Skocz do zawartości

Jest MOOOOOcccccc


Klaudi0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w Pajdzie mojej żony powróciła moc do nominału 50KM A może mniej bo mi silnik już kompresji nie trzyma.

Auto nie jeździło tylko się kulało i spalanie wzrosło. Pierwsze do wymiany został wytypowany Filtr Powietrza, Po wymianie nic się nie poprawiło (i tak trzeba było to kiedyś zrobić). Więc jak nie od tej strony, to od dupy strony trza patrzeć. Został wytypowany katalizator.

I to była przyczyna. Po rozpruciu i wybebeszeniu katalizatora MOC[1] powróciła.

Obecnie została puszka katalizatora pospawana nie szczelnie i mi autko wyrczy.

I sam nie wiem co robić czy strumienica czy katalizator nowy lub używka. ??

Zastanawiam się też czy nie przeszczepić serca Pajdzie co tu robić ??

mlot.gif

PS

PANDA 1,1 2003 z LPG

kompresja 12, 4,12,4

konsumpcja oleju ok 1l na 2000km

Autko z kratką ale 4os. jak sprzedam to dostanę 5000zł max chodź chodzą po 6000

Odnośnik

[1] MOC - słowo klucz które trzeba pisać z dużych liter by podkreślić wielkość grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PS

> PANDA 1,1 2003 z LPG

> kompresja 12, 4,12,4

> konsumpcja oleju ok 1l na 2000km

> Autko z kratką ale 4os. jak sprzedam to dostanę 5000zł max chodź chodzą po 6000

> Odnośnik

> [1] MOC - słowo klucz które trzeba pisać z dużych liter by podkreślić wielkość

przy tak zakatowanym silniku.... kup drugi podmien i za smieszne pieniadze masz bez kombinacji MOC w ilosci 54 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przy tak zakatowanym silniku.... kup drugi podmien i za smieszne pieniadze masz bez kombinacji MOC

> w ilosci 54 KM

Wydaje mi się że jak już grzebać to może większą MOC pod maskę wsadzić. myślałem o 1,2 16V ale 80KM jak 1,4 16v 100HP (z osprzętem wchodzi to i 1,2 16V wejdzie). Tylko mi brak odwagi. buu.gif

A najciekawsze jest to że mimo że silnik ma 300 tyś (+100 tyś) i jest zmęczony to Pali na dotyk. Z wszystkich moich byłych i obecnych aut to autko najlepiej Pali, po prostu skarb. love_4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam w Pajdzie mojej żony powróciła moc do nominału 50KM A może mniej bo mi silnik już kompresji

> nie trzyma.

> Auto nie jeździło tylko się kulało i spalanie wzrosło. Pierwsze do wymiany został wytypowany Filtr

> Powietrza, Po wymianie nic się nie poprawiło (i tak trzeba było to kiedyś zrobić). Więc jak

> nie od tej strony, to od dupy strony trza patrzeć. Został wytypowany katalizator.

> I to była przyczyna. Po rozpruciu i wybebeszeniu katalizatora MOC[1] powróciła.

> Obecnie została puszka katalizatora pospawana nie szczelnie i mi autko wyrczy.

> I sam nie wiem co robić czy strumienica czy katalizator nowy lub używka. ??

> Zastanawiam się też czy nie przeszczepić serca Pajdzie co tu robić ??

> PS

> PANDA 1,1 2003 z LPG

> kompresja 12, 4,12,4

> konsumpcja oleju ok 1l na 2000km

> Autko z kratką ale 4os. jak sprzedam to dostanę 5000zł max chodź chodzą po 6000

> Odnośnik

> [1] MOC - słowo klucz które trzeba pisać z dużych liter by podkreślić wielkość

co zrobiłeś aby emulować drugą sondę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to tzreba emulowac?

> nie idzie ten numer z odsunieciem jej ze strumienia spalin?

ja właśnie nie wiem, pytam się smile.gif

widziałem te kolanka do sond nazywane emulatorami i się zastanawiałem jak ma to pomóc w niełapaniu błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja właśnie nie wiem, pytam się

> widziałem te kolanka do sond nazywane emulatorami i się zastanawiałem jak ma to pomóc w niełapaniu

> błędów.

z tego co wiem centomaniacy tak robia/robili

ponoc sprawe zalatwialo wyjecie sondy z glownego strumienia - u nich na kaciku warto przepyrac lub podpytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.