Skocz do zawartości

Przedni zderzak Astra G


k1s1el

Rekomendowane odpowiedzi

> Cześć,

> Macie doświadczenia z poniższymi zderzakami? Domyślam się, że to chińskie zamienniki, ale może

> idzie to jakoś sensownie dopasować?

> Ktoś zamawiał kiedyś?

> PRZYKŁADOWA AUKCJA

kacik astry pietro nizej

a odnosnie zderzaka, czemu chcesz zamiennik a nie oryginał używany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kacik astry pietro nizej

> a odnosnie zderzaka, czemu chcesz zamiennik a nie oryginał używany?

Nie to że chcę... tylko się pytam czy ten idzie jakoś sensownie dopasować, czy warto. Nie zawsze się znajdzie oryg. używany w stanie dobrym - do założenia.

PS. Proszę moda o przeniesienie na kącik Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Odświeżę trochę starego kotleta sick.gif

Kupiłem ''zderzak w kolorze" w 2012r. Cena coś około 330zł z przesyłka. Do tego kratki x2 + dolny wlot powietrza (diesel) + dwa hokeje. Kolor dobrany był w miarę dobrze.

Obecnie maksymalna cena jaką bym zapłacił za taki zderzak i to w komplecie wynosi 100zł. Więcej bym nie dał. W zamienniku hokej jest plastikowy.

Predkośc około 40-max 50km/h. Zaczepiłem lewa stroną o lekki zwał śniegu na jezdni. Efekt? Polamany hokej, pęknięty zdrzak do połowy wysokośći. Dokupiłem hokej i jeździłem dalej. Po około 4 miesiącach lakier zacząl odpryskiwać, olałem to, jeździłem dalej. Przed dwoma tygodniami w okolicy Wyszkowa trafiłem psa przy prędkości około 40km/h w terenie zabudowanym. Efekt? Zderzak odpał, Pozostały tylko elementy które były przekręcone a zderzak się rozsypał na wiele kawałków.

Szukałem oczywiście oryginała, ale znalezienie srebrnego nie podrapanego, nie polamanego zderzaka do diesla z wszystkimi kratkami i miejscem na halogeny graniczyło z cudem.

Wczoraj znalazłem na allegro zderzak taki, któego nie było od 2 lat na allegro. 100% oryginał, tylko dropne odpryski i z tym samym kodem lakieru.Cena zamiennika, a kupiłem cały kompletny włącznie z oryginalnymi halogenami w cenie 350zł.

Teraz jestem w trakcie poszukiwania oryginalnego zderzaka do Vectry C..... też jest po przejściach. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.