Skocz do zawartości

A kolega Just Ralf to się chyba jeszcze nie chwalił


Rekomendowane odpowiedzi

że jego zdjęcie wzbudziło podziw wśród managementu Perły S.A., co zaowocowało publikacją na FB, a tak BTW w browarze stoi i czeka na renowację Lublin 51 (na chodzie i troszkę zardzewiały, ale już kilku zainteresowanych stara się go odrestaurować do stanu "jak z fabryki")

a tu fotka

287125955-581040_517546258317984_444054300_n.jpg

post-40454-14352521457791_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> że jego zdjęcie wzbudziło podziw wśród managementu Perły S.A., co zaowocowało publikacją na FB, a

> tak BTW w browarze stoi i czeka na renowację Lublin 51 (na chodzie i troszkę zardzewiały, ale

> już kilku zainteresowanych stara się go odrestaurować do stanu "jak z fabryki")

> a tu fotka

Ciekaw jestem po co ktoś z Perły zawraca sobie głowę renowacją Lublina 51 jeśli tuż pod Lublinem gościu ma kolekcję 4-5 sztuk odrestaurowanych + kolejnych kilka do remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o człowieka, który mieszka przy wyjeździe na Przemyśl, po prawej stronie, dom otoczony betonowymi lwami, czy jakimiś innymi stworzeniami - to te jego Lubliny wcale nie są w taki wspaniałym stanie, a druga sprawa to porozumienie się z tym człowiekiem - tak samo jak ze słynnym już panem z Annopola

edyta - tu masz zdjęcie ze street view - jak wygląda jeden z tych Lublinów

287125998-Przechwytywanie.JPG

post-40454-14352521459353_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi ci o człowieka, który mieszka przy wyjeździe na Przemyśl, po prawej stronie, dom otoczony

> betonowymi lwami, czy jakimiś innymi stworzeniami - to te jego Lubliny wcale nie są w taki

> wspaniałym stanie, a druga sprawa to porozumienie się z tym człowiekiem - tak samo jak ze

> słynnym już panem z Annopola

> edyta - tu masz zdjęcie ze street view - jak wygląda jeden z tych Lublinów

zawsze myślałem, że ten jeden stoi tam w takim stanie dla kontrastu do pozostałych wink.gif

a o Panu z Annopola (ten co ma stadko na podwórku na przelotowej?) też słyszałem, że dość osobliwa postać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi ci o człowieka, który mieszka przy wyjeździe na Przemyśl, po prawej stronie, dom otoczony

> betonowymi lwami, czy jakimiś innymi stworzeniami - to te jego Lubliny wcale nie są w taki

> wspaniałym stanie, a druga sprawa to porozumienie się z tym człowiekiem

Z ulicy wyglądają nieźle - trochę pstrokate.

- tak samo jak ze

> słynnym już panem z Annopola

No też szkoda tego złomowiska co stoi przy wjeździe na most oslabiony.gif

> edyta - tu masz zdjęcie ze street view - jak wygląda jeden z tych Lublinów

No wiem - bo stały 4-5 ładne i 2 czy 3 rudery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> że jego zdjęcie wzbudziło podziw wśród managementu Perły S.A., co zaowocowało publikacją na FB

Z tym zdjęciem jest dobry motyw, bo już z mojego profilu na FB było kilkadziesiąt udostępnień (co się rzadko zdarza) 893goodvibes.gif

Po przesłaniu zdjęcia do Perły dostałem odpowiedź, że już kilka osób im to zdjęcie przesłało, ale chcieli od "autora".

Finalnie umieścili zdjęcie na swoim profilu na FB... ale też "inaczej"...

Otóż mają całą galerię poświęconą zdjęciom nadsyłanym przez "fanów" Perły - nazywa się ona "Wasza Perła" (z resztą już jest tam kilka moich zdjęć).

Ale zdjęcia bagażnika nie umieścili w tej galerii, tylko w galerii "Zdjęcia na osi czasu" wink.gif I dodatkowo z opisem icon_eek.gif

To, że wśród miłośników Perły jest wielu pasjonatów nigdy nie budziło naszych wątpliwości. Aż się łezka kręci w oku jak podsyłacie takie zdjęcia!

