Skocz do zawartości

1,9dci


Darczi

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez to wielkie bydle o sylwetce kostki mydla. To nie kompakt, ktory wazy tylko tone...

poza tym spalanie glownie zalezy od stylu jazdy. Im wieksze i ciezsze auto tym badziej potrafi "ukarac" kierowce zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeciez to wielkie bydle o sylwetce kostki mydla. To nie kompakt, ktory wazy tylko tone...

> poza tym spalanie glownie zalezy od stylu jazdy. Im wieksze i ciezsze auto tym badziej potrafi

> "ukarac" kierowce

bydle jest, kazdy chce jezdzic z tyłu bo duuużo miejsca hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ile Wam to pali? bo mnie Espace informuje że średnie zużycie paliwa to 9L ON pierwszy wynik, drugi

> to 8,6 ON (głownie jezdzę po mieście) nie wiem czemu ale mam wrażenie że to duzo mimo iż auto

> troche waży

W Lagunie II konsumuje w mieście od 7,5 latem (spokojna jazda poza godzinami szczytu) do 9 a nawet 9,5 (godziny szczytu zimą). Na trasie od 4,5 (ale to już dużego samozaparcia wymaga), a przeważnie w granicach 5,2-5,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ile Wam to pali? bo mnie Espace informuje że średnie zużycie paliwa to 9L ON pierwszy wynik, drugi

> to 8,6 ON (głownie jezdzę po mieście) nie wiem czemu ale mam wrażenie że to duzo mimo iż auto

> troche waży

W Primerze P12, palil mi srednio 6,2-6,5ltr.

Po samym miescie w okolicach 8,5-9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega to zastosował chyba skrót myslowy

> Od kiedy dzisiejsze kompakty ważą tonę ???

> Mój np. waży tonę "z hakiem" (hak = 300 kg)

> (tonę to waży może Clio, Corsa, Fiesta , ale to nie kompakty)

aaacha. A ile wazy espace? Kolega chyba nie zatrybil przeslania zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zatrybił, zatrybił (dlatego napisałem o skrócie myslowym).

> A Espace to nie kompakt (bez względu na to ile waży taki lekko starszy lub ten całkiem z

> nowoczesnych czasów).

i tu się mylisz smile.gif Espace I ważył mniej niż teraźniejsze Compacty smile.gif bo miał całe poszycie plastikowe smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i tu się mylisz Espace I ważył mniej niż teraźniejsze Compacty bo miał całe poszycie plastikowe

Przecież o tym cały czas piszę, że "espace to nie kompakt który waży tylko tonę" , bo dzisiejsze kompakty są o wiele cięższe.

Kolega Emdzej pisząc :

> To nie kompakt, ktory wazy tylko tone...

chciał wysoką masą (wyższą niż kompakty) usprawiedliwić wyższe spalanie , więc go uświadomiłem, że dzisiejsze kompakty są cięższe od "starego" espajsa" smile.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.