Skocz do zawartości

żem kupił żech ja


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

> mam rok starsza ale I -nke i połowe nie wymieniłem tego co ty . by mnie wysłała odrazu na giełde

> jak bym miał wsadzic 1500zł w auto

Wymienisz rozrzad, olej, filtry + jakies tarcze i 1500 peknie spokojnie...

A to tylko sama eksploatacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w MI to są raczej koszty rzędu 500PLN

Chyba przy tarczach z plastelixu, filtrach ze srajtaśmy, wykonanych przez przedszkolaka w ramach zajęć i przy starym, skórzanym pasie zastępującym pasek rozrządu. 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba przy tarczach z plastelixu, filtrach ze srajtaśmy, wykonanych przez przedszkolaka w ramach

> zajęć i przy starym, skórzanym pasie zastępującym pasek rozrządu.

rozrząd to koszt ok 200PLN tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam rok starsza ale I -nke i połowe nie wymieniłem tego co ty . by mnie wysłała odrazu na giełde

> jak bym miał wsadzic 1500zł w auto

ojciec sprzedaje swoja mk 1 ph 2 .... jeden telefon na tydzień

cena 5000 zł frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba przy tarczach z plastelixu, filtrach ze srajtaśmy, wykonanych przez przedszkolaka w ramach

> zajęć i przy starym, skórzanym pasie zastępującym pasek rozrządu.

450zł rozrzad z pompa ,tarcze z klockami 350zł,filtry 150zł 1500 jak nic robotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ma klimę?

baa ok.gif

oc i przegląd do 05/2013r.

tylko barierą jest przebieg 250.000 km ... ludzie kupują przebiegiem

nikogo nie obchodzi ze to praktycznie pierwszy właściel, salon Polska, z wyposażeniem najbogatszym jakie wychodziło z salonu smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> baa

> oc i przegląd do 05/2013r.

Się dziwisz że nikt nie chce zlosnik.gif

> tylko barierą jest przebieg 250.000 km ... ludzie kupują przebiegiem

A silnik jaki?

> nikogo nie obchodzi ze to praktycznie pierwszy właściel, salon Polska, z wyposażeniem najbogatszym

> jakie wychodziło z salonu

Daj jakies dokładniejsze daneok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena na pewno dobra jest za ten rocznik, jakiś miesiąc/ półtora temuszukałem drugiej meganki ale oczywiście to moja subiektywna opinia zlosnik.gif - odrzucałem nadwozie hb i ciemny kolor, myślę, że to jest jakaś przeszkoda jeżeli chodzi o czas sprzedaży. Stała niedaleko w komisie 1999 praktycznie taka sama jak Twojego ojca za 4500 do rozsądnej negocjacji ale z tego co pamiętam bez klimy i bodajże kilka dni temu dopiero zeszła, a przebieg uważam, że normalny, u mnie było 212 tys. w momencie zakupu a mogłoby być nawet i 280 tys. jeżeli byłby w takim stanie jak kupowałem - gdzieś ostatnio był nawet artykuł jak działa ta dwójka z przodu zlosnik.gif przesada jakaś , Toyote Camry sprzedawałem z nalotem ok. 280 tys.mil a wyglądała naprawdę w porządku, jeździła równie dobrze ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nikt mu 5 nie chce dac a Ty piszesz zeby nie schodzil, najlpiej niech chce 9 a co

tak jak napisałem powyżej czy ponizej zlosnik.gif pewnie stoi bo nadwozie htb i ciemny kolor - jest taka zależność czy niekoniecznie? Wiadomo wszystko kwestia ceny ale jak kupowałem jakiś czas temu swoją drugą megankę to dość duże zainteresowanie było ale jasna, sedan i działająca klima itp. natomiast 99 htb ciemny stał dosyć długo bo też obserwowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam trzeciego sedana z rzędu,

> po pierwszym powiedziałem sobie że nie kupię więcej sedana bo są dużo mniej praktyczne ... niestety

> ciągle je kupuje

Ja miałem w życiu jednego sedana i wystarczy sick.gif. Chyba, że jak auto do lansu. Ale to juz raczej jakiś coupe lub cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja miałem w życiu jednego sedana i wystarczy . Chyba, że jak auto do lansu. Ale to juz raczej

> jakiś coupe lub cabrio.

dokładnie ok.gif

chyba ze chodzi o MII

- hb jest mniejszy w srodku

- hb jest mega brzydki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.