Skocz do zawartości

Wskaźnik temperatury - Siena 1.2


marcineks100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż teraz rozchodzi mi się o wskaźnik temperatury. Mianowicie czy u was też 90oC to troszkę ponad pierwszą kreskę? Pod spodem pokazuje zdjęcie poglądowe. Zieloną kreską zaznaczyłem miejsce gdzie stoi wskazówka podczas jazdy, a czerwoną gdzie unosi się mniej więcej na światłach (potem wentylator ją zbija)

7348fef674f84fb98f9d27f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, otóż teraz rozchodzi mi się o wskaźnik temperatury. Mianowicie czy u was też 90oC to troszkę

> ponad pierwszą kreskę? Pod spodem pokazuje zdjęcie poglądowe. Zieloną kreską zaznaczyłem

> miejsce gdzie stoi wskazówka podczas jazdy, a czerwoną gdzie unosi się mniej więcej na

> światłach (potem wentylator ją zbija)

> Uploaded with ImageShack.us

U mnie trzyma na czerwonej, w "stresie" potrafi urosnąć lekko ponad godzinę 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie trzyma na czerwonej, w "stresie" potrafi urosnąć lekko ponad godzinę 9.

To dziwny temat, wg mnie godzina 9 to powinno być 60 stopni. Następna kreska to 90 no i wiadomo, przed czerwonym powinno zbijać. Teraz pytanie, czujniki zepsute? Może ktoś jeszcze się wypowie w tym temacie?

P.S. Czy ktoś w ogóle wie gdzie znajdę czujnik pokazujący tem. na desce? W Punto 1 miałem go wkręconego w blok w okolicy miarki oleju. w Sienie za cholere nie mogę go znaleźć smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam inne wskażniki, ale wskazania są identyczne jak u Ciebie. tak powinno być

> a czujnik od wskażnika powinien być wkręcony w termostat (tak przypuszczam, bo masz 1.2, u mnie w

> 1.6 jest właśnie w termostacie)

W 1.6 owszem może być wkręcony w termostat, ale w 1.2 nie. wiem bo go rozbierałem i wymieniałem wkład. Wyszukałem gdzieś że może byc wkrecony obok termostatu gdzieś przy kolektorze. Ale jeśli wychodzi na to że dobrze wskazuje to nie bede tam grzebał. Temat mozna zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dokładnie tak jak na pierwszym zdjęciu. normalnie około 1 kreski a wentylator włącza się pomiędzy 1 a 2 kreską.

czujnik od wskaźnika jest pod cewkami obok termostatu ( bliżej grodzi ).

a włącznik wentylatora w chłodnicy poniżej zbiorniczka wyrównawczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.