Skocz do zawartości

PILNE Poszukiwania zaginionego kierowcy


0tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy mamy kogoś we Francji (okolice portu Dunkierka) lub Anglii po drugiej stronie przeprawy promowej?

Zaginął kierowca cieżarówki - mój ojciec Grzegorz Zaremba - ostatni kontakt wczoraj koło 17 z okolic portu w dunkierce,nie wyrobił się na prom do Anglii, miał płynąć koło 6 rano i po przeprawie się odezwać, dzisiaj od rana brak kontaktu, jeden numer wyłączony, drugi nie odbiera.

Auto to białe renault magnum z szaro- stalową naczepą typu "firanka" z początkiem numeru niebieski znacznik PL, białe tło WG*****, na przedniej szybie podświetlana tabliczka "GRZEŚ"

Może ma ktoś możliwość krzyknąć na CB o poszukiwaniach w tych rejonach.

Jechał z Polski przez Niemcy, Francje (port w Dunkierce) do Anglii.

Bardzo proszę o jakikolwiek kontakt pod nr. 533 253 063 moge oddzwonić, jestem pod telefonem 24h/na dobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mu sie przypadkiem wpakowali kolorowi albo co gorsza sam zabral kogos jak sie potem okazuje z falszywymi papierami to przez dobe (z racji ze weekend moze dluzej) beda go trzymac na francuskiej policji bez mozliwosci korzystania z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

> Czy mamy kogoś we Francji (okolice portu Dunkierka) lub Anglii po drugiej stronie przeprawy

> promowej?

> Zaginął kierowca cieżarówki - mój ojciec - ostatni kontakt wczoraj koło 17 z portu w dunkierce,

> dzisiaj brak kontaktu, jeden numer wyłączony, drugi nie odbiera.

> Auto to białe renault magnum z szaro- stalową naczepą z początkiem numeru WG*****

> Może ma ktoś możliwość kzyknąć na CB o poszukiwaniach w tych rejonach.

> Bardzo proszę o jakikolwiek kontakt pod nr. 533 253 063 moge oddzwonić

Moj kolega stoi na weekend w rejonie Antwerpii. Zadzwonię do niego rano zeby zakrzyczal na radiu. Może ktoś coś widział akurat. Mam nadzieje, że sprawa wyjaśni sie w miarę sxybko i pozytywnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Moj kolega stoi na weekend w rejonie Antwerpii. Zadzwonię do niego rano zeby zakrzyczal na radiu.

> Może ktoś coś widział akurat. Mam nadzieje, że sprawa wyjaśni sie w miarę sxybko i pozytywnie.

> Pozdrawiam

Wielkie dzieki,

każda informacja jest dla nas cenna

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wstaw to na HP i kacik emigranta

na HP już jest, na emigrancie zaraz wstawie

co do świetego spokoju , nie zdążył na prom, miał zrobić pauze i o 6 sie przeprawić, poczym zadzwonić , jeden tel wyłączony (służbowy) drugi jest sygnał i po chwili zgłasza sie francuski operator, nigdy wcześniej się nic takiego nie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na HP już jest, na emigrancie zaraz wstawie

> co do świetego spokoju , nie zdążył na prom, miał zrobić pauze i o 6 sie przeprawić, poczym

> zadzwonić , jeden tel wyłączony (służbowy) drugi jest sygnał i po chwili zgłasza sie francuski

> operator, nigdy wcześniej się nic takiego nie działo

I jak? Nic się nie wyjaśniło? Mam nadzieję, ze będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jak? Nic się nie wyjaśniło? Mam nadzieję, ze będzie ok.

Odnaleziono ojca, jest na dołku w dunkierce, rumuni schowali mu się pod naczepą i próbowali przekroczyć granice, przesłuchają go i puszczą

Dziękuje wszystkim za wszelaką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odnaleziono ojca, jest na dołku w dunkierce, rumuni schowali mu się pod naczepą i próbowali

> przekroczyć granice, przesłuchają go i puszczą

> Dziękuje wszystkim za wszelaką pomoc

no to dobrze, że tak to się skończyło ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.