Skocz do zawartości

Opel Astra OPC do oceny,kącikowi znafffcy ocena ogłoszenia.


Prozaq

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak w temacie,wszelkie za i przeciw mile widziane,auto od handlarza bo ma ich kilkanaście na

> alledrogo. Za i przeciw?

> Opel Astra 1,6 turbo

Wiesz, że ta srebrna deska na żywo wygląda okrutnie... Ale auto ładnie wyposażone, pytanie jak mocno było bite 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie,wszelkie za i przeciw mile widziane,auto od handlarza bo ma ich kilkanaście na

> alledrogo. Za i przeciw?

> Opel Astra 1,6 turbo

Mogę Ci tylko doradzić, żebys zadzwonił do serwisu w Holandii gdzie auto miało przeglądy i się dopytał o przebieg.

Wnioskuję że z Holandii po tablicy rejestracyjnej grinser006.gif

Auta w tamtym kraju robia bardzo duże przebiegi. Często ludzie pracują w Niemczech albo w Belgii. Codziennie do roboty 100km w jedną stronę spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, że ta srebrna deska na żywo wygląda okrutnie... Ale auto ładnie wyposażone, pytanie jak

> mocno było bite

Wiem jak wygląda wykończenie wnętrza w takiej astrze,na tle konkurencji wcale nie odstaje od rysujących się plastików w VAG. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie,wszelkie za i przeciw mile widziane,auto od handlarza bo ma ich kilkanaście na

> alledrogo. Za i przeciw?

> Opel Astra 1,6 turbo

Szybkie spojrzenie na ogłoszenia w holandi link i podobna astra z tego roku kosztuje 10450euro. A ta z zarobkiem dla handlarza tylko 32900zł. Z tego widać, że najtańsze samchody są w polsce zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem jak wygląda wykończenie wnętrza w takiej astrze,na tle konkurencji wcale nie odstaje od

> rysujących się plastików w VAG.

no nie wiem... Golf '99 wygląda imo w środku lepiej niż Astra '05... Dużo lepiej wygląda Cosmo (czarne elementy -"lakier fortepianowy" zamiast srebrnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie,wszelkie za i przeciw mile widziane,auto od handlarza bo ma ich kilkanaście na

> alledrogo. Za i przeciw?

> Opel Astra 1,6 turbo

Mały offtop.

Który silnik opla z turbo, 1.4 czy 1.6, może współpracować z instalacją sekwencyjną LPG? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Który silnik opla z turbo, 1.4 czy 1.6, może współpracować z instalacją sekwencyjną LPG?

Oba. Z tym że 1.4 można kupić z fabryczną instalacją, ma hydraulikę zaworów. 1.6 ma szklanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie,wszelkie za i przeciw mile widziane,auto od handlarza bo ma ich kilkanaście na

> alledrogo. Za i przeciw?

> Opel Astra 1,6 turbo

Mam do sprzedania rok młodszą z połową przebiegu i powiem Ci, że Niemiec musiał beczeć jak odjeżdżała. hahaha.gif

PS. Za tą kasę nie może być dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za taką cenę to chyba właściciel, sam nie wierzy ze sprzeda . Jednak 40 tyś to jest warte.

Każda propozycja jest przez nas rozważana. skromny.gif Szczerze, sama bym dała zawyżoną cenę za używany samochód z pewnej ręki. Szukanie używki to horror! pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie,wszelkie za i przeciw mile widziane,auto od handlarza bo ma ich kilkanaście na

> alledrogo. Za i przeciw?

> Opel Astra 1,6 turbo

OPC Line to jeszcze nie OPC a raczej takie wanna be icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OPC Line to jeszcze nie OPC a raczej takie wanna be

No od tej 1.6T to tylko dwie wersje silnikowe były szybsze 2.0T 200KM i OPC. zlosnik.gif Więc to takie "prawie", aczkolwiek OPC to nie jest, to tylko OPC Line. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No od tej 1.6T to tylko dwie wersje silnikowe były szybsze 2.0T 200KM i OPC. Więc to takie

> "prawie", aczkolwiek OPC to nie jest, to tylko OPC Line.

wiem wink.gif ale to "prawie" robi różnicę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mogę Ci tylko doradzić, żebys zadzwonił do serwisu w Holandii gdzie auto miało przeglądy i się

> dopytał o przebieg.

> Wnioskuję że z Holandii po tablicy rejestracyjnej

> Auta w tamtym kraju robia bardzo duże przebiegi. Często ludzie pracują w Niemczech albo w Belgii.

> Codziennie do roboty 100km w jedną stronę

tak na szybko wychodzi że na miesiac robil 2150km, dziennie gdzies w granicach 80km wiec przebieg wcale nie musi byc kłamliwy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już nawet nie patrzę na ogłoszenia aut z krajów gdzie mozna przebieg sprawdzić, a tablica zasłonięta.... już mi jeden groził w smsmach po tym jak zapytałem o numery na jakich auto w Holandii jeździło. Z góry mówię daj sobie spokój ze sprowadzanymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja to już nawet nie patrzę na ogłoszenia aut z krajów gdzie mozna przebieg sprawdzić, a tablica

> zasłonięta.... już mi jeden groził w smsmach po tym jak zapytałem o numery na jakich auto w

> Holandii jeździło. Z góry mówię daj sobie spokój ze sprowadzanymi.

Jakim tekstem w smsie Ci groził? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w tej cenie to już spokojnie wypasionego Mondziaka wyrwiesz

To kupuj Mondeo. Dobrego samochodu za darmo nie oddam. Za 49999 byla wystawiona Astra H Nurburing Edition, rok starsza, niezly trup to Musial byc. Ale poki ludzie beda uwazac za ktos za darmo oddaje dobry samochod to taki rynek bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To kupuj Mondeo.

Już takiego zakupiłem biglaugh.gif kolega sprzedawał bardzo ładną Vectre C model przed liftem chciał dużo więcej niż cena rynkowa w sumie to nie dawałem mu szans że ją sprzeda, ale udało mu się po 9 miesiącach cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OPC to 240KM, albo nie OPC były 2.0T 175KM albo 200KM.

Nie masz racji Zafira A OPC miała 2 silniki 2.0T 192KM i 200KM i były montowane tylko w wersjach OPC.

W zafirze B OPC montowali 240KM, a w wersji cywilnej zlosnik.gif 200KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie masz racji Zafira A OPC miała 2 silniki 2.0T 192KM i 200KM i były montowane tylko w wersjach

> OPC.

> W zafirze B OPC montowali 240KM, a w wersji cywilnej 200KM

Ale my mówimy o Astrze H. 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> które dają radę na LPG??

2.0 T (175 KM i 200KM) na 100% założysz lpg. Podobno do 2,0T 240KM można założyć gaz jak butla będzie w bagażniku, podwieszanego nie można złożyć bo ma dwa kominy z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2.0 T (175 KM i 200KM) na 100% założysz lpg. Podobno do 2,0T 240KM można założyć gaz jak butla

> będzie w bagażniku, podwieszanego nie można złożyć bo ma dwa kominy z tyłu.

to się cieszę.

Chyba już mam faworyta na kolejne auto smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.