Skocz do zawartości

"Chwale sie" Golf MkIII USA Ori VR6!!


czinol700

Rekomendowane odpowiedzi

Wybłagałem znajomego by sprzedał 2 egzemplarz w Polsce (forumowo)!!Pelen oryginał skory,tempomat,klima,dupy grzane,zegary w milach,temp w faren, itd

Full opcja I silnik mój kochany Vr6 !! Autko hamowane na 179,9 KM. a ryczy meeega!! Wydech kwas 2,5 Cala.

Felga:

-Oz Breyton !!

Plany :

-Vento front

-K&N

-Kolektor wydechowy sport.

-Turbo.

9de6.jpg

Uploaded with ImageShack.us

btoi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

0ply.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszyscy mowia ze odpuscic vento....

czasy "trzeba cos zrobic z golfem zeby nie wygladal jak golf" chyba juz minely i teraz im wieksza seria tym lepiej

> a co myslicie o srodku jest taki

> A Chce wrzucic 2 kubly i polklatke z tylu

nie wyglada na zniszczona ale nie urzeka mnie ta skora, ja akurat jestem za kublami i klatka ale nie wiem czy tym chcesz na codzien jezdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czasy "trzeba cos zrobic z golfem zeby nie wygladal jak golf" chyba juz minely i teraz im wieksza

> seria tym lepiej

> nie wyglada na zniszczona ale nie urzeka mnie ta skora, ja akurat jestem za kublami i klatka ale

> nie wiem czy tym chcesz na codzien jezdzic?

Nie jest wogole zniszczone i totalnie inne skory niz w europejskiej wersji ale bym zostawuil je w piwnicy a klatka i kubly tez mnie jaraja i tak autem na codzien bede jezdzil tylko mowie o ROLLBA taki z tylu ze jeszcze bedzie mozna z tylu siedziec grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybłagałem znajomego by sprzedał 2 egzemplarz w Polsce (forumowo)!!Pelen oryginał

> skory,tempomat,klima,dupy grzane,zegary w milach,temp w faren, itd

> Full opcja I silnik mój kochany Vr6 !! Autko hamowane na 179,9 KM. a ryczy meeega!! Wydech kwas 2,5

> Cala.

> Felga:

> -Oz Breyton !!

> Plany :

> -Vento front

> -K&N

> -Kolektor wydechowy sport.

> -Turbo.

O żesz w morde hehe.gif

Wygląda jak gulf truja w tejdiku grinser006.gif

Nie ma ledów ?

Nie ma anngel eye ?

Nie ma napisu "pajonieer" na tylnej szybie ?

Słabo grinser006.gif

Wstaw go do tego blaszaka i niech dalej gnije.

Na ulicach liczą się tylko made in japan claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjedzą mnie tu zaraz, nie jestem zwolennikiem VW (może dlatego, ze to ulubiona marka polaków wiecznych dorobkiewiczów), sam powożę opla.

Masz piękny oryginalny wóz, których szukać ze świeczką, zadam pytanie: po co niszczyć historię niezrozumiałymi modami?

Trzymaj w dobrym stanie technicznym i w oryginale i ciesz się nietuzinkowym autem.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zjedzą mnie tu zaraz, nie jestem zwolennikiem VW (może dlatego, ze to ulubiona marka polaków

> wiecznych dorobkiewiczów), sam powożę opla.

> Masz piękny oryginalny wóz, których szukać ze świeczką, zadam pytanie: po co niszczyć historię

> niezrozumiałymi modami?

> Trzymaj w dobrym stanie technicznym i w oryginale i ciesz się nietuzinkowym autem.

> PZDR VEN

Dziekuje za mile slowa 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miało być 5 litrowe BMW i nie pykło w każdym razie front mk3 w oryginale jest wstrętny i

> bardziej widzą mi się mk3 z vento frontami, ale ale jak tutaj jest wsio w oryginale to idzie

> przeżyć

No chcialem 5.0l ale coz ja juz jestem skazany na VR6 grinser006.gif Kocham te auta grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Wybłagałem znajomego by sprzedał 2 egzemplarz w Polsce (forumowo)!!Pelen oryginał

> skory,tempomat,klima,dupy grzane,zegary w milach,temp w faren, itd

> Full opcja I silnik mój kochany Vr6 !! Autko hamowane na 179,9 KM. a ryczy meeega!! Wydech kwas 2,5

> Cala.

> Felga:

> -Oz Breyton !!

> Plany :

> -Vento front

> -K&N

> -Kolektor wydechowy sport.

> -Turbo.

> Uploaded with ImageShack.us

> Uploaded with ImageShack.us

> Uploaded with ImageShack.us

Ja bym pozostawił tak jak jest ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.