Skocz do zawartości

Licznik , raz działa raz nie.


kamilkce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z licznikiem , od pewnego czasu mój licznik zaczął wariować i czasem działa a czasem nie. Nie ma reguły , raz wsiadam do auta odpalam i jest , raz wsiadam i nic , budzi się / gaśnie w trakcie jazdy. Jedyne co mnie zaciekawiło to zawsze przy załączeniu zapłonu świecą się dwie kontrolki " air bagów ".

Czytałem kilka tematów i często okazuje się uszkodzony mikro procesor.

Nie wiem co robić dalej czy odrazu kupywać następny licznik czy coś próbować. A może oddać do specjalisty ?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlaczasz jak posojuwki zalaczasz...

No to jest oczywiste smile.gif Jedyne co zawsze się świeci to radio , podświetlenie świateł awaryjnych i te dwie kontrolki od air bagów przy załączeniu zapłonu.(Lampki oświetlenia wnętrza mam wszystkie zdemontowane). Światła z zewnątrz wszystkie działają jak powinny , kierunkowskazy tez i słychać cykanie przy załączeniu więc raczej nie obstawiam na zespolony.

Dziś na liczniku przez cały dzien jazdy widniał tylko napis "Checking".

Nie wiem za bardzo za które kable się zabrać bo bym chyba musiał zdemontować deskę rozdzielczą żeby do większości dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś na liczniku przez cały dzien jazdy widniał tylko napis "Checking".

> Nie wiem za bardzo za które kable się zabrać bo bym chyba musiał zdemontować deskę rozdzielczą żeby

> do większości dojść.

na elektrodzie znalazłem to i to

niestety - zalecają wymianę zegarów smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnei przerobilem ten temat - wejdź na znany serwis aukcyjny i wpisz "stilo naprawa", nastepnie znajdź ofertę z Wrcoałwia, wyjmij liczniki i wyslij do naprawy - po 2-3 dniach przyjdą zrobione.

pozdr

> Witam.

> Mam problem z licznikiem , od pewnego czasu mój licznik zaczął wariować i czasem działa a czasem

> nie. Nie ma reguły , raz wsiadam do auta odpalam i jest , raz wsiadam i nic , budzi się /

> gaśnie w trakcie jazdy. Jedyne co mnie zaciekawiło to zawsze przy załączeniu zapłonu świecą

> się dwie kontrolki " air bagów ".

> Czytałem kilka tematów i często okazuje się uszkodzony mikro procesor.

> Nie wiem co robić dalej czy odrazu kupywać następny licznik czy coś próbować. A może oddać do

> specjalisty ?

> Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.