Z tego miejsca dziękujemy pomysłodawcy i wykonawcy projektu oraz zdjęcia, którym jest Rafał Majewski (JustRalf)!

Zdjęcie zamieścili wczoraj koło 15:00, czyli równo 24 godziny temu i jest już: 209 kolejnych udostępnień a 1 183 osoby kliknęły "Lubię To" icon_eek.gif

I tak od zwykłego weekendowego zdjęcia zrobiło się całe "wydarzenie" spineyes.gif Ale to bardzo miłe dla mnie ok.gif

Jak by tego było mało, to dostałem od Perły wiadomość z prośbą o podanie adresu do wysyłki, bo chcieli mi przesłać jakąś "niespodziankę" alien.gif

Pewnie będzie to jakaś pierdoła, ale nie o to chodzi! zlosnik.gifok.gif

Ogólnie bardzo pozytywny motyw waytogo.gif

---> Facebook, Perła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tym zdjęciem jest dobry motyw, bo już z mojego profilu na FB było kilkadziesiąt udostępnień (co

> się rzadko zdarza)

> Po przesłaniu zdjęcia do Perły dostałem odpowiedź, że już kilka osób im to zdjęcie przesłało, ale

> chcieli od "autora".

> Finalnie umieścili zdjęcie na swoim profilu na FB... ale też "inaczej"...

> Otóż mają całą galerię poświęconą zdjęciom nadsyłanym przez "fanów" Perły - nazywa się ona "Wasza

> Perła" (z resztą już jest tam kilka moich zdjęć).

> Ale zdjęcia bagażnika nie umieścili w tej galerii, tylko w galerii "Zdjęcia na osi czasu" I

> dodatkowo z opisem

> To, że wśród miłośników Perły jest wielu pasjonatów nigdy nie budziło naszych wątpliwości. Aż się

> łezka kręci w oku jak podsyłacie takie zdjęcia!

> Z tego miejsca dziękujemy pomysłodawcy i wykonawcy projektu oraz zdjęcia, którym jest Rafał

> Majewski (JustRalf)!

> Zdjęcie zamieścili wczoraj koło 15:00, czyli równo 24 godziny temu i jest już: 209 kolejnych

> udostępnień a 1 183 osoby kliknęły "Lubię To"

> I tak od zwykłego weekendowego zdjęcia zrobiło się całe "wydarzenie" Ale to bardzo miłe dla mnie

> Jak by tego było mało, to dostałem od Perły wiadomość z prośbą o podanie adresu do wysyłki, bo

> chcieli mi przesłać jakąś "niespodziankę"

> Pewnie będzie to jakaś pierdoła, ale nie o to chodzi!

> Ogólnie bardzo pozytywny motyw

> ---> Facebook, Perła.

W przyszłym tygodniu będę w Perle - wspomnę na spotkaniu o tym ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz jakieś powiązania z Perłą? I o czym chcesz wspomnieć?

Żadnych powiązań nie mam - ale w przyszłym tygodniu spotykam się z dyrektorem finansowym.

Wspomnę - zobaczymy czy coś wie na ten temat i co dalej z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A cholera wie - może gdzieś wrzucą tą fotkę np. do reklamy ?

> Chyba fajnie by było - nie ?

Jedno ze zdjęć, które wcześniej im podsyłałem też im się spodobało i dostałem zapytanie, czy wyrażam zgodę na użycie go w jakiejś "prezentacji" zlosnik.gif

feu6.jpg

(FB)

Nie no, ogólnie fajnie, żeby się te fotki przewijały, tym bardziej jeśli się ludziom podobają zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedno ze zdjęć, które wcześniej im podsyłałem też im się spodobało i dostałem zapytanie, czy

> wyrażam zgodę na użycie go w jakiejś "prezentacji"

> (FB)

> Nie no, ogólnie fajnie, żeby się te fotki przewijały, tym bardziej jeśli się ludziom podobają

Żonce daj rutinoscorbin, bo taka jakaś niewyraźna. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.