Skocz do zawartości

SIERPIEŃ - spamerzy na Wakacjach :)


Rekomendowane odpowiedzi

> W Stilo MW mam dokładnie taki wyłącznik , natomiast w Cromie pomimo opisu w instrukcji nic takiego

> nie udało mi się znaleźć

No i ja nie widze nic pod polka, bo jak roletke sciagam to....oparcie siedzenia ino...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W przedliftowych jeśli wyłącznika brak to poduszek nie ma. W poliftowych jeśli są to chyba wyłącza

> się je w komp. pokładwym.

i pasazera tez w kompie off make

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W przedliftowych jeśli wyłącznika brak to poduszek nie ma. W poliftowych jeśli są to chyba wyłącza

> się je w komp. pokładwym.

U mnie nie bylo, a poduszki byly, bo o ile sie nie myle byl wpis na fakturze ze jest 9 poduszek zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To Cię naciągneli

> Można też poznać po paskach z napisem, wystających z boczków kanapy tylnej.

to ja jutro zobacze, bo mi tz 9 pokazuje w ASO, pany mowily, ze bogata ta wersja a takie male stadko kucy ino:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie nie bylo, a poduszki byly, bo o ile sie nie myle byl wpis na fakturze ze jest 9 poduszek

Na fakturę nie patrzyłem , tylko do auta i - przy oparciach z tyłu pasków z opisem "airbag" takich jak przy przednich nie widzę, ale mimo tego ogólna liczba policzonych air-bagów się zgadza waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na fakturę nie patrzyłem , tylko do auta i - przy oparciach z tyłu pasków z opisem "airbag" takich

> jak przy przednich nie widzę, ale mimo tego ogólna liczba policzonych air-bagów się zgadza

No to fajnie ze niby 9 poduszek jest, a nie ma ich sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak sie myje Crome

Mi wiele nie brakuje, ale staje na wiadrze 20l jesli chce umyc srodek dachu lub zapakowac BOX smile.gif coz, wysokosc czuc tezjakrower wkladam, a lekkimam bo 10,7 kg tylko tojednakniezle sie napoce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale jeśli dobrze pamiętam to po tym myciu i polerce na drugi dzień pękła szyba przednia. To za

> takie mycie dziękuję

Bo jechalem od kacikowicza i dostalem kamieniem w szybe wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kazu twoja Insignia nie jest wyjątkiem dzisiaj widziałem jedną, której w prawej lampie nie świeciła

> jedna dioda.

No to dobrze ze nie jestem sam, zaraz Ci odpisze na priva wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.