Skocz do zawartości

Peugeot Partner chciałbym poznać opinie


King0922

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy są tu jacyś użytkownicy Peugota Partnera 1,6 HDI,ale tacy co go mają od nowości. Intereseuje mnie jak sie zachowuje 3 latek i powiedzmy 5 latek. Chciałbym poznać wasze opinie bo słyszałem różne

- jedni chwalą mają dużo nakulane i nie zamienią

-inni że dziadostwo bo się psuje

Zakładam że auto kupie nowe będe dbał o serwis, wszystko na bierząco wymieniał robiąc 10 -15 tyś na rok Dam radę tak z 5-6 lat nie wkładając w niego góry złota na jakieś poważniejsze naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Czy są tu jacyś użytkownicy Peugota Partnera 1,6 HDI,ale tacy co go mają od nowości.

Sporo wiedzy na temat partnera znajdziesz na forum peugeota.

Natomiast uwagi były dotyczące stuków w zawieszeniu tylnym.

Silnik 1.6 HDI jest znany z wielu pojazdów PSA(Peugeot Citroen). Ze zmienionym osprzętem ten silnik znajduje się w fordach i volvo i nie sprawia większych problemow.

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Czy są tu jacyś użytkownicy Peugota Partnera 1,6 HDI,ale tacy co go mają od nowości.

ciach...

Mam takie od nowości 06 2010r 1,6 90 kM bez dpf.

Jako kolejne auto w firmie.

Obecnie ma prawie 40kkm ( tak wiem, że mało ) ale patrz wyżej, kupione aby wykorzystać ostatni moment na pełny zwrot VAT zlosnik.gif

Oprócz wymiany żarówek głównych, co około pół roku, nic się nie zepsuło.

Obecnie autko ma 116 kM ( nowy program - od 2 miesięcy ) i jeździ się bardzo przyjemnie, żałuje że tak późno się zdecydowałem grinser006.gif

Pisz, co jeszcze chcesz wiedzieć niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kończy niedługo 3 rok, ma przejechane prawie 200 tys.

Generalnie słabym punktem jest sprzęgło (linka wymieniana już trzykrotnie, samo sprzęgło robiono raz). I nie jest to odosobniony przypadek, bo na ok. 50 Partnerów w firmie w połowie był ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Podbijam temat bo właśnie przymierzam się do zakupu. Może być też o berlingo. Ile to pali w mieście, jak z wytrzymałością zawieszenia, czy to też ma belkę z tyłu?

> Witam

> Czy są tu jacyś użytkownicy Peugota Partnera 1,6 HDI,ale tacy co go mają od nowości. Intereseuje

> mnie jak sie zachowuje 3 latek i powiedzmy 5 latek. Chciałbym poznać wasze opinie bo słyszałem

> różne

> - jedni chwalą mają dużo nakulane i nie zamienią

> -inni że dziadostwo bo się psuje

> Zakładam że auto kupie nowe będe dbał o serwis, wszystko na bierząco wymieniał robiąc 10 -15 tyś na

> rok Dam radę tak z 5-6 lat nie wkładając w niego góry złota na jakieś poważniejsze naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podbijam temat bo właśnie przymierzam się do zakupu. Może być też o berlingo. Ile to pali w

> mieście, jak z wytrzymałością zawieszenia, czy to też ma belkę z tyłu?

> > rok Dam radę tak z 5-6 lat nie wkładając w niego góry złota na jakieś poważniejsze naprawy

belką bym się nie przejmował, prędzej problemy będą z przednim zawiasem

u nas śmigają po budowie i po 60kkm już trzeba robić łączniki

moje berlingo ma 85kkm, jak na razie wymieniłem tylko wspomniane łączniki

(tyle że zrobiłem nim ok 15kkm dopiero)

ale kolega ma "od nowości" i do 60kkm nie robił nic, obecnie właśnie łącznik z przodu

a tak to lać i jeździć grinser006.gif

zwłaszcza że pali stosunkowo mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to i tak dużo zrobiłeś

> ja łączniki robiłem już po 35 kkm

> ale koszt jakiś śmieszny był z części z robocizną zapłaciłem 85 zł

No jeżeli tylko takie koszty by mnie czekały to biorę w ciemno smile.gif

Nie powiem że nie rozważam też kangoo bo aktualnie posiadam i wbrew obiegowej opinii nie psuje się codziennie zlosnik.gif ale w nowym jakoś mi ten 1.5dci nie podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.