Skocz do zawartości

żem kupił żech ja


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

ostatni miesiac to 2 nowe opony, lozysko kola, lozysko polosi, olej w skrzyni, wkladka pipercross, komplet tarcz i klockow na przod, uszczelnienie glowki maglownicy, komplet nowych zarowek... nawet nie chce myslec ile to kaski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszrtowalo niewiele wiecej jak nowy filtr to wzialem, za duzo sie nie spodziewam, jeszcze musze atrape przerzezbic zeby wiecej powietrza dostawal zlosnik.gif

ale ciezko mi powiedziec bo w moim przypadku francuzi przylozyli sie do lekcji i uklad dolotowy jak i wydechowy jest b.dobrze dopracowany smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Michal, zawsze musi byc ten pierwszy raz

> ale dalej nie pochwaliles sie co w tym miesiacu zakupiles do auta

Nie chce straszyć userów scenica zlosnik.gif Moze wstawie skan faktury crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to nie tylko scenic, wszystkie 1.9dci z 6b skrzynia

> btw. zlozyles juz ??

Na razie cały weekend pracuje, jutro dopiero o 21 kończę. W poniedziałek z rana się biorę sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zalałem pierwszy raz 98 od 5 lat ,za dwa dni napisze jakie spalanie ze zbiornika 600 km wyjdzie ,bo

> z 95 wyszło ostatnio 8l bez klimy,po miescie.

Ale Ty masz inny silnik grinser006.gif

Z reszta na podstawie 1 zbiornika to raczej nic sie nie wywnioskuje... Za duzo zmiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo taki mialem kaprys...

na shellu jest paliwo v-power nitro, ale co to daje? niewiem.gifzlosnik.gif poważnie pytam w jakim celu zalewać paliwo o wyższej liczbie oktanowej ale jak żeś taki kapryśny to nie musisz odpowiadać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oni nie zrozumieja ze czasem fajnie zaworki przeczyscic

nie zrozumieją zlosnik.gif ale nikt nie broni zalewać nawet paliwa rakietowego tylko, że jakoś mi się nie chce wierzyć w cudowne właściwości pb98, 100 itp. zalewane do aut przystosowanych do 95 daawno temu, że robiłem takie akcje i nie widziałem żadnych różnic na + Niewielką różnicę natomiast odczułem po tankowaniu paliwa w Niemczech oraz Danii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest jeszcze cos, czego nie wymieniales w tej Megane?

tak całkiem sporo zlosnik.gif

a w sumie to dużo nie zmieniłem hmm.gif

Rozrząd z KZF, naprawa alternatora , naprawa sprężarki Klimy , klocki przód tył , kolumna kierownicza 2 drążki , czyszczenie tylnego zamka i chyba tyle hmm.gif

dojdzie przegub oraz amory tył , ale wymieniam bo lubię mieć auto sprawne w 100% i nie jeździć jak coś klepie sciana.gif

jak na auto z 2003 roku to chyba i tak nie dużo bo w końcu to nie nowe auto ok.gif

z własnego wymysłu montaż tempomatu ale to nie była droga impreza zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.