Skocz do zawartości

Fiat Palio na dupowóz, pomożecie? :D


iceman_n

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja z kącika wyżej wink.gif moglibyście obejrzeć to ogłoszenie?

http://tablica.pl/oferta/fiat-palio-1-2-gaz-sekwencja-wspomaganie-CID5-ID2ZZ29.html#f7a20c6de7

Szukam taniego auta do wożenia tyłka i wpadłem na to ogłoszenie, nie znam się kompletnie na Sienach/Palio więc jak widzicie na tych fotkach jakieś cuda, których ja nie zobacze to piszcie.

I w ogóle to ile takie Palio może palić? Dużo bardziej skomplikowana konstrukcja od Uniaka?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej, ja z kącika wyżej moglibyście obejrzeć to ogłoszenie?

> http://tablica.pl/oferta/fiat-palio-1-2-gaz-sekwencja-wspomaganie-CID5-ID2ZZ29.html#f7a20c6de7

> Szukam taniego auta do wożenia tyłka i wpadłem na to ogłoszenie, nie znam się kompletnie na

> Sienach/Palio więc jak widzicie na tych fotkach jakieś cuda, których ja nie zobacze to

> piszcie.

> I w ogóle to ile takie Palio może palić? Dużo bardziej skomplikowana konstrukcja od Uniaka?

> Pozdro

> Pozdrawiam

Patrz za rudzielcem. Mimo, że sprzedający twierdzi że jej nie ma - to pewnie nie ma racji. I niekoniecznie musi kłamać, może jej po prostu nie wypatrzył.

Zerknij na podłogę, szczególnie okolice przednich wzmocnień służących do podnoszenia auta.

Dalej nadkola przód i tył, progi pod plastikowymi listwami.

Jak blacharsko nadaje się do czegokolwiek to resztę ogarniesz, bo auto idiotycznie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę swoje sprzedać bo już zaopatrzyłem się w drugi pojazd smile.gif, ale sprzedam za 5 - w samochodzie nic nie ma do zrobienia - rozrząd za 20tys. Rudej nie ma bo auto po lifcie 2002 rok. Mój rekord spalania gazu na trasie to 6.5l. Przy normalnej jeździe 100% miasto W-wa na 35 litrach robię 390-400km - dojazd do pracy 11km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mogę swoje sprzedać bo już zaopatrzyłem się w drugi pojazd , ale sprzedam za 5 - w samochodzie

> nic nie ma do zrobienia - rozrząd za 20tys. Rudej nie ma bo auto po lifcie 2002 rok. Mój

> rekord spalania gazu na trasie to 6.5l. Przy normalnej jeździe 100% miasto W-wa na 35 litrach

> robię 390-400km - dojazd do pracy 11km.

I to jest dobra propozycja ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.