Skocz do zawartości

Widzieli drogowego nauczyciela...?


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

> Ciekawe czy kierowca puszki mu przy$#@$lił....

JAk myslisz dlaczego film konczy sie gdy kierowca auta dochodzi do motocyklisty ?

Öbdukcja i tak niczego nie wykaze, bo sie chlop niezle poturbowal.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch idiotów.

Baran na lewym pasie. Gdzie nie wiemy, ile 2oo jechały za nim. Mi cierpliwość się kończy po około 5-6 dużych lukach, gdzie puszka może zjechać na moment. Wtedy bez nerwów prawym ( wiem, nie wolno poza terenem zabudowanym i poniżej 3 pasów )

A może 100% winy 2oo.

Nie wiemy, co działo się wcześniej.

Ostatnio w Pszczynie kierowca Audri RS3 mało co nie zepchnął kumpla z lewego pasa ( wyprzedzał inne auto, i już miał włączony prawy kierunek, że zjeżdża ), tak mu się śpieszyło, do następnej krzyżówki zlosnik.gif Mnie od razu nie pasowało, jak usłyszałem za mną pisk opon, i uciekłem na prawy. Mam tylko jedno życie, i reszta ekipy zrobiła podobnie. Usunęliśmy się z drogi wariatowi.

Koleś ewidentnie chciał pokazać, jak "szybką furę" ma. Szewskiej pasji musiał dostać, jak go dojeżdżając do krzyżówki na czerwonym, spokojnie wyminęliśmy ok.gif

Takich baranów dalej jest sporo. Aczkolwiek, coraz mniej. Idziemy w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tzn jak skonstruował? Temat jest wałkowany na AK średnio raz na tydzień.

Że gdyby się trzymać litery prawa to wolno, mimo że 99,9 % kierowców i nie wiem jaki procent busted.gif ale też spory uważa, że nie wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Że gdyby się trzymać litery prawa to wolno, mimo że 99,9 % kierowców i nie wiem jaki procent ale

> też spory uważa, że nie wolno.

Tak jak 99% uważa, że "podwójna ciągła" jest jednoznaczna z zakazem wyprzedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leci 200km/h w terenie zabudowanym, nawet jak jest po 7 pasów w każdym kierunku, rozdzielonych pasem zieleni, to na 99% coś mu nie do końca działa pod kopułka.

Potrafię przymknąć oko na takie prędkości na autostradzie, jeżeli ruch jest znikomy. Zabezpieczenia przed zwierzętami teoretycznie są. Są zachowane jakiej minimalne "rysy" bezpieczeństwa, gdyż granice to za dużo powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak leci 200, to na 99% coś mu nie do końca działa pod kopułka.

> Potrafię przymknąć oko na takie prędkości na autostradzie, jeżeli ruch jest znikomy. Zabezpieczenia

> przed zwierzętami teoretycznie są. Są zachowane jakiej minimalne "rysy" bezpieczeństwa, gdyż

> granice to za dużo powiedziane.

chyba miało być 2oo a nie 200, czyli motocykl zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest jak jej nie przekraczasz, żeby np. wyprzedzić rowerzystę lub kolumnę pieszych przy

> zachowaniu minimum 1m odstępu!

No tak, w sumie rowerzyste sie da, z kolumna pieszych moze byc gorzej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś tak skonstruował przepis, ciekawe co na to kodeks w Niemczech.

Na Kraftfahrtstraße nie wolno wyprzedzac z prawej strony, an autostradzie rowniez, ilosc pasow nie gra roli.

Na w/w dozwolone jest przemieszczanie sie po prawej stronie jedynie w przypadku, gdy na lewym pasie ruchu utworzyl sie zator ( Minimum trzy pojazdy ) ktore przemieszczaja sie wolniej niz 80 km/h wowczas wolno przemieszczac sie szybciej prawa strona jezdni ( pasem ) z niewiele wieksza predkoscia nie wyzsza niz 80 km/h

Wyprzedzanie prawa strona dozwolone jest podczas wjazdu na Kraftfahrtstraße i autostrade na pasie rozbiegowym i gdy znaki poziome wskazuja na to, ze autostrada rozdziela sie na dwie poprzez tzw. BLOCK ( gruba linia - o podwojnej szerokosci zwyklej lini ).

Alles Klar ?

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio w Pszczynie kierowca Audri RS3 mało co nie zepchnął kumpla z lewego pasa ( wyprzedzał inne

> auto, i już miał włączony prawy kierunek, że zjeżdża ), tak mu się śpieszyło, do następnej

> krzyżówki Mnie od razu nie pasowało, jak usłyszałem za mną pisk opon, i uciekłem na prawy.

> Mam tylko jedno życie, i reszta ekipy zrobiła podobnie. Usunęliśmy się z drogi wariatowi.

> Koleś ewidentnie chciał pokazać, jak "szybką furę" ma. Szewskiej pasji musiał dostać, jak go

> dojeżdżając do krzyżówki na czerwonym, spokojnie wyminęliśmy

> Takich baranów dalej jest sporo. Aczkolwiek, coraz mniej. Idziemy w dobrym kierunku.

ale takich ludzi nie powinno być na ulicy tzn. świadkowie powinni wspólnie jechać za takim baranem i na skrzyżowaniu wytłumaczyć, że tak nie wolno... koleś byłby nieźle zdziwiony grinser006.gif .

W imieniu dobra jednostki. A na koniec rozebrać do naga, zabrać kluczyki i odjechać.

palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.