Skocz do zawartości

Wybieramy kufer centralny


hiwo

Rekomendowane odpowiedzi

Musi się zmieścić minimum 1 skorupa, plus kurtka, rękawice i jakieś drobiazgi, typu butelka coli itp.

Ile to musi mieć litrów i na co zwracać uwagę? Odpowiadałoby mi coś, łatwego do szybkiego demontażu. Są takie, że jednym ruchem się ściga i zabiera ze sobą do chaty. Ale się nie upieram przy tym. Dobrze, jakby cena oscylowała w granicach pięciu stów. Oczywiście kufer musi być z płytą w komplecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musi się zmieścić minimum 1 skorupa, plus kurtka, rękawice i jakieś drobiazgi, typu butelka coli

> itp.

> Ile to musi mieć litrów i na co zwracać uwagę? Odpowiadałoby mi coś, łatwego do szybkiego

> demontażu. Są takie, że jednym ruchem się ściga i zabiera ze sobą do chaty. Ale się nie

> upieram przy tym. Dobrze, jakby cena oscylowała w granicach pięciu stów. Oczywiście kufer musi

> być z płytą w komplecie

ja... ja... ja tez chcialbym cos podobnego wink.gif tylko mnie chodzi o zapasowy kask i zeby sie laptop 15" dalo wlozyc (samotnie, zamiast kasku) i zeby plyta/uchwyt byl minimalistyczny zeby mi nie zepsul linii motocykla smile.gif

btw. kurka+kask do centralnego? to chyba bardzo wielki centralny albo kurtka bez wzmocnien (żółwia) bo inaczej jakos tego nie widze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No, nawet znalazłem podobający się, i to za 410 z dostawą.

> Ale 52 litry, nie będzie za duży do fazera?

Pokaż....do zephyra też mi się coś przydało, ale nie jestem pewien, czy nie wolałbym dwóch bocznych kufrów zamiast centralnego hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musi się zmieścić minimum 1 skorupa, plus kurtka, rękawice i jakieś drobiazgi, typu butelka coli

> itp.

> Ile to musi mieć litrów i na co zwracać uwagę? Odpowiadałoby mi coś, łatwego do szybkiego

> demontażu. Są takie, że jednym ruchem się ściga i zabiera ze sobą do chaty. Ale się nie

> upieram przy tym. Dobrze, jakby cena oscylowała w granicach pięciu stów. Oczywiście kufer musi

> być z płytą w komplecie

Miałem kufer, Givi Maxia e52. Nie chcę innego, no chyba, że e55 devil.gif

Rozejrzyj się za tym z używek, świetny wybór ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kappa/Givi 46L...

Raczej nie da się wyrobić w założonym budżecie hmm.gif Owszem, jak dobrze poszukać to da się znaleźć taki kufer w zbliżonej cenie, ale do tego płyta i stelaż i raczej przekroczy się budżet (chociaż u mnie stelaż był drogi ze względu na nietypowy sposób montażu... oslabiony.gif). Chyba że szukać używek hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jakis noname

No faktycznie, nie doczytałem szukając wyłącznie po nazwie waytogo.gif

Ale z drugiej strony, czy warto przepłacać?

Pewnie posłuży mi z sezon, góra dwa i pójdzie z motorem do ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No faktycznie, nie doczytałem szukając wyłącznie po nazwie

> Ale z drugiej strony, czy warto przepłacać?

> Pewnie posłuży mi z sezon, góra dwa i pójdzie z motorem do ludzi

IMO warto, ogladalem ze dwie uzywane budzetowki i jakosc materialow zdecydowanie odbiega od GIVI, Kappa, Shad.

Moje Kappy i Givi sporo przeszly ale nic nie peka, nie luzuje sie, nie rozszczelnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMO warto, ogladalem ze dwie uzywane budzetowki i jakosc materialow zdecydowanie odbiega od GIVI,

> Kappa, Shad.

> Moje Kappy i Givi sporo przeszly ale nic nie peka, nie luzuje sie, nie rozszczelnia

Po przemyśleniu, doszedłem do wniosku, że kupię coś porządnego. Po prostu nie będę go sprzedawał z motorem. Będzie przekładany do następnego waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A masz do czego przyczepić płytę? Bo jak nie to IMO nie ma szans do 5 stów...

Nie mam, ale to nie problem. Sam zrobię, bo mam taką możliwość.

Na pewno będzie lepiej wyglądał jak markowe produkty i wyjdzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A masz do czego przyczepić płytę? Bo jak nie to IMO nie ma szans do 5 stów...

Najtańsza markowa Kappa K961 z mocowanie monokey kosztuje około 350-400zl + do tego płyta monokey + stelaż homemade i można w 500zl się zmieścić.

Co do tego kufra to ma 44l i mieści się w nim na pewno na leżąco Caberg V2R rozmiar L + Uvex Hero (mała skorupa). smile.gif

Z budżetowych wyborów to niedużo wiekszy jest Givi E460 (też na monokey`u).

Pozostaje też szukanie uzywanego markowego, co wg mnie jest dobrym wyjściem w sytuacji kiedy mamy okrojony budżet (dużo lepszym niż kupno nowej chńszczyzny).

Sam na wiosne kupiełm używaną Kappe K591 za 220zl + plyte moneky Kappa 60zl + gumki do plyty 20zl + stelaz homemade (40zl?) co daje razem ~340zl za calkiem przyzwoity zestaw wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E52 w fazerze. Na poczatku wizualnie wydawal mi sie duzy, jednak w niczym to nie przeszkadza a zawsze wiecej rzeczy mozna wrzucic.

Dwa kaski L wchodza bez problemu.

Zdejmujesz jednym ruchem. Przykladowe foto w zalczniku, niestety nie mam na szybko foty od tylu ale moge cyknac.

Jak masz duzo czasu mozesz wysiedziec ciekawe ceny na allegro.

Z kolei E55 to duzy kwadrat wizualnie, przymierzalem bo stoi taki w garazu.

post-43601-14352520920117_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kappa/Givi 46L...

No i założony. Trochę droga impreza, bo tysiaka prawie musiałem wyłożyć.

No ale mam gdzie klamoty wozić i ładnie się prezentuję skromny.gif

287030665-yamaha.jpg

post-1300-14352520928453_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.