za 20-30 zł z allegro i wóczas nie wiem - są dumni z siebie , że oni też mają - szczegół że wujowo i albo właśnie razi po oczach albo wogóle nie widać.

Ale jest jeszcze trzeci typ - tacy co z niewiadomego powodu np. już po zmroku jeżdżą na mijania a te szitowskie diody dalej się palą - a jak już jest ciemno to te co za dnia gówno świeciły to teraz dają po oczach.

Pomału zaczynam mieć już dość takich baranów i niebawem założę sobie halogeny dalegosiężne ustawione jak najwyżej - żeby takiemu tak dać po oczach, niech nic nie widzi i najlepiej odrazu w drzewo wali sciana.gif.

Nie wiem co ludzom na siłę odbija, że cudują tak? Modni chcą być czy jak.

Dlatego jestem za tym, żeby takim DR zabierać hurtowo - jak w ciągu roku będzie szedł z 6 razy po odbiór to może trochę oleju do głowy napłynie.

Sam montaż DRL polecam dla własnej wygody, ale nie na siłę.

Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już mówię, otóż od ostatniego roku to większość kierowców, którzy chyba chcą na siłę jeździć na

> dziennych a nie kupią takowych to takie cyrki odwalają, że .

Jak głupiego do auta wsadzisz, to i świeczką Cię oślepi...

P.mgłowe bardzo fajnie się w funkcji dziennych sprawdzają - wiązka jest rozproszona na wszystkie kierunki i dobrze taką lampę widać. Tak jak dedykowane DLR. A do tego nie trzeba uprawiać rzeźby z DLR - bo te dokładane wyglądają w 99% jak kupa.

Ale trzeba ich używać z głową - i na noc wyłączać. A jak masz debila, który w mieście na homologowanych dziennych nocą jedzie (są lampy uliczne - więc on nawet widzi) - to przecież nie wina samych świateł...

W temacie, ale na marginesie - proszę o wskazanie gdzie przepisy mówią o konieczności montowania homologowanych kloszy świateł do jazdy dziennej. Szukałem, szukałem i znaleść nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.