Skocz do zawartości

Kontakty , namiary , mechanicy , części , itp.


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

No to rozpoczynamy wątek w którym wpisujemy namiary na polecanych mechaników , elektryków , lakierników/blacharzy , części , etc ...

Kilka zasad :

W TEMACIE POSTU WPISUJEMY : CO , KOGO ZGŁASZAMY , REJON

A w treści postu dalsze szczegóły :

Miasto , Adres , mile widziana strona www , nr telefonu

Poniżej sugerowane przykłady (tylko sugerowane ale ułatwi to znacznie wyszukiwanie)

--------------------------

"Części Croma , Tipo , Tempra , itd. - Warszawa" ;

"Części" - znaleźliśmy dojście lub godne uwagi miejsce ułatwiające zdobycie przeróżnych rzeczy do naszych aut

Warto nawet wpisać nazwę konkretnych części , np "Amortyzatory - miejscowość , dobra cena "

Albo - polecamy :

--------------------------

"Mechanika"

"Elektryka"

"Lakiernictwo" lub "Blacharka"

"Materiały eksploatacyjne - oleje , filtry , płyny"

"Sklep internetowy"

+ konkretne namiary

--------------------------

Prośba o:

- nie dyskutowanie w sposób mało sensowny odnośnie zgłaszanego miejsca

- ewentualną zmianę swojego postu jeśli coś się zmieniło , czyli np. już nie polecamy danego m-ca

W przypadku spamu i nachalnej reklamy będziemy działać zgodnie z regulaminem , więc nie warto ... smirk.gif

==============

PS.

Temat i słowa wstępne w większej części zaczerpnięte z kącika BBM skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Jestem świeżo po zakupach. Bardzo dobra obsługa, szybki kontakt. Towar (rozrząd, filtry, olej) dostałem w ciągu 1 dnia - środa rano poszła kasa, czwartek o 14.00 kurier pukał yikes.gif

Fajne ceny, szczególnie dla AK (wysłałem także zapytanie do pzm lublin....szok; nie wiem kto u nich cokolwiek robi, kupuje).

Pewne utrudnienie - nie cały towar jest wystawiony w sklepie, ale na zapytanie o konkretne produkty szybko odpowiadają, przedstawiając kilka np. filtrów do wyboru z cenami, jednocześnie wskazując który jest w ich ocenie najlepszy.

Polecam ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem świeżo po zakupach. Bardzo dobra obsługa, szybki kontakt. Towar (rozrząd, filtry, olej)

> dostałem w ciągu 1 dnia - środa rano poszła kasa, czwartek o 14.00 kurier pukał

> Fajne ceny, szczególnie dla AK (wysłałem także zapytanie do pzm lublin....szok; nie wiem kto u nich

> cokolwiek robi, kupuje).

> Pewne utrudnienie - nie cały towar jest wystawiony w sklepie, ale na zapytanie o konkretne produkty

> szybko odpowiadają, przedstawiając kilka np. filtrów do wyboru z cenami, jednocześnie

> wskazując który jest w ich ocenie najlepszy.

> Polecam

Dziękuję za dobrą opinię o naszym sklepie - tak naprawdę ruszy dopiero w przyszłym roku.

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.